Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stize Pesic.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ovo je, ionako, postalo Stormfront RSB uporiste - nista ne cudi.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Došlo je vreme i za cigansku osvetu na forumu. Tamo negde 2013. kada je ovo bio grobarski pdf, Mladen onaj grobarčina me banuje na 3 meseca jer sam rekao "Danilović se skija na belom". Tako ti je to Markane moj

        Comment


        • Ja bih te na godinu dana banovao, imao si srece da nisam bio mod.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Došlo je vreme i za cigansku osvetu na forumu. Tamo negde 2013. kada je ovo bio grobarski pdf, Mladen onaj grobarčina me banuje na 3 meseca jer sam rekao "Danilović se skija na belom". Tako ti je to Markane moj
            I od toga imate sta?
            Da bi ste bili klub za velike domete - morate prestati da se poredite sa nama,
            Dok to ne shvatite, nikada necete imati uspeha kao KKP.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              I od toga imate sta?
              Da bi ste bili klub za velike domete - morate prestati da se poredite sa nama,
              Dok to ne shvatite, nikada necete imati uspeha kao KKP.
              Ma šalim se bre, šta sada. Nećemo, slažem se. Nikada fkp neće stići fkcz, i kkcz kkp. Evropski trofej je evropski trofej.


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • KK nece iz drugih razloga.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Meni licno se FKP pokazao kao institucija za KKP koji se raspao kao kula od karata. Ali ok. Ipak je Zeka mnogo veca faca i ekipa od kosarkaskih legendi koje su se prodale lagano. Mada, i Bjekovic se prodao npr. Nema pravila.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Meni licno se FKP pokazao kao institucija za KKP koji se raspao kao kula od karata. Ali ok. Ipak je Zeka mnogo veca faca i ekipa od kosarkaskih legendi koje su se prodale lagano. Mada, i Bjekovic se prodao npr. Nema pravila.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells
                    Za raspravu o FK sekcijama blizanaca bi morali da predjemo u atar mog zeme, a tu najebasmo iz keca. .
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Dosadan si kao tesne gace
                      Slobodno preskači.

                      Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Došlo je vreme i za cigansku osvetu na forumu. Tamo negde 2013. kada je ovo bio grobarski pdf, Mladen onaj grobarčina me banuje na 3 meseca jer sam rekao "Danilović se skija na belom". Tako ti je to Markane moj
                      Ne znam kako ti pamtiš forum, ali nadam se da se slažemo da je nekada postojao bar neki nivo. U najmanju ruku bilo je pristojnije. I bilo je bar malo stila, za razliku od danas. Pogledaj ti samo naziv teme u kojoj mi pišemo.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Da su ostali stari admini ekipa sa b92 ne bi preživela, ostalo bi troje ljudi. Ja sam non stop bio u tvorzi tada.

                        Prilikom seobe doživeli smo kulturološki šok i neke legende ovog foruma su otišle.

                        Od urbanog mesta došlo se do pomračenja. Znaš kada bih ja mogao da serem na pričaonici u ono vreme onoliko

                        Ja sam pobednik tranzicije sk foruma
                        Last edited by Cassius Clay; 01-07-20, 20:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Da su ostali stari admini ekipa sa b92 ne bi preživela, ostalo bi troje ljudi. Ja sam non stop bio u tvorzi tada.

                          Prilikom seobe doživeli smo kulturološki šok i neke legende ovog foruma su ostale.

                          Od urbanog mesta došlo se do pomračenja. Znaš kada bih ja mogao da serem na pričaonici u ono vreme onoliko

                          Ja sam pobednik tranzicije sk foruma
                          Hahahahahaha. Isplivao si u haosu kao Lord Bejlis, i sad sam stvaras haos.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Svi vi kojima se ne sviđa tema gde se slobodnije piše i gde modovi tolerišu peckanja i opušteniju spiku mogu slobodne volje i svojim izborom da je zaobilaze. Neće puno izgubiti, zapravo će dobiti mir. Ako moderatori foruma odluče da je tema nepotrebna ona će biti poslata na đubrište ( i neće biti neke štete).
                            Ipak mislim da tema kao tema nije presudna za pad kvaliteta diskusije već polarizacija stavova po svakom pitanju - čak i najobičnijem.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ma doooooodji Svetislave
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Meni licno se FKP pokazao kao institucija za KKP koji se raspao kao kula od karata. Ali ok. Ipak je Zeka mnogo veca faca i ekipa od kosarkaskih legendi koje su se prodale lagano. Mada, i Bjekovic se prodao npr. Nema pravila.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells
                                Poredjenje domaceg fudbala sa kosarkom je kao svinjski obor sa Specijalnim rezervatom prirode.

                                Comment

                                Working...
                                X