Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto, ali zasto ne igra Danilo? Odlican igrac i mnogo dobar momak. Ne zasluzuje da greje klupu pored ovakvog Milosavljevica.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Zasto, ali zasto ne igra Danilo? Odlican igrac i mnogo dobar momak. Ne zasluzuje da greje klupu pored ovakvog Milosavljevica.
      Ja to pricam jos odavno, ali jbg. Necu da budem pesimistican, ali ako ovako budemo igrali protiv Armanija, mi smo ga najebali. Nadam se da ce to mnogo drugacije da izgleda i da cemo uz publiku kao i uvek proci dalje..
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Zasto, ali zasto ne igra Danilo? Odlican igrac i mnogo dobar momak. Ne zasluzuje da greje klupu pored ovakvog Milosavljevica.
        Igra sramotno losu odbranu,ali i pored toga po meni mora da igra.

        Comment


        • Nama trenutno ni dzordan ne bi pomogao.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Igra sramotno losu odbranu,ali i pored toga po meni mora da igra.
            Dobro, razumem to, ali kada god je igrao donosio je prednost u napadu. Ima m*** za razliku od veceg dela ekipe.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Lucic ponovo dobar, podize formu. Raduljica izgubio osecaj potpuno za ono vreme koje nije igrao i mnogo se ugojio i samim tim izgubio na brzini..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Dobro, razumem to, ali kada god je igrao donosio je prednost u napadu. Ima m*** za razliku od veceg dela ekipe.
                Jebem li ga...Ja bih voleo da igra vise,ali sta ces

                Comment


                • Jel jos neko brani Cakarevica? Decko jednostavno nema ni kvalitet ni m*da(sto je po meni bitnije),Milosavljevic ko da je na suterskom treningu,ali bukvalno.Rec raduljica i ozbiljan centar NE SMEJU da stoje u istoj recenici.Lo veliko razocarenje,iako ima dobru statistiku,ja licno mrzim pleje sa preko 190cm,a pogotovo ako nemaju evropskog iskustva.Verujem da prolazimo Armani,ali opet ko zna,ako se raspucaju,mi to nmz da pratimo to svakako,ali ako imaju lose vece u sutu s polja- dobijamo.Ali u TOP 16 sa ovim timom je hara kiri,nikad losiji tim nismo imali,i ja to govorim od prvog kola,ali niko mi ne veruje,takodje nemamo igru,igra se samo na centra,suta nema ni za 3,ni sa polu distance,nema ulaza od strane bekova i krila,sve se ide na centra,a mi to sada nemamo kvalitetno.

                  Comment


                  • Originally posted by VuK023 View Post
                    Jel jos neko brani Cakarevica? Decko jednostavno nema ni kvalitet ni m*da(sto je po meni bitnije),Milosavljevic ko da je na suterskom treningu,ali bukvalno.Rec raduljica i ozbiljan centar NE SMEJU da stoje u istoj recenici.Lo veliko razocarenje,iako ima dobru statistiku,ja licno mrzim pleje sa preko 190cm,a pogotovo ako nemaju evropskog iskustva.Verujem da prolazimo Armani,ali opet ko zna,ako se raspucaju,mi to nmz da pratimo to svakako,ali ako imaju lose vece u sutu s polja- dobijamo.Ali u TOP 16 sa ovim timom je hara kiri,nikad losiji tim nismo imali,i ja to govorim od prvog kola,ali niko mi ne veruje,takodje nemamo igru,igra se samo na centra,suta nema ni za 3,ni sa polu distance,nema ulaza od strane bekova i krila,sve se ide na centra,a mi to sada nemamo kvalitetno.
                    Nisam siguran da nemamo sanse u Top16. Postoje samo 3,4 ekipe koju su stvarno jake, ali opet, uvek ih mozemo pobediti u Pioniru. Ako budemo imali srece, lakse cemo proci drugu nego ovu prvu fazu..
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja nigde nisam rekao da nemamo sanse da udjemo u TOP 16,nego da nemamo sta da trazimo u TOP 16.

                      Comment


                      • Ti si prvi centar Katicuu,Katicuu,Katicuuu..

                        Pada Armani u Pioniru kao po obicaju..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Originally posted by VuK023 View Post
                          Ja nigde nisam rekao da nemamo sanse da udjemo u TOP 16,nego da nemamo sta da trazimo u TOP 16.
                          Ti kazes da nemamo sta da trazimo u top16. Ja sam ti dole napisao da nisam siguran da nemam sanse u top16, nigde nisam pominjao da nemamo sanse da udjemo u tu drgu fazu, nego nema veze. Jovanovic ce morati hitno nesto da menja..
                          sigpic

                          Comment


                          • Armani ce biti blago je receno pojeden. Bice 10k ljudi i ovi nece imati sta da traze.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Igra sramotno losu odbranu,ali i pored toga po meni mora da igra.
                              Pa da igra ne znam kakvu odbranu , mi smo veceras bez Andjusica primili preko 100 poena , Andjusic odigra u drugom delu uvek oko 10 minuta i danas je tako nesto i uvek nesto ubaci a onaj panj Cakarevic se ne moze pomeriti.
                              @Kalu , ti si prvi centar Katicuuu,Katicuuuu,Katicuuu ,, uglavnom Rasko mora da bude prvi centar , jeste da mi je imenjak ali Raduljica mi se gadi na prvi pogled , nema on to nesto , sta fali nzm ali ne ide nikako...

                              Nek napravi Vlada petorku Law-Kecman-Milosavljevic-Macvan-Katic pa da igramo bre i povremeno da tu ulaze Andjusic,Lucic,Cakarevic + Raduljica i Bozic ... Ovo je bre sramotno , jos samo da prokockamo cist top 16
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Pa da igra ne znam kakvu odbranu , mi smo veceras bez Andjusica primili preko 100 poena , Andjusic odigra u drugom delu uvek oko 10 minuta i danas je tako nesto i uvek nesto ubaci a onaj panj Cakarevic se ne moze pomeriti.
                                @Kalu , ti si prvi centar Katicuuu,Katicuuuu,Katicuuu ,, uglavnom Rasko mora da bude prvi centar , jeste da mi je imenjak ali Raduljica mi se gadi na prvi pogled , nema on to nesto , sta fali nzm ali ne ide nikako...

                                Nek napravi Vlada petorku Law-Kecman-Milosavljevic-Macvan-Katic pa da igramo bre i povremeno da tu ulaze Andjusic,Lucic,Cakarevic + Raduljica i Bozic ... Ovo je bre sramotno , jos samo da prokockamo cist top 16

                                Kecman i Milosavljevic preko 20 minuta su ti svadba za drugu ekipu. Kec ne moze fizicki a gagi budala je cakarevic sa fizikalijama.

                                Comment

                                Working...
                                X