Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto sad nisu znali a Milutinovic je do ove utakmice bio najbolji suter u ekipi.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Eto sad nisu znali a Milutinovic je do ove utakmice bio najbolji suter u ekipi.
      Brate pricamo o Andreji/Andreju kako god Milutinovicu, je l' ti mene zajebavas?

      Comment


      • E vidis tako je i Andjusica nemoguce cuvati ako ga krene sut, naravno nije to Kerolov nivo jos ali ima potencijal da postane slican igrac. Samo mu daj dobar blok i on trpa. Kerol isto nije nista posebno u odbrani, to su takvi igraci koji su malo tanki u odbrani ali utrpaju oko 20 i korisni su. Nama treba jedan takav jer odbrambenih igraca imamo na izvoz i treba nam jedan koji ce da utrpa. A Andjusic i Kecman su identicni odbrambeni igraci i zato ne vidim sto Andjusic ne igra minimum desetak minuta vise. Keca eventualno na iskustvo izvuce neki faul u napadu ili za nijansu bolje pokrije teren u odbrani u nekoj situaciju ali je Andjusic brzi i moze brze da sacuva igraca dok protrcava ili izlazi iz boka.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Milutinovic i Lazic uzeli ukupno 4 suta, po dva obojica, hoces da mi kazes da najbolji suter ekipe uzima 2 suta na utakmici, nemoj da se salis

          Comment


          • Ova rasprava ne vodi nigde, ali sam ipak malo vise na strani MVP-a i moje misljenje je da minutaza treba da bude podeljenja u odnosu 25:15, da se da vise prostora Andjusicu. Uzivajte u pobedi..

            Meni se licno mnogo svidja ova ekipa i stvarno je steta sto smo rano isapli iz Evrolige. Nadam se da cemo veliki deo tima zadrzati. Raduljicu, Macvana i James-a verovatno necemo videti sledece sezone, mada bih voleo da zadrzimo Raduleta bar jos jednu sezonu ako je ikako moguce. Miljenovic treba sledece godine u ekipu, za krilnog bi vec trebali da nadjemo nekog solidnog igraca, po mogucstvu amerikanca, a ako ode Raduljica, moj prvi pik bi bio Cantekin, stvarno dobar igrac
            sigpic

            Comment


            • Zna onaj Dzejms fino da ukrade loptu, ima dobre reflekse.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Zna onaj Dzejms fino da ukrade loptu, ima dobre reflekse.
                Sasvim solidan plej, sto kazes, ima odlicne reflekse, veoma je brz, skocan, slodian sut, takvog pleja naci u ovom periodu sezone je ekstra, mada kao i svi amerikanci kod nas, verovatno ce ostati do kraja sezone, kao sto rekoh, samo treba kvalitetno pokriti pozciju 4 i 5 za narednu sezonu i da molimo Boga da se Vlada opameti (mada nesto bas i ne verujem u to) i bice belaja
                sigpic

                Comment




                • Sampioni!

                  Comment


                  • Rutinski do 13. kupa,u Nisu i do Zuckove levice i sledece godine!

                    Jedan mali off moram da napravim:
                    Ja vise sa garganima se ne raspravljam o navijanju,jer u svakom slucaju mi se nismo culi,oni su najjaci navijaci,nismo gledali istu tekmu i tako dalje..
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Originally posted by Kalu View Post
                      Rutinski do 13. kupa,u Nisu i do Zuckove levice i sledece godine!

                      Jedan mali off moram da napravim:
                      Ja vise sa garganima se ne raspravljam o navijanju,jer u svakom slucaju mi se nismo culi,oni su najjaci navijaci,nismo gledali istu tekmu i tako dalje..
                      Prvo poluvreme se oni uvek cuju, ceo zivot, cim se gubi nema ih nigde, vazda bilo, neke stvari se nikada nece promeniti, na srecu.

                      Comment


                      • Jednostavno najbolji




                        gif image hosting

                        free image hosting
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment




                        • Sat vremena posle poraza. Samo tebi verni!

                          Comment


                          • Samo mi nije jasno kad ce ljudi vise ukapirati da ide 2X partizane ti si moj

                            Nemos ga ispraviti pa to ti je.

                            Comment


                            • Najiritantnije je kad pevaju uz Partizan odrasto sam ja. To peva minimum jedno 70 posto tribine.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Kolko ja znam to je tako sa sipke krenulo ? Pa, tek posle kad su uvideli da nema logike, onda su ga menjali !!!!!!

                                Sori za of topik.

                                Slike su odlicne, a sledece god. Besovic drugi centar ! Valjda.

                                Comment

                                Working...
                                X