Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "...Samo pola prekinute sezone, samo najava uspeha u Ec ili ABA, uspaničila ih je sve..."

    Samo ovaj deo govori koliki je tegi bolesnik.
    On dozvoljava sebi da bi partizai osvojio nešto?
    Pa da je nekog ta ekipica uspaničila, imalo se vremena da vam se zapuše usta,
    ali vi ste jedva dočekali da se uvede korona da bi ste se puvali sa svim neosvojenim trofejima:
    čak i do NBA.
    Kao što ste se godinama (pola veka) puvali sa osvojenim drugim mestom u finalu KŠ.

    Tegi znam da bi voleo da si pametan ali to ti ne pomaže u poslu,
    da nisi ljubio guzice od tetkice da te pusti u halu do šofera da te pusti u autobus,
    sad bi sem žutih brkova imao i obraz.

    Comment


    • A dobro znamo da niste bas najponosniji na period mijenjanja pibova i imena...i da bi voljeli da se ne spominje ali valja makar jednom godisnje podsjetiti da niko ne moze da zabrani fmp-u kako ce da se zove..

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        A dobro znamo da niste bas najponosniji na period mijenjanja pibova i imena...i da bi voljeli da se ne spominje ali valja makar jednom godisnje podsjetiti da niko ne moze da zabrani fmp-u kako ce da se zove..
        Јел ти глумиш неку правичност овде на форуму а индиректно нас подјебаваш?Пишеш како Звезда има превише странца а вама 2019 у финалу играли Кол,Бел,Битаце,Е.Кларк,К.Кларк,Џекосон,Вилијамс и Гордић...8 странаца и ти си нама нашао овде да држиш предавање!Као фаца си,бринеш за интерес кошарке па констатујеш да имамо много странца...Да не причамо како твоја репрезентација дели пасоше страница у кошарци као они промотери флајере на промоцији...И онда ти дођеш и солиш нама памет овде и глумиш неко поштење?Што би реко Мија Алексић у Маратонцима,,Е па господо мало сте се зајебали''!

        Comment


        • Originally posted by Монтепаски View Post
          Јел ти глумиш неку правичност овде на форуму а индиректно нас подјебаваш?Пишеш како Звезда има превише странца а вама 2019 у финалу играли Кол,Бел,Битаце,Е.Кларк,К.Кларк,Џекосон,Вилијамс и Гордић...8 странаца и ти си нама нашао овде да држиш предавање!Као фаца си,бринеш за интерес кошарке па констатујеш да имамо много странца...Да не причамо како твоја репрезентација дели пасоше страница у кошарци као они промотери флајере на промоцији...И онда ти дођеш и солиш нама памет овде и глумиш неко поштење?Што би реко Мија Алексић у Маратонцима,,Е па господо мало сте се зајебали''!
          Lagano samo...ovo je tema za sitna podjebavanja...sto se tice stranaca isto sam pisao i kad je bilo kod nas (Gorda je nase dijete)...kakve veze ima reprezentacija sa ovim...uostalom meni se cini da je tvoj klub vise podijelio pasosa nego moja reprezentacija....a inace, ne moram da glumim pravicnost jer sam po prirodi pravican.

          Comment


          • А овај ''новинар'' што је писао је урадио најбољу ствар!Човек већ 3,4 године уназад показује какав је то љигавац и подгузна мува сваког врха КССа! Лепо је онај луди јеховин сведок рекао,,То једе,то се преждерава и само гута за џабе''...За то је једино можда тај луди Пантић био управу!Не можеш ти будеш новинар а да си необразован,да се скидаш и да не знаш енглески...Ал добро,такав му је и ментор који сад доминира у кошаркашкој веле сили Румунији!Кошарка у Румунији и ватерполо у Финској,то су спортови!Тај бол што потенцирају,то је најсмешнија прича икад...Пази,мене да боли а ја у четвртак вече гледам и Евролигу и Лигу Европе а ''инстуција'' вечерас цепа против турског Солнока!Па ви видите ко је ту боље прошао...А ментор му држи часове љубави и кондиционе тренинге испред оне палате у Румунији што је саградио Чаушеску и плаче за падом комунизма и дере се ,,У мој кући се никад није славила слава него 1.мај''...Како радио,Бог ти вратио!

