Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav jad od coveka

    Comment


    • Ne sviraj Uroše, stavio nam trener Cirbesa da brani aut kod 0.2, logičan splet da ovaj ode pod koš da uhvati loptu i preskoči skraćenog Berona. Čist faul ko suza.

      Comment


      • Hahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahha......u usta nam svrši Filipe, molim te, za bolje i nismo.

        Comment


        • ''Što se tiče čestitki za pobedu:

          - Ja večeras neću odgovarati na bilo kakva pitanja i mislim da je Zvezda sa ovim završila bilo kakvu diskusiju na ovu temu. Nikada nisam mogao da čestitam jer je neko nešto ukrao, pa tako ni večeras - dovršio je Čović.''

          Comment


          • Ono se ne sudi kao faul. Ja sam sa Čovićem završio davno i bmk pobedili izgubili, ovo mi je treća utakmica da sam pogledao ove sezone.

            Isto bih rekao da su sudili Partizanu ono. To se u igri zvanoj košarka ne sudi.

            Meni ovo sve ide u prilog sve sam najavio, potono Ćoki kao što je Uki rekao.

            Comment


            • https://twitter.com/colovic86/status...97300420628481

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ono se ne sudi kao faul. Ja sam sa Čovićem završio davno i bmk pobedili izgubili, ovo mi je treća utakmica da sam pogledao ove sezone.

                Isto bih rekao da su sudili Partizanu ono. To se u igri zvanoj košarka ne sudi.

                Meni ovo sve ide u prilog sve sam najavio, potono Ćoki kao što je Uki rekao.
                Brate gore bi bilo još jedino da ga je udario pesnicom. Čovek ga vuče za ruku tri metra.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ono se ne sudi kao faul. Ja sam sa Čovićem završio davno i bmk pobedili izgubili, ovo mi je treća utakmica da sam pogledao ove sezone.

                  Isto bih rekao da su sudili Partizanu ono. To se u igri zvanoj košarka ne sudi.

                  Meni ovo sve ide u prilog sve sam najavio, potono Ćoki kao što je Uki rekao.
                  Covek mu se obesio na ruku kao da je obrac, kako ono nije faul, kad ga je direktno sprecio da uhvati loptu i ubaci u kos? To sto je na kraju ne znaci da se ne sudi, ne moze veci faul biti

                  Comment


                  • Znam ali video sam milon takvih situacija ovo je prvi put da vidim da neko to svira. Kažem Partizanu čestitke, nego mi nejasan potez sudija.


                    Ma neka mi nadje neko gde se to sviralo.

                    Comment


                    • Nije bio faul jer mu nije slomio ruku.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Brate gore bi bilo još jedino da ga je udario pesnicom. Čovek ga vuče za ruku tri metra.


                        Ali Filip je car jebeni. On je svestan koliko je los i verovatno mu se ni ne igra, ali mora mucenik...

                        Cestitke komsije na tekmi, jedan od zanimljivijih derbija u poslednjih x godina. Sa tri stranca koja su vam falila ste definitivno jaci, ali mozemo da se koljemo. Nadam se u finalu Aba lige

                        Comment


                        • Ja cekam komsu da se javi - bogami se vide neke munje tamo iza Avale i cuje se psovanje.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ja sam vam čestitao na osvojenom kupu na vašoj temi i ovde ću : Čestitke na zasluženoj pobedi i osvojenom kupu... a onom pederu koji je postavio sliku sa parafraziram "ne pijem točeno samo limenke" ili slično tome sam poručio šta sam imao. Ako ne mogu da podnesu Zvezdu, njihov problem ali moraju da poštuju rivala inače unatoč mogućnosti da dobijem ban ću još eksplicitnije da vređam likove sa takvim upisom.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Dobro Ganac iskuliraj ti si bar iskusan. Kao da je bitno ko šta stavlja moramo se malo peckati, nema rivalstva bez peckanja

                              Dugo nisam gledao normalniji derbi i opušteniji od ovih prethodnih par.

                              Nikad ništa nije isto bez Duleta. Ono je bilo više od igre. Sad sam ravna linija.

                              Ono sa čika Duletom od konferencija do utakmica ono je bilo više od sporta. Osećaš napetost u vazduhu pred derbi.

                              Comment


                              • Nemam ja protiv peckanja ali sam alergičan na ovaj "limenke" fazon...fmp1 itt.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X