Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle svega sto se izdesavalo morao sam da promenim avatar.

    Comment


    • A sad nek se dobro naulju, manje ce da boli

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Kakvi sramotni tekstovi BLJICZa. Prelazimo mi preko ovoga i teramo dalje. Ono sto nas ne ubije, samo nas ojaca.
        Nisu ni na njihovoj strani posto i na njih udaraju, oni su jednostavljno BLJUC.

        Comment


        • Sasa je, srecom, grobar do koske ! Hvala, care !
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ovo je jedno 9/10-i bitan igrac koji je napusta klub a Dule ga se "odrice"... pocev od Danilovica pa do poslednjeg, Pavlovica.
            Nikoga ne branim, nikoga necu da kudim jer sve je ovo normalno, samo je bitno da klikne svakome u glavi kao sto je do sada tako bilo da je CILJ i GRB najvaznije.

            Kako bi bilo dobro da nasa uprava pocne razmisljati o Dzikicu, Miloju... da li kao tandem ili prvo debeli pa onda mladji, svejedno je.
            Nisam placipicka ako kazem da se zaista plasim za Duletovo zdravlje... Sve nam je dao... i klubu i igracima, nasoj kosarci i nama navijacima... trebamo znati postavljati "granice" koje nisu po nekom moranju negativne, nego ima i pozitivnih granica.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Kako bi bilo dobro da nasa uprava pocne razmisljati o Dzikicu, Miloju... da li kao tandem ili prvo debeli pa onda mladji, svejedno je.
              Nisam placipicka ako kazem da se zaista plasim za Duletovo zdravlje... Sve nam je dao... i klubu i igracima, nasoj kosarci i nama navijacima... trebamo znati postavljati "granice" koje nisu po nekom moranju negativne, nego ima i pozitivnih granica.
              Problem je u tome sto je nasa uprava potpuno nemocna i nista se ne pita kada je Dule u pitanju, jer su na njegovoj strani titule i armija navijaca. Zamisli sta bi bilo kada bi Sasa jednoga dana resio da smeni Duleta (na sta ima pravo) i dovede bilo kog od ove dvojice koje si naveo...pa tresla bi se cela Srbija.

              Ja sam ubedjen da bi Sasa voleo jednog od njih dvojice na klupi, ali prosto Vujosevic je ostavio dubok trag u Partizanu i sada se za sve pita iskljucivo on, sto nikako nije dobro. Mislis li da je Danilovic naredio da se izda saopstenje da je Gagic izdajnik? Zar ti ne lici to malo na Duletov nastup i nacin izrazavanja? Ako on odredjuje i sta ce za koga da se napise i ko ce da se odstrani iz ekipe i koji ce politicar da se napljuje i koje ce javno preduzece biti ispljuvano i na koji nacin ce se nastupati u javnosti ispred Partizana, onda je uprava potpuno suvisna. Zato se ljudi i cude zasto se nigde ne pojavljuje Danilovic. Dule radi i ono sto je njegov posao i sto nije.

              Koliko Dule pomaze klubu toliko mu sa druge strane i odmaze. Ja licno mislim da bi Partizan mogao lepo da funkcionise i bez njega (samo da ne budem pogresno shvacen, kao da zelim da Vujosevic bude oteran iz Partizana). Samo kazem da ima mladjih ljudi koji bi itekako umeli da vode ekipu i to bez nekih cestih skandala kao sto je psovanje majke, hvatanja za gusu, prepucavanja i treninga sabajle u 6 ujutru cime se apsolutno nista ne postize (osim u nekim slucajevima kontraefekta).

              Comment


              • Ovako kad je proslo podosta vremena da dam neko svoje vidjenje ove situacije.
                Udarilo ostro na siljato pa mra da varnici, oba sujetna oba temperamentna i nijedan nece preko svojih rijeci preci nema sanse. Sasa ne igra bas najbolje u drugom mandatu, odbranu igra lezerno, ali ja ga u neku ruku i razumijem jer tesko je pronaci motiv za te neke lose ekipe. Ali zato je u bitnim utakmicama bio pravi, Dangubica je u aut nabijajo kad u defanzivni stav spustio, Treba da ispeglaju to izmedju sebe, jer imaju zajednicki cilj i nista ne smije biti prece od toga. A mozda je Dule htio da ga razbudi malo da se trgne ali se to sve otelo kontroli, niko ne moze sa sigurnoscu znai, ali mislim da ce ovo biti odskocna daska, Napred PARTIZAN
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Ma posvadjaju se ljudi u razmenama misljenja ciji je beli papir (A4 formata) lepsi, gde nece tamo gde se ulaze fizicki napor, gde lipti znoj i gde hijerarhija mora da postoji i mora da se postuje.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • http://glimmerkkp.blogspot.com/2015/...no-desilo.html

                    Evo sta je stvarno bilo
                    sigpic

                    Comment


                    • Oooooo Partizane volimo te...

                      Ajde bar za 1. poen budite bolji... evo ja vam saljem Manchesterku srecu u sebi, danas moramo dobiti SVEEEEE i vi i Novak
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Zna li neko ima li nasih navijaca, kakva je atmosfera
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Recikliraj limenke bre !

                          Ono sudjenje u CG je smejurija, sta ljudi radili, i dalje ne verujem. I kao slag na torti sudija na monitoru ne vidi povlacenje mrezice

                          Comment


                          • Originally posted by SinisaKun View Post
                            Zna li neko ima li nasih navijaca, kakva je atmosfera
                            Što sam rekao
                            Kad vi nas ne puštate preko granice, zašto bi onda mi vama davali karte? Po kojoj logici?

                            Comment


                            • http://youtu.be/ePHYSXJe2E8

                              Realno nigde nema da se povlaci mrezica, a lopta jos nije prosla kroz kos. Mada smo sami krivi za poraz.
                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • odavno se nisam osjecao ovako potisteno (s*ebano), odavno, ovoliki osjecaj nemoci, tuge, razocarenja, pa Boze sta smo ti mi uradili da nas ovako kaznjavas, deset puta nam lopta izlazi u mogucoj situaciji 2+1 i umjesto 3 mi dobijamo jedan poen, ovo na kraju drzanje sa dve ruke ne treba komentarisati, plus ovo povlacenje mrezice
                                ljudi otese pobjedu mada samo smo sebi krivi
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X