Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ja ne znam sta ovde neki ljudi misle, pa Efes nece dogurati dalje od top 16... Imaju samo individualni kvalitet i nista vise. Efes nije kao neke druge evropske ekipe, nema tu preterano puno kolektiva. Lose smo priveli kraju prvo poluvreme, dali su nam neke lake poene, a 3 cetvrtina je prica za sebe i tu je razlog naseg poraza. Macvan je sjajno odigrao s obzirom da je juce dosao svaka mu cast. Pekmen odlican, Law se nije pokazao, ali nije se on jos privikao na evropsku kosarku, setite se kako su samo neki Mekejleba pljuvali pre dve sezone kako je u pocetku lose igrao pa im je ovaj zapusio usta, Cakarevic treba da se oslobodi treme, nekako je previse stegnut, ne sme da sutne za 3, a sjajan je suter, ali polako, tek je pocetak sezone. Treba uciti iz ovog poraza, i sledecu protiv Makabija dati svoj maksimum da bi ih dobili, a imamo itekako sanse, posle ovoga sto sam video u Milanu protiv Armanija.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Samo optimisticno. Npr, ko je ocekivao final four pretprosle sezone nakon poraza kuci od Unicaje u prvom kolu prve faze?? Bice to STRASNA ekipa, samo je potrebno malo vremena, kao i svake godine..
        sigpic

        Comment


        • Niko nema ovakve navijace Treba da budemo ponosni. Samo napred ,bice bolje
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Mogao bi ovo da bude prilicno kompletan tim i da bijemo sa svih strana, da budemo bez nekih vecih slabosti. Potencijal je ogroman. Imamo igrace za prodor, sut, igru pod kosem, setovi su bili dobri u NLB, danas malo zakazali. Polako samo. Sto se odbrane tice, to je stvar trenera i karaktera igraca mada je nasi igraju kao i uvek sa mnogo zelje ali i gresaka, prvenstveno kod PnR-a.
            sigpic

            Comment


            • Efes je strasan tim i oni su sigurno vec u top16 ! Vidim Armani koje igrace ima,prosto ne verujem bice tesko i sa njima. Real nam je uvek bio nezgodan,misim da imamo samo jednu pobedu protiv njih u 13 meceva !!! Stoga, nama je makabi sansa, kolko god zvucalo bizarno !!! Lice mi na cska od prosle sezone,a zanimljivo i oni gube na staru od armanija kao i cska prosle !!!!!

              Lo- nije se snasao na zonski presing. Tada ne treba koristiti dribling,nego samo pasovima i onda se lako moze doci u situaciju 2 na 1. Pera je bolje funkcionisao na Z.P. Nedostajala je reakcija trenera u trecoj cetvrtini. Morao je nesto da uradi, da nas trgne malo.Publika u tom trenutku je isto morala jace, nekako su mi i navijaci tada delovali uspavano,mozda gresim.

              Ono sto je lose,da se ista igra repke. prenela i na partizan. Tu pre svega mislim na pik. Neverovatno lose branjene.

              Skandiranje Savanu sramno !!!!! Nek mi samo neko objasni kakve veze ima Kezman i ljutice bogdana na kos. utakmici?!?!?!?!?!
              Po meni, najbitniji je izbor pesme koja se peva u datom trenutku, nije bitno samo da se peva.Naravno,nije to lako treba imati osecaj za to,ali za ovu pesmu stvarno ne razumem,pevala se i protiv radnickog jedno 15 minuta ?!

