Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Možda nije za ovu temu ali povod je sinoćna utakmica pa zbog toga ovde. Grk je dodelio loptu Ritasu na 2,7 sec do kraja iako je Trinkijeri tražio video chek.Nisam siguran , pa zato pitam da li su sudije u obavezi da pregledaju snimak ako neko traži .Mislio sam da su sudije u obavezi da to urade u poslednja 2 min ???
    Finalna dva minuta JESU.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • U nedelju, u 1 i 15 ujutru, KK Partizan izdaje zvanično saopštenje koje je skandalozno. Ne znam šta bih rekao osim da sam baš razočaran, iako sam znao ko je i šta je Ostoja Mijailović, ovo je nešto najodvratnije što sam ja video za vreme svog praćenja kluba.

      Uglavnom, u ove sitne sate neko je pomislio da treba da se izvini Aleksandru Vučiću jer se trener slikao sa Trifunovicem. Ne znam šta da kažem a da zadržim bar malo pristojnosti.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • SNS klosar. Velika sramota. Sram da ga bude!

        ------------------------------------------------------------------------------------

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ovo je jedno u Paritzanu moguće i kad se bude rušio Vučić krenuće se od našeg kluba.

          Više puta smo za ovih 7 godina pokazali zube, jesmo posle debelo ispuštali, ali bićemo ponosni na naše navijače za nekoliko godina.

          Ne treba zaboraviti da su Duletu i Mići zabranili da rade posle njihovog delovanja, da su navijače koji su pevali tukli i da je klub finansijski pripao zato što je imao stav.

          Ovo je cena.

          Comment


          • Prvo ti uništi klub, čisto da pokaže da može, onda ti da malo za sta treba da se zahvaljujes kao neka kurva. Vučićev model je jasan. Ne može mene jedan bednik Ostoja Mihajilović da udalji od omiljenog kluba, ali bilo kakvo dalje oglašavanje u ovom kontekstu iz kluba (tu pre svega mislim na trenera ne daj Bože) će biti baš katastrofalno. A sve nesto mislim da se ovim sinoc nije zavrsilo. Ponosan sam na reakciju crno/bele javnosti ali šta vredi kad su moroni na tribini, kao i svi, u dilu sa govnima.
            Last edited by mark !t zer0; 03-02-19, 09:10.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Da, reakcija je sjajna.
              Dovoljno je pogledati ispod tvita i videti na čijoj strani su navijači Partizana.

              Biće raznih uprava, i bilo je, ali partizanski duh ne smeju da nam slome.

              Brmeće u Berlinu protiv Vučića.
              I ostaće upamćeno da su ga jedino naši navijači prozivali kada niko nije smeo.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Prvo ti uništi klub, čisto da pokaže da može, onda ti da malo za sta treba da se zahvaljujes kao neka kurva. Vučićev model je jasan. Ne može mene jedan bednik Ostoja Mihajilović da udalji od omiljenog kluba, ali bilo kakvo dalje oglašavanje u ovom kontekstu iz kluba (tu pre svega mislim na trenera ne daj Bože) će biti baš katastrofalno. A sve nesto mislim da se ovim sinoc nije zavrsilo. Ponosan sam na reakciju crno/bele javnosti ali šta vredi kad su moroni na tribini, kao i svi, u dilu sa govnima.
                Odgovoriću ti ovde jer ne zalaziš na druge teme: sve dok se i Zvezda i Partizan finansiraju državnim novcem kojim raspolaže politička vrhuška nema sreće ni u jednom klubu.
                Moraćemo da čekamo trenutak da ih neko drugi natera (EU?)da odustanu da tretiraju klubove kao politički plen nakon osvajanja vlasti i puste ih na tržište.
                Dok se to ne desi imaćemo ovakva uplašena saopštenja kad god neko uradi politički nepromišljen potez. Sa obe strane, da bude jasno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jedna slika sa Sergejem i odmah kod gazde na raport i pisanje saopštenja. Jebem ti sport i državu.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Odgovoriću ti ovde jer ne zalaziš na druge teme: sve dok se i Zvezda i Partizan finansiraju državnim novcem kojim raspolaže politička vrhuška nema sreće ni u jednom klubu.
                    Moraćemo da čekamo trenutak da ih neko drugi natera (EU?)da odustanu da tretiraju klubove kao politički plen nakon osvajanja vlasti i puste ih na tržište.
                    Dok se to ne desi imaćemo ovakva uplašena saopštenja kad god neko uradi politički nepromišljen potez. Sa obe strane, da bude jasno.
                    Napisao sam ja, u svakom trenutku je meni jasno kako se finansiraju klubovi i ko je Ostoja, ali brate, ovo je ispod svakog nivoa. Ovo je ponižavanje kluba koji je iskorišćen u najbedniju političku propagandu. Nek se i zahvaljuju Vučiću, kontam ja kako stvari stoje, da se tu mi ne pitamo ništa, ali nemoj kao najveci moralni gmizavci da izbacujete saopštenje posle ponoći zbog jebenog twita Sergeja Trifunovica, koji zaista nikada nije krio koji klub mu je u srcu bezobzira da li ga ja podrzavam u bilo cemu ostalom. Ne znam, iako mi je bila jasna situacija, ja sam baš razočaran i radije bih da još 10 godina tavorimo nego da se ovako neko sprda sa klubom pre svega, a onda i sa svima nama navijačima.
                    Last edited by mark !t zer0; 03-02-19, 09:48.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ne volim politiku u sportu. Pogotovo ne u sopstvenom dvorištu. Najsrećniji bih bio kada bi samo legende kluba aminovale na presto ali znam kako je to JBN nemoguće.
                      Ali, zašto bi navijače trebalo interesovati da li se neko od funkcionera i čelnika bave politikom i kojoj strani/opoziciji naginju.
                      Previše ulazimo u sferu koja ne priliči navijačkoj retorici i bavimo se svemu i svašta.
                      Ko nas je osnovao i sedio u upravama u prošlim vremenima? Uvek je ti bio neko blizak vlasti.
                      Ko nas je osnovao? Komunisti u zemlji u kojoj se za sve pitao samo jedan čovek.
                      Kasnije su klub vodili Mirko Marjanović, Ivica Dačić i ko ne sve a sada odjednom provejava svest kako moramo biti opozicija.
                      Da se razumemo, nisam SNS niti sam politički opredeljen ali me nerviraju ishitrene izjave pojedinaca koji sport i voljeni klub ubacuju u čeljusti politike.
                      Isto tako ne treba biti Tesla pa skontati kako klubaštva u današnje vreme opstaju. Ako nisi pri Vođi i ne deliš njegove stavove pozdravi se što ćeš uspešno krstariti klubom kroz nemirne vode pune prepreka i zamki.
                      Da se ne pravimo više ni ludi. Zašto druga strana pizdi, ne pravi više tako skupe timove, iz prostog razloga što je Čović ušao u klinč, da ne kažem otvoreni rat, sa VELIKIM BATOM , pa mu je, uz njegovu nesumnjivu platežnu moć onemogućeno da se džilati i razbacuje kako bi možda Čovke želeo.
                      Dok god ZLO bude na vlasti i odlučuje o svemu/svačemu u zemlji Srbiji nema sportskog rivalstva dva najveća kolektiva. Srpska brenda.
                      Možemo se voleti ili ne, istina je jedna. Surova.


