Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Too good to be true.
    sigpic

    Comment


    • Sprema Vam se par igraca uskoro, o jednom se pricalo poprilicno na ovom forumu ali je small price velika nagrada i drugi je dobar igrac, naravno nisu blizu krema evropske kosarke ali meni se svidjaju..bar se tako prica
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sprema Vam se par igraca uskoro, o jednom se pricalo poprilicno na ovom forumu ali je small price velika nagrada i drugi je dobar igrac, naravno nisu blizu krema evropske kosarke ali meni se svidjaju..bar se tako prica
        pa da cujemo imena ....

        Comment


        • Al sto smaraju ovi upisi gde ljudi znaju o kojim imenima se prica, ali ne napisu.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Al sto smaraju ovi upisi gde ljudi znaju o kojim imenima se prica, ali ne napisu.
            sto ? bas su super

            Comment


            • Holins i Hamilton ako eto treba da znate, vrte se ta imena
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Hamilton odlican igrac hrvatskih korena. O hollinsu smo vec pricali nasiroko

                Comment


                • Nadam se da je sprdnja ovo za Stojanovica.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • kaze Bokan da imate vgeci budzet nego ekipe koje su bile pod vodstvom Duloa

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      kaze Bokan da imate vgeci budzet nego ekipe koje su bile pod vodstvom Duloa
                      Sta ti to govori,ako mi sad imamo veci budzet nego kad smo igrali evroligu koliki onda tek Covic ima budzet kad moze da dovede 10 Amerikanaca,evroligaskih igraca,jos malo pa cemo i ugasiti srpsku kosarku,umesto nasu decu gledacemo trecerazredne Amerikance kako divljaju za statistiku.
                      Ne znam ko je taj Stojanovic ali ako ima talenta i ako je dobar igrac uvek sam pre za naseg coveka da igra u Partizanu nego neki Pejdz i ostali koledz divljaci.

                      Comment


                      • Ja bi molio bez ovakvih pausalnih ocena. Kojih 10 amerikanaca? To su evroligaski igraci ili trecerazredni amerikanci?
                        Zbog Covica cemo ugasiti srpsku kosarku? E sad sam sve cuo.

                        Stvarno je mnogo propatila reprezentacija u poslednjih 5-6 godina od kada Covic dobija isto novca koliko i vi i dovodi po 10 evroligaskih amerikanaca. Morace na kraju Pejdz da igra za reprezentaciju koliko nas Covic upropasti.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Sta ti to govori,ako mi sad imamo veci budzet nego kad smo igrali evroligu koliki onda tek Covic ima budzet kad moze da dovede 10 Amerikanaca,evroligaskih igraca,jos malo pa cemo i ugasiti srpsku kosarku,umesto nasu decu gledacemo trecerazredne Amerikance kako divljaju za statistiku.
                          Ne znam ko je taj Stojanovic ali ako ima talenta i ako je dobar igrac uvek sam pre za naseg coveka da igra u Partizanu nego neki Pejdz i ostali koledz divljaci.
                          Sve kontradiktornosti sveta skupile se u ovaj post

                          Comment


                          • https://sportando.basketball/en/will...h-kk-partizan/

                            https://www.eurobasket.com/Serbia/ne...er-of-Partizan
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Thomas je odlicno nimalo jeftino pojacanje. Ne bi imao nista protiv da smo njega uzeli umesto gista. Sveza krv, dobar igrac.

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                Thomas je odlicno nimalo jeftino pojacanje. Ne bi imao nista protiv da smo njega uzeli umesto gista. Sveza krv, dobar igrac.
                                Odlicne brojke prosle godine + MVP FIBA Evropkup finale... Izgleda da Trinki ima dobar feedback od zemljaka
                                Mosley malo kratak (203) i lagan (100) za centra... mada malopre procitah da je vodio po broju blokada u jednoj od divizija NCAA. Nije neki skorer (ni u USA, ni u Italiji). Interesantno u svakom slucaju.
                                Ako su brojke sa interneta tacne, onda su iste visine obojica, s' tim da je Thomas tezi i to dosta (113), a igra na 4. Trebalo bi da budu dobar par, mada mogu da imaju manjih problema sa teskasima koje mi imamo.

                                Comment

                                Working...
                                X