Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Dule je u pravu kada kaze da drzava daje mnogo vise Zvezdi i da pokusava da im obezbedi A licencu i jos veci budzet, ili je Dule u pravu samo kada prica protiv sadasnje garniture u KKP gde su i dalje mnogi iz onog saziva koja ga je oterala?

    I Vesic je svojevremeno pricao da je obezbedio 20 miliona za pokojnu KKCZ za par sezona.


    Opet ponavljam, veci deo duga je odlozen, za dobar deo je spor u toku, a ovaj manji se vraca godinama i vracace se jos dugo.
    Sa druge strane nestalo je preko 20 miliona duga KKCZ i KKILR, jel se to racuna u budzet?

    I stojim da samo glup ili bezobrazan moze da poveruje u pricu da se kKP daje vise para od KKCZ.
    Cifra nije ni blizu sto se videlo na poslednjim finansijskim izvestajima.
    A vidi se i po 40ak igraca rasporedjena u 2 ABA tima.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Šta mene birga kakva je Vojvodina regija. Ja kažem šta je on napisao, pa makar i u šali. To je za mene neprihvatljivo.

      Zatucan je on i njemu slični. Znaš li ti Mariću da su ateizam i anacionalnost odlika samo zatucanih naroda? Zato Evropa propada, a SAD prosperira.

      Baš bih voleo da vidim da neki igrač kaže nešto negativno za USA. Pa onaj je klečao iz svojih razloga - banovan je iz sporta. Meni su reper US, a ne zatucana Evropa ili Vojvodina.

      Mada sumnjam da bi Španac ili Italijan mogli do supermarketa da promole glavu, ili Poljak, Nemac, da su rekli da Papa treba da gura u Panzer penis. Ritvitovali i slično. Baš sumnjam.

      Da ne pričam kako se proveo Enes Kanter kada je ulazio u neke delikatne stvari, baš u državi u kojoj Kalinić igra.

      Ne mogu da zamislim da Smolov igra za Rusiju posle sličnih analognih ispada i npr komentara o Dagestanu, Krimu.

      To je moguće samo u ovoj banana državi.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells
      Da se ti pitas kakva je Vojvodina regija, ona bi bila samo srpska.

      Bitno je da si potkacio Kalinica, a to sa kim se degenom pokacio to nema veze.

      USA prosperira? To sem Trampovih glasaca, niko drugi nece da prica. Ateizam i anacionalnost bas najvise postoje u SADu.

      Ko kaze da je banovan iz sporta? Mesas tu babe i zabe. Za jednog back-up QB se stvara prevelika medijska fama, a niko ne bi zeleo takvog coveka koji bi trebalo da ima minornu ulogu u timu i da uskoci samo kada se startni QB povredi ili bude blowout tekma. Znaci mediji su uradili deo svog posla. Taj sport van SADa ne postoji na profesionalnom nivou.

      To sto ne retvituju, to ne znaci da ne misle takve stvari. Ljudi znaju da se ponasaju i da paze sta pricaju, svoje licne stavove zadrzavaju za sebe. Svi znamo da zbog takvih ispada, Kalinic tesko cak i u kasnim tridesetim da ce naci angazman u Srbiji. U bilo kojoj evropskoj zemlji, Kini on to moze da radi. Zasto bi nekog Kineza zanimalo sta Kalinic retvituje kada to ne ugrozava zemlju u kojoj radi? Kalinic je ugrozen onog trenutka kada potkaci Kineze, jer tada moze da ostane bez angazmana kao i Katai. Doduse njega je zena ujebala, dobija se otkaz kada nagazis drugi narod.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Da se ti pitas kakva je Vojvodina regija, ona bi bila samo srpska.

        Bitno je da si potkacio Kalinica, a to sa kim se degenom pokacio to nema veze.

        USA prosperira? To sem Trampovih glasaca, niko drugi nece da prica. Ateizam i anacionalnost bas najvise postoje u SADu.

