Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covic nema veze sa tim, vec vucic i vlada Srbije. Jeftin projekat ishrane stanovnistva.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kao što nam je ponavljano bezbroj puta do 2011-te, interes srpskog sporta je iznad svega.
      A on se ne brani porazom od 16-to plasiranog tima ACB lige.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Cek Cibona je dobila garancije da ce im sanirati 7m duga i da ce dobiti 5m za ucesce koliko iznosi min za budzet. Nisu mogli to da pokriju, mi kao prvoplasirani dobili poziv a Ciboni (mozda neku kompenzaciju) ostalo da spase klub.
        I sta je sad tu mutno? Sta sad nije po volji narikachama? Jeste li nudili Jordiju pare? Jeste li se busali kako sigurno idete u EL? Jeste li o preposteni navijači institucije koja nema dodirne tacke sa SNS i drzavnim sponzorima. O ugnjetavana pastorcad sa 8m budzetom i trenerom od 600k?
        Cibona nije imala sredstva, pozvana CZV i sad i na to kuknjava. Niko rijec o tome sto je Ostoja otjerao Trinkija, nista tradicione, nista mi sirotinja a ovamo 8m zavedenog troska a gdje su carteri silni i pare koje su date Trinkiju od treceg lica.

        Comment


        • Ma misle da je zaboravljeno u kojem je stanju Cibona bila i da Bandić (grad) ni država nisu hteli da daju kintu za EL, a onda je jbg NČ samo iskoristio šansu koja mu se pružila.
          Mada, sećam se ja i večere "sportskih prijatelja koje vežu zajednički interesi i uspomene" nakon polufinala kada je Zvezda izgubila od Cibone....
          Nemojte da se pravite Majke Tereze kada znate da su i za nju stigli kompromitujući dokazi, tako i za vas...pozdrav od Jagodnika.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Мене је текст забринуо искрено...А чек мало...Јел овај текст писао Милан Шарановић,онај што је скоро избацио књигу о партизану?!Онај што је припадник ГТР клана?!Онај што је реко водитељки програма да каже да је ЕЛ срамна и неозбиљна организација кад су одлучили да Звезда игра ЕЛ ове године?!Никад не би реко да ће ''објективно'' новинарство овако нешто писати...Ал кад мало боље размислим,има ту нешто...Како време пролази све се више откривају ти ''објективни'' и ''спортски неутрални'' новинари...Овај Шарановић,онај мали из Балкан инфо(зове у емисију вулетића,Илијева,Кимија,пантића и тегија),онда луди Пантић и на крају Теги сендвичар(са Грбом,којег је нападао због СНСа,сада дели исти хлеб(сендвич))!Читава медијска машинерија сад показује право лице,и како је била вођена перфидна пропаганда да се Звезда уништи а ''институција'' велича...Само прошло је време гебелсовских фора и народ је провалио све...Чак навијачи партизна су увидели да су пасли траву о некој причи о ''часовима љубави''!Сав бесмисао те приче је стао у једну реченицу њихове иконе,,Часови љубави нису бесплатни'',а мало пре тога,,Неко је Ловерњ а неко Бертанс''...Читав живот двоструки аршини,плакање и сујета!

            Comment


            • п.с. Јел сте приметили да ''новинар'' Теги није био у Каталонији на утакмици?!То само говори колико је лоше финансијско стање у ККП,кад човека који је докторирао бесплатна путовања на рачун КСС и ККП 30 година у назад нису повели Не дај се Владане,тек ти је 50 година,треба цео свет обићи!Макар и бесплатно...Тј. на рачун других...

              Comment


              • Забаван текстић...Лијепо вам човјек каже: наводно.
                Хајде нека је забаве пар дана да људи лакше поднесу што су опет погазили своју ријеч и играју нерегуларним АБА лигу.
                Ја сам очекивао да ће бар ту остати досљедни. Ево им сада још једна прилика. Па Човић сада има 3 клуба [emoji23]

                Comment


                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Gepekboy i nejaki uki će to ispeglati.

                    Comment


                    • Кандидати за титулу су-Звезда,Будућност и Цедевита...За четврто место ће се борити Морнар и ККП...

                      Comment




                      • ZASLUZILI SU JOS JEDNU PESMU, HVALA DRAGI CACANI!!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne znam ko je kriv za Partizanov poraz, ali znam da nije Šćepanović jer je Crnogorac.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Radonja je slobodan, za bacimo spicu..

                            Comment


                            • Suviše je jeftin.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ali, stvarno, postoji realna mogućnost da se sezona ne završi. Eto onda Partizana u EC, sigurica.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X