Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    A Viktor u Zvezdi.
    Bila je ta priča i izlizana je više, a svodi se na to da mu je najbliži bio TK Partizan z atrening jer je TK Zvezda na Bogosloviji i tako...
    Ipak, lepo je videti za promenu da se otimamo oko nekog ko je svetski a naš.
    Pa dobro i Saleta Djordjevića je ćale prvo vodio u Zvezdu pa su vaši veliki stručnjaci rekli da je netalentovan pa je tek onda otišao u Partizan..

    Sale je danas legenda Partizana kao i Novak samo što je Sale igrao i za druge klubove a Novak je nosio u životu samo dva dresa. Dres Srbije i dres Partizana..

    Legenda TK Partizan, Novak Djoković..

    Comment


    • Važi. Bitno je da ti navijaš za njega, znaš valjda zašto. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Navijam za Novaka kao što navijam i za svaki drugi timski ili individualni reprezent moje zemlje.

        Navijao bi za njega i da je igrao za Zvezdu ali moram da priznam da mi je drago što je legenda TK Partizan.

        Comment


        • Važi. [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Šta važi?
            Ne veruješ mi da bi navijao za njega da je bio Zvezdin igrač?
            Pa nisam ja ti.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Navijam za Novaka kao što navijam i za svaki drugi timski ili individualni reprezent moje zemlje.

              Navijao bi za njega i da je igrao za Zvezdu ali moram da priznam da mi je drago što je legenda TK Partizan.
              Cisto drugarski radi istine.
              Vecina igraca je imala svoje maticne klubove npr Ana Ivanovic, Janko TK As N. Beograd
              Troicki C. Zvezda (okoreli partizanovac) takodje I JJ.
              Novak se "seljakao" i kalio sa tada starijim I boljima Jankom, Vidovicem - Vidojkom i drugim.
              Drzavna prvenstva su odigravana za vikend ev dva, "vernost" da odigraju prvenstvo je nagradjivano avio kartama, vizama (u to vreme vredna i bitna stavka) , retko novcem.
              Bile su to dvojne registracije. Vecina je radila I trenirala na 11 April (bazen tvrda podloga tj tepih) retka podloga u zemlji, a Inace rasadnik talenata i dobrih igraca (sve vodio i organizovao S. Dervisevic, treneri Vranes, Roman Savockin, Cetnici i td.
              Grujic TK Partizan je cesto koristio krilaticu za take pojave "gde je igrao Mesi pre Barselone".
              Sorry za of.
              Last edited by L a z a r; 02-02-20, 21:00.

              Comment


              • Koji crni of ljubi te brat.
                Ova tema i služi za of..

                Comment


                • Više je za on nego za off. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Navijam za Novaka kao što navijam i za svaki drugi timski ili individualni reprezent moje zemlje.

                    Navijao bi za njega i da je igrao za Zvezdu ali moram da priznam da mi je drago što je legenda TK Partizan.
                    Друже ти си шоу

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Pa dobro i Saleta Djordjevića je ćale prvo vodio u Zvezdu pa su vaši veliki stručnjaci rekli da je netalentovan pa je tek onda otišao u Partizan..

                      Sale je danas legenda Partizana kao i Novak samo što je Sale igrao i za druge klubove a Novak je nosio u životu samo dva dresa. Dres Srbije i dres Partizana..

                      Legenda TK Partizan, Novak Djoković..
                      On je legenda Partizana i ima podršku vas sa juga:
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ćuti bre Ganac, prestaće da navija za Noleta.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          On je legenda Partizana i ima podršku vas sa juga:
                          Ne znam čiju podršku ima ali Nole je legenda TK Partizan.
                          Nikad nije nosio nijedan drugi dres.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Ne znam čiju podršku ima ali Nole je legenda TK Partizan.
                            Nikad nije nosio nijedan drugi dres.
                            Donekle se slažem, on je legenda Srbije a samim tim i kluba bibliotekara.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Eto ti slike čiji dres nosi, a da ga niko ne plaća za to. Ima i gde peva navijačke pesme, takođe free of charge.
                              Ali, neka te to ne zaustavi da navijaš za njega. On ne mrzi Partizan, kao što ne mrzi ni Hrvate, rekao je da je to jedan narod, i jeste u pravu. Pravi Zvezdaš nenacilnalista, i treba da budemo svi ponosni na njega.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Hahahaha..
                                Ajde što se ljutite evo i Zidan nosi dres Partizana.. Ni njega niko ne plaća za to..



                                Pa šta sad? Treba da ga ubijemo..?

                                P.S. Nole je veliki Srbin nacionalista, to je njegov otac potvrdio skoro..
                                Last edited by Chiwwi; 02-02-20, 21:37.

                                Comment

                                Working...
                                X