Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde kratko i jasno, da li je bilo krađe prošle sezone u finalu i ko je zaslužio trofej?

    Pustite te gazdine fore i spinovanja, niko a da kaže na rsb propagandu i gazdine gluposti koje servira, ali kad Cooper kaže kako jeste odmah agresivno.

    Sramota da niko od vas ne zaustavi širenje mržnje i laži ovih mandrilskih klipova, već moram ja da reagujem.

    Stidite se.

    Comment


    • Jedno si u pravu...tuzno je da Ti treba na bilo sta da reagujes kad je u pitanju "mandrilska percepcija" stvari vezanih za Zvezdu i Partizan.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Tužno, ali kad se pogleda sa kim imam posla jedino tako mora kako ovo mesto ne bi skliznulo na rsb.

        A nekada je bilo poštenih zvezdaša.

        Pa lepo kažu Vesić je kriv za naše neuspehe, Džaja krao, Žika Pauk veze nije imao...

        A sad, sačuvaj Bože.
        Sve kako Legenda i Tvorza ispinuju.

        Comment


        • Covara postavlja pitanje Milu i kurcicu pre finalne serije i delegiranja sudija?



          Nema sanse da ako je bilo radnji iza da Coki nije znao, samo su mu dali materijal da se opere...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A nekada je bilo poštenih zvezdaša.
            Bilo i grobara , dok se nije promenio odnos snaga u košarci .Sad te iste ljude ne mogu da prepoznam

            Comment


            • Jasno je svima da nije bilo nikakve kradje prosle sezone a da su greske sastavni dio sporta. Naravno greske na nasu stetu se ne postavljaju, kazu ljudi postavite , ne pada nikome na pamet da to radi. Spin masinerija je uradila svoje tek nakon misljenja Gazde. Ok , legitimno je ufurati se da samo ti imas pravo na istinu i da se sudjenje gleda samo kroz tvoju prizmu. Iscekuje se neka jos bolja atmosfera nego protiv Partizana (sto god to znacilo) koja je bila ekstremno neprijateljska. Meni je to sasvim Ok, napaliti se na mec i te stvari. Svako gleda svoj interes.

              Comment


              • Ne znam sta ti smatras za posteno...Da se kolektivno odreknemo kluba za koji navijamo dok ne sjasu ovi, da prihvatimo "istinu" jednog ostrascenog, nazovi novinara da se Partizan sistematski unistava a da se Zvezdi poklanjaju titule?...Mene licno smaraju te price o sudijama i sudjenju i komentarisem ih iskljucivo dok utakmica traje i dok je glava vruca, ne gledam to kao neke teorije zavere ali ne mogu nekom da uzmem za zlo sto radi isto sto si i ti i vecina drugih iz suprotnog tabora...pa pobogu do juce ste iz naftalina vadili statistike koliko penala nije svirano, butine, gol aut linije...Radis isto a trazis od nekog da prestane...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • prvo je Partizan krao deceniju i po, sad krade Buducnost, moze li Crvena Zvezda da izgubi posteno ikada?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Apelujem na Zvezdase da se manu ove teme. Sutra krece finalna serija. Pustimo one koji su izgubili da kukumacu, placu, pljuju na ovoj temi. Jedino im je to ostalo.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Najbolji način da se prekine sa spinovanjem je iznošenje istine dokumentovano i argumentovano, sve ostalo jeste spin na koji se pozivate da druga strana koristi.
                      Navijači KK CZv među kojima sam i ja prošle godine sam vam čestitao titulu nakon prve utakmice u Pioniru (moglo bi da se nađe ako koga interesuje) jer se i Neboša Čović potrudio da do toga dođe izborom trenera i rostera i tako ste vi ničim izavano i nendano došli u siitucaciju da igrate EL (bili ste zatečeni ali ste sjajno kao klub odreagovali) ipak to sve ne abolira sudijsku krađu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Spoiler
                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Partizan avangarda


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Spoiler
                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Sirotinja


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka


                        Spoiler
                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ma lazu bre dusmani. Jeste Noric Kol ima 60.000 mesecno. Mos misliti.
                        Kao da je njega hteo Makabi a on izabrao Buducnost
                        Coty Clark MVP prvenstva Rusije u vise kola, Dzekson.
                        Najveca laz je ono sto je Bokan vise puta izjavio da je domacim igracima koji su ostali Ugovori povecani 3 puta.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Apelujem na Zvezdase da se manu ove teme. Sutra krece finalna serija. Pustimo one koji su izgubili da kukumacu, placu, pljuju na ovoj temi. Jedino im je to ostalo.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Zanimljivo, dizes tenzije, provociras i onda apelujes na nekoga da se manu ove teme i da puste ostale da kukumacu. Licemerno do bola.
                        Last edited by mark !t zer0; 11-04-19, 12:28.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Covara kakav god da je, ali u njegovoj eri sem PP aparata nije bilo sudijskih kradja i bilo cega na nasu korist..Mogu mu dosta toga nabiti na racun ali to ne mogu..sem PP aparata..to jes bilo skandalozno i glupavo da se tekma ne nastavi ali jbga..ostalo nista on nije uzimao i ako je njegova pudlica Leon De Leon ili kako se vec zove..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Spoiler




                            Spoiler




                            Zanimljivo, dizes tenzije, provociras i onda apelujes na nekoga da se manu ove teme i da puste ostale da kukumacu. Licemerno do bola.
                            Provociram???
                            Ovo su zvanicne izjave celnika.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Samo primecujem da si licemeran, jer si i sam vrlo aktivno ucestvovao u svemu a sad kao apelujes na nekoga da ne ucestvuje. Ako ti vec nije namera da provociras, i ostavljas maliciozne komentare tipa "sirotinja" ili "partizan avangarda" zasto onda nisi na primer okacio plate igraca Crvene Zvezde? A ne secam se da je neki celnik iz Buducnosti izasao i rekao plate igraca.

                              Nebitno, daleko od toga da ja licno kukam i placem, pa sam se osetio prozvanim, jer sam medju porazenima.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pa kacile su plate igraca Zvezde...izadje Mwill na 900k svojevremeno...pa i skoro komentar na ove plate igraca Buducnosti "i dalje ni blizu Mwlill-a, Shilb-a i Sofo-a"...to nije licemerno, to je istina?
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X