Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pioniru se jos peva!

    Comment


    • Originally posted by Drazen 3 View Post
      fajnl for se igra u Turskoj,Efes jak ko zemlja,prvi put bez mnogo crnaca u ekipi sa dobrim trenerom-ne moze to da bude "jedan Efes".Dugo nismo mi pobedili na otvaranju sezone u EL,jbg idemo dalje.
      Zasto bi ovaj Efes bio drugaciji od svih drugih Efesa?! Nije Panatinajkos sampion jer ima najbolji tim, vec jer se radi o sampionskom kolektivu. Tamo i onaj ekonom obavlja sampionski svoj posao.

      Comment


      • savan kralj
        a efes da nema ovako glupe centre, dobio tekmu sa +30...

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Zasto bi ovaj Efes bio drugaciji od svih drugih Efesa?! Nije Panatinajkos sampion jer ima najbolji tim, vec jer se radi o sampionskom kolektivu. Tamo i onaj ekonom obavlja sampionski svoj posao.
          Ma Efesu je maltene svaki igrac bolji nego onaj sto je igrao prethodnih sezona na nekoj poziciji.Plus kazem,imaju dobru centarsku liniju i to je dovoljno za drugaciji efes.Ako se ne pocne NBA,bice Efes sasvim konkurentan za bolji rezultat od prosle sezone.

          Comment


          • Nije lose sto se tice nekih stvari ali mora bolje, mora biti bolja kretnja i vise stvorenih pozicija za sut. Odbrana takodje, mada smo 2. poluvreme dosta dobru odigrali ali u 3. cetvrtini su nas sjebali ranim bonusom na presmesne faulove. Maki ce biti strasno pojacanje a cekamo Acu Zakona, Luceta i Cakija sto se tice EL. DMB dobar, moze jos bolje. Kecman se video nije. A Pekmen samo malo odbranu i to je to. Polako, grupa je izuzetno izjednacena i svi ce gubiti i dobijati. Ako dobijemo sve u Pioniru i Sarloa na strani, idemo dalje kao 4. A sa postepenim uigravanjem i napretkom mozemo i jos nekog na strani dobiti. Vlado je bolji nego prosle godine, to se vec sad vidi. Samo strpljenja treba. Da se provucemo u TOP16 nekako pa ce biti lakse.
            sigpic

            Comment


            • Covek koji je juce dosao u tim , odradio 2 treninga sa timom je sa Pekovicem odigrao najbolji mec. Toliko o uigranosti naseg tima ...
              Meni samo nije jasno kako nema zamisljene akcije , 5 minuta bez kosa i Jovanovic tek onda zove TO , umesto kad vidi 2-3 minute bez kosa da zove TO bez pogovora. Law me razocarao , izgubio 5-6 lopti , bez realizacije , bio je skroz osamucen. Andjusic imao onaj jedan lep sut za tri kada je pogodio posle toga ga ni u prici nema. Pera i Kecman bez koseva , samo rotaciju odradili. Djekic i Jaramaz nisu ni ulazili ocekivano. Pekovic odigrao odlicno , samo je velika steta sto si je dopustio na startu trece 2 faula za redom bez potrebe i sam sebi stvorio nepotreban problem. Ali sve u svemu odlicna partija za njega , zver je , samo da lockout potraje. Raduljica prosecan , ali su ga dobro zatvorili , nije se bas najbolje snasao. Katic k'o Katic , ima solidnu odbranu ali napad je Milosavljevic posle Pekmena i Macvana najbolje odigrao. Ima par naredanih trica , lepo igra ,ima odlican sut , neverovatno popravio igru i kretanje , odlican igrac , dobili smo novog strasnog beka. Cakarevic nista posebno , ne bih da komentarisem , samo cu reci da se jos nije uigrano iako mislim da je psiha glavni razlog , setimo se koliku je slobodu imao u Radnickom. Znao je posle nekih greski sudija da burno reaguje , kad dobije 5-ti faul lupa stolice po klupi. To je kod Mute moglo , mislim da se u Radnickom kao glavni ponasao a ovde je zatvoren i to je verovatno glavni problem. Milan Macvan Imamo pojacanje , jos nam treba u Januaru da dodje 5-ica ako Pekmen ode i to je to. Milan Macvan nase najbolje jednogodisnje pojacanje bez govora (ne racunam Pekmena) , odigrao briljatno , cini mi se 3 trice, ili 2 nisam siguran , odlicno je odigrao , prvo poluvreme svega 6 minuta ali u nastavku
              Vlade Jovanovic mi se niako ne svidja , davao sam mu podrsku , ali nista od ovoga , prosle godine ne moze dalje od top 16 , nema uigranosti Vlado , nema , nema zamisljenih akcija nego sve napamet , na TO se smislja sta da se radi umesto pre TO da se smisli ,on se dogovara i pita igrace i Bozic mu kreira sta da radi umesto da lepo nacrta i to je to. Nije on Dule , uci se ali nije za Partizan.