                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • A kad pomislim da sam hteo da se vratim u Pionir...
                        Gasi klub.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          A kad pomislim da sam hteo da se vratim u Pionir...
                          Gasi klub.
                          Zašto da se gasi?
                          Pa bio je pred gašenjem dok limar nije došao?
                          Zašto onda nisi bio za smaknuće kluba nego sada kada svi orkestrirano dižu hajku.
                          Do pre samo dva dana Ostoja radi sjajan posao. Svaka čast. Čitao na svakom koraku. A sada je glavni kancer i uzročnik svačega.
                          Daj opredelite se. Jer ste navijači kluba, Grobari, ili fanovi trenutka/momenta. Date situacije.
                          Pa kad svi reže ajte i vi.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-02-19, 10:42.

                          Comment


                          • Svaki pokušaj odbrane one sramote od sinoć je skandal. Spustili su KK Partizan na najniže moguće grane (ne rezultatski). Mene ovo strašno vredja.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Niko ne brani. Ništa.
                              Ostoja je prdno u čabar. Sebe etiketirao za salvu zvižduka i negodovanja na svakoj sledećoj u Pioniru.
                              Ovde se radi o nečem drugom. Došao je u klub. Pita se za većinu stvari, donosi odluke, nalazi lovu, ko smo mi da mu zabranimo da piše šta hoće u saopštenjima.
                              Pri tom, mi se busamo kako nas intelektualno vređa, a jedini koji klubu čini medveđu uslugu smo mi stalnim hirovima zbog kojeg ne ispašta Ostoja već naš voljeni Partizan.
                              Zar se nije pre za svaki uspeh zahvaljivalo drugu Titi. Zašto je sada kao drugačija atmosfera?
                              Sad treba mi Grobari da se delimo po političkom opredeljenju?
                              Ja lično znam barem 50 Grobara koji su glas na listiću zaokružili pod SNS. I šta su oni sad, manje Grobari nego mi koji nismo.
                              Manimo se politike. Ona nikome dobro nije donela. Samo odnela brojne žrtve i sva razna sranja.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 03-02-19, 10:52.

                              Comment


                              • E pa eto, ja ipak biram da ne budemo ovakve kurvice od kluba, ovakve gnjide, pa makar se borili za opstanak u ABA. Jbg, neke stvari su ipak bitnije. Što se ne ogradi klub od političkog delovanja svog predsednika? Bedni smo sa te strane kao klub i to je to, ni rezultatski ne blistamo da bih se ne daj bože osećao kao da dugujem nešto Ostoji. Drago mi je barem da su gotovo svi sinpatizeri imali reakciju kao i ja, dokaz da je ostalo zdravog razuma i dostojanstva.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X