            А новинар гратис путовање је показао како се перфидно урушавала Звезда годинама уназад...Имали су целу медијски оркестар и онда се направи мит кад се победи Проком или Шарлоа...Под плаштом ''новинарства'' се величала нека очекивана победа над залуталим тимом у ЕЛ,а чим би Звезда нешто направила одмах напади!Сад је показао право лице свих гробошких медија,сад више не поштују професију новинарстава и нема више објективности!Зато је ту где јесте!Ал има и то своје бенефите!Сад путује стално са партизаном па поред бесплатног ручка у хотелу,нађе се ту и по неки СЕНДВИЧ успут да се поједе!Овим путем апелујем да се пренесе управи партизна(ако има неко са форума ко је близак са управом) да му се уплате часови енглеског у некој школици...Барем док још увек има бесплатна путовања и док још играју Еврокуп...Ко зна шта ће бити на крају ове сезоне...
            Last edited by Karamazov; 20-10-20, 13:58.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Lagano samo...ovo je tema za sitna podjebavanja...sto se tice stranaca isto sam pisao i kad je bilo kod nas (Gorda je nase dijete)...kakve veze ima reprezentacija sa ovim...uostalom meni se cini da je tvoj klub vise podijelio pasosa nego moja reprezentacija....a inace, ne moram da glumim pravicnost jer sam po prirodi pravican.
              Па добро,ја чак износим чињенице а не подјебавам...То је чак за похвалу...Ево ви сад имате 5 странаца а ми имамо 7...није нека разлика,с обзиром да ми играмо 10 пута јаче такмичење...Логично да нам требају добри играчи и пошто нам наши играчи нису доступни финансијски окрећемо се странцима...Ево ви играте Абу и Еврокуп,што нисте дали шансу оним клицима из Студентског(или како вам се већ зове развојни тим)...Фина такмичења,лагана,таман да нађете тог плеја за репрезентацију на дуже стазе...Пошто не верује да је Тајрис Рајс везан за родни Котор...

              Има везе репрезентација,јер је лицемерно да човек коме је репрезентација кренула међу првима на овим просторима да дели пасоше страница да играју за исту,пребацује нама што имамо много странаца у домаћем тиму и брине се за будућност наше репрезентације...Дала је Звезда тој репрезентацији Гудуру,Бјелицу,Мицића(продукт развојног тима Звезде),Лазића,Јовића,Дангубића,Калинића,Недовића, Радуљица(продукт развојног тима Звезде),Симоновића и даваће у будућности...Само што пре није постојала Мега где овај рекламира своју робу и младе репрезентативце ,него су та деца ишла у један од два најјача тима у држави...

              Comment


              • Originally posted by Монтепаски View Post
                Па добро,ја чак износим чињенице а не подјебавам...То је чак за похвалу...Ево ви сад имате 5 странаца а ми имамо 7...није нека разлика,с обзиром да ми играмо 10 пута јаче такмичење...Логично да нам требају добри играчи и пошто нам наши играчи нису доступни финансијски окрећемо се странцима...Ево ви играте Абу и Еврокуп,што нисте дали шансу оним клицима из Студентског(или како вам се већ зове развојни тим)...Фина такмичења,лагана,таман да нађете тог плеја за репрезентацију на дуже стазе...Пошто не верује да је Тајрис Рајс везан за родни Котор...

                Има везе репрезентација,јер је лицемерно да човек коме је репрезентација кренула међу првима на овим просторима да дели пасоше страница да играју за исту,пребацује нама што имамо много странаца у домаћем тиму и брине се за будућност наше репрезентације...Дала је Звезда тој репрезентацији Гудуру,Бјелицу,Мицића(продукт развојног тима Звезде),Лазића,Јовића,Дангубића,Калинића,Недовића, Радуљица(продукт развојног тима Звезде),Симоновића и даваће у будућности...Само што пре није постојала Мега где овај рекламира своју робу и младе репрезентативце ,него су та деца ишла у један од два најјача тима у држави...
                bold: Kojeg razvojnog tima Zvezde?

                Comment


                • Pojedinci nek obrate pažnju na rečnik i način na koji se obraćaju sagovorniku.

                  Sledeći put neće biti samo brisanja.