        Ko kaze da je banovan iz sporta? Mesas tu babe i zabe. Za jednog back-up QB se stvara prevelika medijska fama, a niko ne bi zeleo takvog coveka koji bi trebalo da ima minornu ulogu u timu i da uskoci samo kada se startni QB povredi ili bude blowout tekma. Znaci mediji su uradili deo svog posla. Taj sport van SADa ne postoji na profesionalnom nivou.

        To sto ne retvituju, to ne znaci da ne misle takve stvari. Ljudi znaju da se ponasaju i da paze sta pricaju, svoje licne stavove zadrzavaju za sebe. Svi znamo da zbog takvih ispada, Kalinic tesko cak i u kasnim tridesetim da ce naci angazman u Srbiji. U bilo kojoj evropskoj zemlji, Kini on to moze da radi. Zasto bi nekog Kineza zanimalo sta Kalinic retvituje kada to ne ugrozava zemlju u kojoj radi? Kalinic je ugrozen onog trenutka kada potkaci Kineze, jer tada moze da ostane bez angazmana kao i Katai. Doduse njega je zena ujebala, dobija se otkaz kada nagazis drugi narod.
        Ricma da zovemo Kasijusa Kleja da nam dodje u goste da ugostimo i pokazemo ravnicu i nas kraj?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

          Zašto bih ja iselio bilo koga bilo odakle? U Vojvodini žive divni ljudi. Ubijaju te predrasude neke da su patriote etnički čistači.

          Meni je baš lep taj šarolik sastav u Vojvodini, nemam ništa protiv. Svaka država ima nacionalne manjine, i dok su manjine civilizovane kao taj narod u Vojvodini, ja nemam nikakav problem.

          Štaviše, Madjari su uvek uključeni u politički život i to srdačno podržavam.

          S druge strane, Albanci sa Kosova imaju svoju matičnu državu Albaniju, a narodi sa matičnom državom nemaju pravo na samoopredeljenje sve da ih je 2 miliona na KiM a 0 Srba. Jer imaju matičnu državu. Mogu da budu samo najveća nacionalna manjina.

          I ni to ne bi bio problem zaista, da oni žele da se integrišu. To što su oni na nižem stupnju civilizacijskog razvoja od Madjara, Rusina, Slovaka i ekipe i zato što se ponašaju kao zveri, to je njihov problem.

          Nisam ja čistač teritorija. Republika Srbija je država svih njenih gradjana i ima mesta za svakoga ko poštuje istu.

          Kome se ne svidja, ne mora da živi ovde. Ima i Srba u okolnim državama pa moraju da poštuju narod čija je zemlja i slično. Ne mogu Srbi u Hrvatskoj da se žale na hrvatsku himnu da ih vredja, isto kao što ni naše nacionalne manjine ne mogu to da rade.

          Ne znam gde si ti mene video da ja hejtujem Vojvodinu? Meni Vojvodina uopšte nikada nije bila predmet razmišljanja niti bilo čega.

          Prema istraživanjima u SAD i statistikama koje možeš naći na internetu oko 20% ljudi u SAD su ateisti i slično. S tim što ko je tamo vernik on stvarno veruje. U Srbiji je realan procenat ateista preko 50-60% kao i u Evropi. Ljudi se samo nominalno deklarišu dok su tamo religiozne zajednice ozbiljno shvaćene, ljudi se okupljaju sedmično, i ima dosta denominacija, pre svega hrišćanskih.

          https://faithit.com/philadelphia-eag...ring-millions/

          Ovo ti je tipičan primer prosečnih Amerikanaca, verujući ljudi, dok naši sportisti "pravoslavci" razmenjuju starlete i splavove, Wentz i Foles su sa ekipom proučavali Bibliju. Ne treba reći da su postali šampioni.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells
          Last edited by Cassius Clay; 25-06-20, 17:52.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ti bi recimo nekog smrada od coveka drzao u firmi ako lova lepo kaplje na racun? Sure.
            Ljudi su visedimenzionalna bica. Drzao bih pre u firmi kvalitetnog radnika koji je dobar za firmu, nije problematican za kolektiv, odgovoran je i sposoban, pa makar navijao za Partizan.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              I zabole vas za 66', svakako ste okacili usatog koji se dodeljuje za sampione do 70 minuta.