              Comment


              • Ako je ovo F4 ekipa ja sam Dule Vujosevic,ovo nam je bas trebalo,pogotovo za vas euforicne koji nemate veze sa vezom.Ali nije sve izgubljeno ,itekako imamo sansu vec protiv Makabija,mozemo da ih dobijemo kod nijh,nemju oni toliko jak tim kao prosle sezone.Law je nekaogo nesiguran u svoj sut sa distancemmalo forsira ulaz i onda popije rampu,ima i dosta problema sa prenosom lpote udvoje ga i on se ziv usere i izgubi loptu,ali polako njega trepa sacekati,bice on dobar vec u trecem kolu,on je verovatno najbolji Americki Play u Evroligi.Macvan odlican,covek bez ijednog treninga sa ekipom odigra onako dobro samo za pohvalu.Siguro bi smo dobili Efes,da nama centri nisu imali problem sa licnim greskama.Moramo da dovedemo jos jednu cetvorku,ne mozes da igras u Evroligi sa jednom cetvorkom.Uopste nismo napredovalu u odbrani isti problemi evo vec u drugoj sezoni,taj pick and roll nas unistava! Sve u semu gledali smo dobar Partizan u prvom poluvremenu a ocajan u drugom!
                Last edited by M-POT; 21-10-11, 12:41.

                Comment


                • Originally posted by M-POT View Post
                  Ako je ovo F4 ekipa ja sam Dule Vujosevic,ovo nam je bas trebalo,pogotovo za vas euforicne koji nemate veze sa vezom.Ali nije sve izgubljeno ,itekako imamo sansu vec protiv Makabija,mozemo da ih dobijemo kod nijh,nemju oni toliko jak tim kao prosle sezone.Law je nekaogo nesiguran u svoj sut sa distancemmalo forsira ulaz i onda popije rampu,ima i dosta problema sa prenosom lpote udvoje ga i on se ziv usere i izgubi loptu,ali polako njega trepa sacekati,bice on dobar vec u trecem kolu,on je verovatno najbolji Americki Play u Evroligi.Macvan odlican,covek bez ijednog treninga sa ekipom odigra onako dobro samo za pohvalu.Siguro bi smo dobili Efes,da nama centri nisu imali problem sa licnim greskama.Moramo da dovedemo jos jednu cetvorku,ne mozes da igras u Evroligi sa jednom cetvorkom.Uopste nismo napredovalu u odbrani isti problemi evo vec u drugoj sezoni,taj pick and roll nas unistava! Sve u semu gledali smo dobar Partizan u prvom poluvremenu a ocajan u drugom!
                  iskuliraj se malo.

                  Comment


                  • Igrao Jare malo u 1/4,i Cakaru napokon proradio sut..

                    Veliki problem imamo sa zonskim presingom protiv Krke..Ne igramo bas dobro,ali bi trebali da prelomimo sad u 4/4.
                    Last edited by Kalu; 23-10-11, 20:29.
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Samo nek dobismo ali mora mnogo, mnogo bolje. Ne bih preterano komentarisao ovaj mec.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odvratna utakmica,ali pamti se pobeda.

                        Drago mi je da je Cakar doro odigrao.

                        Comment


                        • Bio u Hali 2 kretena koja misle da su neki klinac su se bukvalno drali na narod koji navija jer je '' jedan od njih '' poginuo juce. Pa sta? Partizan nema nikakve veze sa tim, i trebalo je nastaviti sa navijanjem no dobro nece niko da se kaci sa umisljenim kretenima. O utakmici se moze dati samo jedan komentar, Vlado, majstore dozvoli promeni profesiju.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bio u Hali 2 kretena koja misle da su neki klinac su se bukvalno drali na narod koji navija jer je '' jedan od njih '' poginuo juce. Pa sta? Partizan nema nikakve veze sa tim, i trebalo je nastaviti sa navijanjem no dobro nece niko da se kaci sa umisljenim kretenima. O utakmici se moze dati samo jedan komentar, Vlado, majstore dozvoli promeni profesiju.
                            Zapanjen sam ovim prvim. Dovoljno je reci da je poginuo zbog PARTIZANA !
                            O drugom cemo videti na kraju sezone !

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              O drugom cemo videti na kraju sezone !
                              Ima Vlada apsolutnu podrsku svih nas,i imace je sigurno do kraja sezone.Svi vidimo sta je po sredi ali ima podrsku ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Zapanjen sam ovim prvim. Dovoljno je reci da je poginuo zbog PARTIZANA !
                                O drugom cemo videti na kraju sezone !
                                Ne nije poginuo zbog Partizana, ako verujes da jeste onda imas neke probleme.

                                Comment

                                Working...
                                X