Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veoma je bitno da završimo kao drugi na tabeli jer donosi baš mnogo lakšu grupu u nastavku. U startu izbegneš Bolonju i Lokokotivu, a dojijas prvog iz najslabije grupe (to je trenutno Gran Canaria).
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Imamo jako veliki problem na poziciji 3 i 4.

      Na zalost, Zagorac i Dangubic ne mogu da iznesu poziciju i bice jako tesko bez dobrog sutera iz kornera praviti dovoljno dobrih ofanzivnih akcija.
      Svi sve skupljaju.

      Drugi problem je bekap 4.
      Tu Novica jednostavno ne moze, ne moze vec 4 godine, ali ovo ove sezone je horor.
      Skok ne moze uhvatiti.

      Kao sto napisah pre neki dan.
      U klubu nema cvonjka, odjebali nas, i sad je pitanje da ce se pojaviti neko jeftino resenje zatu bekap 4, kao sto je pre 2 godine uleteo Jaramaz.

      Cekace se, ali bojim se da nam je ovo tim do kraja i pitanje je koliko ce se na kraju dugovati.

      Nisam optimista.

      Sto se top16 faze tice, bas me briga, unutrasnji problemi su veci od spoljnih pritivnika.

      Comment


      • Mali Trifa da proba na nisku 4.? Mozda moze da odradi tih nekoliko minuta. Mislim da ima vise skila nego sto je pokazao do sada.

        Comment


        • Nema on snage da brani 4, to bi bilo bezveze trošenje klinca.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Mali Trifa za sad nije pokazao nikakav kvalitet. Losiji je cak nego prosle sezone.
            Sumnjam da tu ima talenta za nesto vise, al ja sam laik tako da ko zna

            Comment


            • Ne kapiram zasto bi Mali Trifa isao na 4 kada im na klupi sedi skupo placeni EL igrac koji jedino sto moze i da igra je 4???

              Comment


              • Zagor i Dangubic su i planirani, da u odredjenim petorkama mogu da pokriju nizu cetvorku. I jedan i drugi su tokom karijere imali izleta na toj poziciji. Imate i Jankovica Stefana , koji jes malo onako, cudan, ali za bekap cetvorku , uz pomenutu dvojicu....sto znam..i Velickovic...Zeznuta selekcija...

                Comment


                • Zanimljivo je da Saša koristi Dangu i Zagorca zajedno na parketu, na 2 i 3.

                  Mada se povratkom forme Jareta možda i to promeni.

                  U svakom slučaju Saša je rekao da nema love i da mora da nađe načina da rastereti Tomasa koji igra preko 32 minuta 2 puta nedeljno.

                  Comment


                  • Primetio sam da je Partizan većinu utakmica otvorio loše zbog startne petorke.

                    Meni bi Tomas i Mozli uvek počinjali utakmicu.

                    Ulaskom njih dvojice Partizan zaigra bolje. Da ne zaboravim i Pejdža.

                    Comment


                    • Ne može Tomas, ako on uđe brzo u problem sa ličnim piši propalo.
                      Par puta je za 3, 4 minuta imao 2 penala i pauza do kraja poluvremena.

                      A Mozli dugo nije trenirao, malo je kondicija upitna.

                      Comment


                      • Povređeni Luka Tarlać odbio da potpiše ugovor sa KKP.

                        KKP ostao bez ijednog dobrog igrača 2002. godišta.

                        Comment


                        • Danas se navršava tačno dve decenije kako je na parkingu hale Pionir ubijen Haris Brkić.
                          Do dana današnjeg nema odgovora ko je pucao i zašto u jednog od najboljih srpskih bekova toga vremena.
                          Produženi dvokorak kakav je Haris prezentovao bio je umetnost za gledanje.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Danas se navršava tačno dve decenije kako je na parkingu hale Pionir ubijen Haris Brkić.
                            Do dana današnjeg nema odgovora ko je pucao i zašto u jednog od najboljih srpskih bekova toga vremena.
                            Produženi dvokorak kakav je Haris prezentovao bio je umetnost za gledanje.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Potpuno nejasan motiv ubistva vrhunskog sportiste? Prosto mi je neprihvatljiv i nerazuman bilo koji razlog koga mogu da se setim a pogotovo da bi neko zbog sportske mržnje (klubaštva) ili zbog imena bio spreman ubiti. Apsurdno ubistvo jednog vrhunskog talenta koji je imao šanse da stane u red velikana najlepše igre.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Danas se navršava tačno dve decenije kako je na parkingu hale Pionir ubijen Haris Brkić.
                              Do dana današnjeg nema odgovora ko je pucao i zašto u jednog od najboljih srpskih bekova toga vremena.
                              Produženi dvokorak kakav je Haris prezentovao bio je umetnost za gledanje.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                              Tad sam vas postovao kao rivala i navijao za vas u Evropi. A onda ste sledece godine ucenon i iznudom uzeli Vujanica i tu smo zavrsili sa postovanjem.

                              A Harisa niko ko voli kosarku nikad nije prezalio.

                              Comment


                              • https://sportklub.rs/posts/20-godina...ica-ko-i-zasto

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Samo Zvezda; 12-12-20, 10:14.

                                Comment

                                Working...
                                X