                  Comment


                  • Ne menja suštinu napisanog, koje su bolno svesni.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      bold: Kojeg razvojnog tima Zvezde?
                      Бајерна(Мицић) и Ефеса(Радуљица)

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Pojedinci nek obrate pažnju na rečnik i način na koji se obraćaju sagovorniku.

                        Sledeći put neće biti samo brisanja.
                        Јел се мисли на моју расправу са Немам ти кад или ово што сам писао за гратис ''новинара''?

                        Comment


                        • Ne znam kakvo vam zadovoljstvo pruza da se macujete sa ovima sto su im vezane ruke i noge. Pa gde vam je viteštvo? Što šutirate protivnike koji su u nokdaun-u? Pa šta mislite da je njima lako kada vide ove prve 3 utakmice u ABA? Kada pogledaju tabelu i vide +100 posle 3 kola?
                          Kad ona pudlica i bolesnik krene nesto da kuka(a 98% price mu je stalno GTR isto) a meni toplo oko srca. Uzivanje. Dajte jos kmečanja i plakanja.

                          Comment


                          • Originally posted by Монтепаски View Post
                            Јел ти глумиш неку правичност овде на форуму а индиректно нас подјебаваш?Пишеш како Звезда има превише странца а вама 2019 у финалу играли Кол,Бел,Битаце,Е.Кларк,К.Кларк,Џекосон,Вилијамс и Гордић...8 странаца и ти си нама нашао овде да држиш предавање!Као фаца си,бринеш за интерес кошарке па констатујеш да имамо много странца...Да не причамо како твоја репрезентација дели пасоше страница у кошарци као они промотери флајере на промоцији...И онда ти дођеш и солиш нама памет овде и глумиш неко поштење?Што би реко Мија Алексић у Маратонцима,,Е па господо мало сте се зајебали''!
                            Ne brate, njemu su drage plave boje a i crno bele, sasvim legitimno. Razlika između njega i trovača jeste što je on navijač, simpatizer, njegov uticaj je minoran i ovi upisi služe da žacnu forumašku zajednicu ali ne i da pale masu u rl.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Lagano samo...ovo je tema za sitna podjebavanja...sto se tice stranaca isto sam pisao i kad je bilo kod nas (Gorda je nase dijete)...kakve veze ima reprezentacija sa ovim...uostalom meni se cini da je tvoj klub vise podijelio pasosa nego moja reprezentacija....a inace, ne moram da glumim pravicnost jer sam po prirodi pravican.
                              Ako misliš na promociju ove sezone, da, slažem se sa tobom a ako misliš na stvaran broj dobijenih pasoša/državljanstva verujem da grešiš.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • To sam mjenjanjem piba jiba adrese grba kako god je najveca Coviceva pobjeda ikad. Izuzetno sam ponosan na isti jer su knjige otvorene pa se saznalo da su pojedini igraci za koje 90% ovog foruma nije culo imali ugovore od 500k da su neki zajmovi uzimani sa kamatom od 15% da su odredjena sredstva uplacivana kao dug a u stvarnosti samo prosla kroz knjige i izvucena kao keš. Tako da je to sve lijepo na sudu dokazano, prezentovano, i zavrseno sa isplatom realnih dugovanja kroz dogovoreni period od 7 godina.
                                Bilo je tu i velikih ljudi sa realnim potrazivanjima koji su iste otpisali i mnogo im hvala to su veliki Zvezdasi. Zatim promjena jiba i adrese a u stvarnosti isti klub i zadrzavanje likvidnosti usled ogromnog tereta dugovanja a sve po zakonu je Covicev masterpiece. Partizanu je nudjen isti princip nisu prihvatili, zašto, to samo oni znaju i grof od Transilvanije.
                                Tako da to sto je Covic uspio da spase i da nakon nekoliko godina klub transformise u EL za to mu mnogo hvala a i za O'Bryanta, Loyda, Obradovica, Pesica, Radonjica i njegov ostanak na klupi posle Cibone, Quincija, Mwilla, Jovica, Kalinica, Blazica, Marjanovica, Djenku, Rocestija a sto ne pomenuti i Skorcijanitisa koji je bio ogromno ime Evropske kosarke. Tako da ja osjecam ponos zbog toga, Tegi neka se i dalje smije dok ga sutiraju, potrajace njegov osmjeh.

                                Comment

                                Working...
                                X