Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Who the heck is znameniti kriminalac from Kraljevo ?? Izvinjavam se što sam koštuničast..

    Comment


    • Opusteno, bre, ljudi - ne igra se za zivot ili smrt. Peckacemo se mi jos duuugo.
      Nego, Urose, kako bi ocenio igru Novice veceras?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Kukavi Simanić neće moći da spava šta mu je radio Novica bez oba kolena.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Opusteno, bre, ljudi - ne igra se za zivot ili smrt. Peckacemo se mi jos duuugo.
          Nego, Urose, kako bi ocenio igru Novice veceras?
          Ono je ban za provokaciju, iako smo u dobrim odnosima i sve, smatram da je ono previse.. Ali shvatam da ti nisi u stanju da uradis svoj posao..

          Comment


          • Banujte, ali ono je na KKP temi. Smesna mi slika eto bila, mozda sam preterao

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Sve je ok.
              Pa oni Ostoju zovu limarom, mi Nebojšu limenkarom, sve je to sitno zezanje.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Banujte, ali ono je na KKP temi. Smesna mi slika eto bila, mozda sam preterao

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Preterao si i obrisi to - veceras su mnoge emocije prenaglasene.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Preterao si i obrisi to - veceras su mnoge emocije prenaglasene.
                  HAHAHHAHAHAHAHHAHA

                  Comment


                  • Aj bre ne zajebavajte...sad ce derbi u fudbalu, bice neki penal za nas pa cemo vratiti zajebanciju ...Sto ste na kraj srca, mora malo peckanja...ja napisah na KKCZ temi, meni su bas nedostajali ovakvi derbiji, da nijednom ne zadremam tokom utakmice ili ne prebacim kanal...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Aj bre ne zajebavajte...sad ce derbi u fudbalu, bice neki penal za nas pa cemo vratiti zajebanciju ...Sto ste na kraj srca, mora malo peckanja...ja napisah na KKCZ temi, meni su bas nedostajali ovakvi derbiji, da nijednom ne zadremam tokom utakmice ili ne prebacim kanal...
                      Za derbi u fudbalu trazimo kamere na gol liniji = da se vidi je li i koliko je presla.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Za derbi u fudbalu trazimo kamere na gol liniji = da se vidi je li i koliko je presla.
                        Ma presla, veruj mi na rec ...Nego ima li jos koji sudija pred penziju, da pripomognemo
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Ma presla, veruj mi na rec ...Nego ima li jos koji sudija pred penziju, da pripomognemo
                          Gruja Cokot, Majo...
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ко је узео пехар вечерас?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Gruja Cokot, Majo...
                              Ma Majo je bivsi...ima covek pametnijeg posla...juce pili kafu
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Kako da svira Belosevic faul Renfrou kad sede u Lozi Ostoja Sns i celnici saveza? Sutra da ostane bez posla, nema veze, prezivecemo i ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X