Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi grobar CMM , najavljuje JL

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Novi grobar CMM , najavljuje JL

      Od narednog leta saigrači u crveno belom dresu

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ja sam jedan od onih koji najbolje poznaje Kupera. Na drugom forumu je isto što sam na ovom ja, čak ima i više ovlašćenja.

        Fantastičan odnos smo na tom mestu imali. Ja da dolazim na forum na kojem je on moderator gledao bih da mu olakšam, a ne da koristim naš odnos misleći da zbog tog odnosa mogu raditi šta hoću i da me neće banovati.

        Kupera ovde niko ne razvlači. Njemu ovaj forum služi za zafrkanciju i provokaciju. Boli ga stojko kad ga banuju. Je 'l tako Zlojo? Tako je.

        On je čovek koji ima majstorsku ironiju, inteligentan je i odličan humor. Problem je samo što se za razliku od onog drugog mesta ne ponaša i ovde tako.

        Na svakom forumu na kojem piše ima različit stil pisanja. Ovde debelo preteruje i piše samo kad mu je dosadno na onom drugom mestu, a sve što ne može tamo da napiše, piše ovde, jer tamo ga funkcija koju obavlja sprečava u tome.

        Mora biti fin i kulturan.
        Ako ga zbog toga što se tebi svidja i poznaješ ga, za najgore provokacije kažnjavaš minimalno, onda ne radiš svoj posao kako treba. Svaka zajebancija ima svoje granice, a ljudi koji su zatrovani i žive u vremenima gepekovanja i otimanja, a sada su im svi drugi krivi, treba da budu strožije kažnjavani. Možda je tebi duhovit, većini nije.

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Od narednog leta saigrači u crveno belom dresu
          Pa da, pokupice ih Olimpijakos kada im isteknu ugovori.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Mene više brine i to ozbiljno, broj ljudi koji je poverovao u taj odnos 15(14) vs 3miliona...čak više od 1200 glasova za SVM u Vranju

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Vrućine krenule, sunce upeklo, a klime u gradskom prevozu zabranjene. Utiče to na mozak

            Comment


            • A koje je tvoje opravdanje?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Ako ga zbog toga što se tebi svidja i poznaješ ga, za najgore provokacije kažnjavaš minimalno, onda ne radiš svoj posao kako treba. Svaka zajebancija ima svoje granice, a ljudi koji su zatrovani i žive u vremenima gepekovanja i otimanja, a sada su im svi drugi krivi, treba da budu strožije kažnjavani. Možda je tebi duhovit, većini nije.
                U prethodnom periodu nisam imao problema sa njim jer je retko pisao.

                U poslednje vreme se aktivirao.

                Nisu ovo bile najgore provokacije, bile su taman za kaznu kakvu je dobio.

                Ja svakome dam šansu, ako i posle ovoga nastavi po starom i bude još gori, e onda će kazna biti surova.

                Comment


                • Znaci Cooper je banovan zbog provokacije?

                  Nije da se zalim, nebitno mi je, samo me zanima kako se zove ovo sto ostali pisu? Šala?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Pa da, pokupice ih Olimpijakos kada im isteknu ugovori.
                    Kakav Oli, nemaju keša kao mi. Potpisuju samo naše otpatke.

                    Comment


                    • Originally posted by black in man View Post
                      Znaci Cooper je banovan zbog provokacije?

                      Nije da se zalim, nebitno mi je, samo me zanima kako se zove ovo sto ostali pisu? Šala?
                      Problem je kad te provokacije postanu lične i problem je kad to radi neko ko je višestruki povratnik u izvršenju kaznenih dela.

                      Kao takvom je i stinica dovoljna za bajbokovanje.

                      Valjda će Kuperu ova robija pomoći.
                      Last edited by Karamazov; 01-07-20, 16:25.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Ako ga zbog toga što se tebi svidja i poznaješ ga, za najgore provokacije kažnjavaš minimalno, onda ne radiš svoj posao kako treba. Svaka zajebancija ima svoje granice, a ljudi koji su zatrovani i žive u vremenima gepekovanja i otimanja, a sada su im svi drugi krivi, treba da budu strožije kažnjavani. Možda je tebi duhovit, većini nije.
                        gde si Ulični, šta ima tj što te nema
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Njemu ovaj forum služi za zafrkanciju i provokaciju. Boli ga stojko kad ga banuju. Je 'l tako Zlojo? Tako je.

                          On je čovek koji ima majstorsku ironiju, inteligentan je i odličan humor. Problem je samo što se za razliku od onog drugog mesta ne ponaša i ovde tako.
                          Ovde debelo preteruje i piše samo kad mu je dosadno na onom drugom mestu, a sve što ne može tamo da napiše, piše ovde, jer tamo ga funkcija koju obavlja sprečava u tome.
                          Ne sumnjam da je sve ovo tačno ali kada ga ovako definišeš , onda sebi praviš problem . Ti si ovde admin i trebalo bi da ti je stalo do kvaliteta ovog foruma baš kao što je njegova odgovonost na "forumu neistomišljenika svih boja" ?
                          Last edited by Samo Zvezda; 01-07-20, 17:22.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ne sumnjam da je sve ovo tačno ali kada ga ovako definišeš , onda sebi praviš problem . Ti si ovde admin i trebalo bi da ti je stalo do kvaliteta ovog foruma baš kao što je njegova odgovonost na "forumu neistomišljenika svih boja" ?
                            Ja taj problem lako mogu da rešim, samo nije još uvek došlo do tog nivoa kad moram zvati u pomoć najstrožiju meru.

                            Delom se moje mišljenje odnosi i na period kada nisam bio moderator. Tada je bio aktivniji i pravio je mnogo problema.

                            Poptuno je drugačiji na jednom drugom mestu, al svakako ako nastavi po starom reagovaću onako kako je najbolje za forum.

                            Comment


                            • Znači cigani drže monopol nad provokacijama.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by black in man View Post
                                Znači cigani drže monopol nad provokacijama.
                                Dosadan si kao tesne gace
                                Last edited by Storm; 01-07-20, 19:14.

                                Comment

                                Working...
                                X