              Nema veze, izgubili smo , idemo dalje , sledece kolo sa Makabijem , sledeci Cetvrtak u Tel-Avivu , da popravimo realizaciju , jaca odbrana , da ne udju centri u probleme sa licnima iako ce biti tesko protiv Sofoa i idemo po pobedu
              I sve na kurac, Partizan je sampion!
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nekad se zvala ljutice bogdana...

                Comment


                • Nemoj da je neko pljuvao po Law-u! Cuvao ga je bolesno dobar defanzivac...a i setite se sta je uradio radnickom...16 poena za par minuta.

                  Comment


                  • Nema veze, idemo dalje. Law se jos nije navikao na evropsku kosarku, vec ce u sledecem mecu sve biti mnogo bolje, a i Macvan je stigao pre oko 35-36 casova. Bice bolje u narednim mecevima, idemo majstori!!!

                    Comment


                    • Svaka cast Grobarima, i pola sata posle utakmice se cula pesma, zaista prizor za divljenje.

                      Neuigranost je maltene opipljiva, ali naravno to ce se vremenom popraviti. 3/4 je posebna prica. Pomesajte brzopletost, odlicnu i agresivnu odbranu protivnickog tima, nedostatak srece i "zanimljive" sudijske odluke i dobicete 6 poena za cetvrtinu (ako cemo realno, 3 poena za 10 minuta posto je Lucic pogodio trojku uz zvuk sirene).
                      Bice bolje, bice bolje...

                      p.s. svaka cast Makiju i Pekmenu na pruzenom... ostali manje-vise neprimetni, ali zaista je glupo omalovazavati igru Law-a, tek treba da se uigra i navikne na Evropski stil kosarke, a samo se setite kako je lepo odigrao dosadasnji tok NLB, nezahvalno je pljuvati.
                      Last edited by ЕлБиЏеј; 20-10-11, 21:47.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nemoj da je neko pljuvao po Law-u! Cuvao ga je bolesno dobar defanzivac...a i setite se sta je uradio radnickom...16 poena za par minuta.
                        Da mu sudije ne daju da toliko bije, ne bi bio tako dobar, mada je dobar generalno.

                        A ko je pljuvao po Law-u, nisam primetio?

                        Cekamo ga, polako sa njim i sa svima generalno. Ovaj tim moze mnogo i samo da se provucemo nekako u TOP16. A ubedjen sam da ce uskoro moci i na strani da dobijaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ljudi sve je super,samo nemojte Macvana da zovete Maki,Makica

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Da mu sudije ne daju da toliko bije, ne bi bio tako dobar, mada je dobar generalno.

                            A ko je pljuvao po Law-u, nisam primetio?

                            Cekamo ga, polako sa njim i sa svima generalno. Ovaj tim moze mnogo i samo da se provucemo nekako u TOP16. A ubedjen sam da ce uskoro moci i na strani da dobijaju.
                            Preventive radi

                            Veruj mi da nema mnogo boljih defanzivaca na spoljnim pozicijama od njega. Mada mislim da ce na sledecoj tekmi Lawcuga da ga pojede...

                            Drago mi je sto svi veruju u KKP,bez ovakvih navijaca ne bi bili toliko uspesni

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Preventive radi

                              Veruj mi da nema mnogo boljih defanzivaca na spoljnim pozicijama od njega. Mada mislim da ce na sledecoj tekmi Lawcuga da ga pojede...

                              Drago mi je sto svi veruju u KKP,bez ovakvih navijaca ne bi bili toliko uspesni
                              Ne radi mi sad nesto mozak pa ne mogu da vrtim ko je bolji od njega ali sa normalnim sudijskim kriterijumom ne bi izgledao tako dobro, isto kao sto Navara ne sme niko da pipne pa zato da 25+ kad hoce. Mrzim takve igrace.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nebitno,taj lik je nebitan

                                Jedva cekam sledecu tekmu,ovaj tim je strasno zanimljiv !

                                Comment

                                Working...
                                X