Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo stvari se krije iza transfera. A sta reci za Alvesa?

    Comment


    • Ma puklo je to tamo u Kardifu, izgoreli su pod pritiskom, eksplodirao balon.

      Comment


      • To ja nikako ne mogu da prezalim, a bogami ni da shvatim.
        Znaci najvazniji mec u poslednjih 20 godina jbt i oni ne mogu da stisnu petlju i da ostanu psihicki jaki, ostave neke stvari iza sebe i posvete se prevashodno timu, pa onda licnim frustracijama i sukobima.
        Razlog se zna - pritisak je bio ogroman. Ali ta kompaktna celina koja je cele prosle sezone mlela sve pred sobom i koja je milion puta dokazala a i isticala da je snaga tima najveci adut ove ekipe je pala na najvaznijem ispitu.
        Najveci krivac je po meni Maks, pa onda i svi ostali ukljucujuci i maloprepomenutu dvojicu - mozda najvise od svih igraca.
        I epilog je naravno ocigledan - najjadnije odigrano poluvreme od kada pratim Juventus. Jer cim su stvari malo krenule kako netrebe tj cim su primili onaj prvi gol od Reala, koji jeste plod odlicne akcije ali je egzekucija srecna da srecnija ne moze biti - odmah je pocelo sve da puca. Cak ni izjednacenje nije pomoglo. Prezaliti necu.
        Dobro je da su igraci koji su najvise uticali na razdor u ekipi napustili ekipu - zbog samog tima. Videcemo kakve ce to posledice imati po Juve. Bonucijev odlazak ne bi trebalo da bude ni malo nenadoknadiv, a sto se Alvesa tice, sve zavisi od toga ko ga bude menjao.
        Last edited by Sandugp; 15-07-17, 19:22.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ta dva transfera su viđena.

            Lokateli da zauzme mesto Sturaru u rosteru, a desni bek nam fali.

            Btw. glavna tema

            http://www.tuttosport.com/news/calci...che_fa_rumore/

            jedan je Klaudio Markizio !!!

            I priča oko Šika se ponovo otvara

            Comment


            • Prica se da ce odmah proslediti Lokatelija u Atalantu ili Sasuolo
              Bice zanimljivo ako predje, prosle sezone se radovao kad na mdao gol plus nisam siguran i on je nesto hvatao grb ovo-ono, ali mogao je posluziti kao rotacija u Milanu, ne znam zasto bi ga se odrekli.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Woja i De Sciglio za 24 miliona + bonusi.

                Last edited by Rossonero; 17-07-17, 18:42.

                Comment


                • Ocekivano, ali treba tu jos jedan bek, jer se ne moze racunati na bekovski tandem Lihstajner/De Siljo.
                  Znaci jos jedan desni bek i vezni igrac, eventualno Bernardeski kao krilo i to bi trebalo biti to za ovaj prelazni rok.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Drago mi je da Max dovodi svog miljenika.

                    Jedva cekam da mu vidim ledja.

                    Comment


                    • Vanbracni sin, garantovano!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Woja dvije klase ispod Buffona.

                        De Sciglio dvije klase ispod Alvesa.

                        #samokazem

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Woja dvije klase ispod Buffona.

                          De Sciglio dvije klase ispod Alvesa.

                          #samokazem
                          Slazemo se u potpunosti
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Comment


                            • Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Verovatno ćemo taj keš da prespojimo na Bernu.

                                Meni bolji Šik.

                                Comment

                                Working...
                                X