              Neko pamti Bari a neko Fljamurtari.
              Pricamo o kosarci.

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ljudi su visedimenzionalna bica. Drzao bih pre u firmi kvalitetnog radnika koji je dobar za firmu, nije problematican za kolektiv, odgovoran je i sposoban, pa makar navijao za Partizan.
                Dodjosmo do B. Lazića.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Pricamo o kosarci.

                  Tvoj kolega je pricao o nepravdi izmedju 66 i 76, i mislim da nije pricao o kosarci posto vi kao klub nista niste osvojili od 45 do tamo negde 76 sto se da videti iz vase slike.

                  Hvala i pisi cesce

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Znaci Dule je u pravu kada kaze da drzava daje mnogo vise Zvezdi i da pokusava da im obezbedi A licencu i jos veci budzet, ili je Dule u pravu samo kada prica protiv sadasnje garniture u KKP gde su i dalje mnogi iz onog saziva koja ga je oterala?

                    I Vesic je svojevremeno pricao da je obezbedio 20 miliona za pokojnu KKCZ za par sezona.


                    Opet ponavljam, veci deo duga je odlozen, za dobar deo je spor u toku, a ovaj manji se vraca godinama i vracace se jos dugo.
                    Sa druge strane nestalo je preko 20 miliona duga KKCZ i KKILR, jel se to racuna u budzet?

                    I stojim da samo glup ili bezobrazan moze da poveruje u pricu da se kKP daje vise para od KKCZ.
                    Cifra nije ni blizu sto se videlo na poslednjim finansijskim izvestajima.
                    A vidi se i po 40ak igraca rasporedjena u 2 ABA tima.
                    Mislim da bi bilo sjajno ako se pokaže kao istinita ta poluvest, sjajno za Srpsku košarku i na kraju i za Zvezdu.
                    Uostalom, svakom prema potrebama, nama u EL treba više nego vama u EC.
                    Ne slažem se da Partizan treba držati iznad vode i na veštačkom disanju...jer se varaju oni koji misle da je za Srpsku košarku dobro i srpskoj košarci potreban pored
                    jake Zvezde i jak Partizan.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Pricamo o kosarci.

                      Košarka se ne igra od '76 godine...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Mislim da bi bilo sjajno ako se pokaže kao istinita ta poluvest, sjajno za Srpsku košarku i na kraju i za Zvezdu.
                        Uostalom, svakom prema potrebama, nama u EL treba više nego vama u EC.
                        Ne slažem se da Partizan treba držati iznad vode i na veštačkom disanju..
                        Last edited by Karamazov; 25-06-20, 20:19.

                        Comment


                        • Kalina je car, "problem" je što ima soli u glavi pa mu neće pasti napamet da dolazi u evropsku Severnu Koreju gde ološ javno žigoše ljude koji ne podržavaju ratne zločince, udbaše, pedofile i kriminalce raznih vrsta.

                          Veliki Zvezdaš, opak igrač ali i čovek sa stavom, to ovde ne prolazi.

                          Vređao patrijarha, jaka stvar, Kantona je svojevremeno rekao "pišam se na papu", legenda, koga boli za crkvenu mafiju.
                          Last edited by Krojf; 25-06-20, 21:42.

                          Comment


                          • Originally posted by Krojf View Post
                            Kalina je car, "problem" je što ima soli u glavi pa mu neće pasti napamet da dolazi u evropsku Severnu Koreju gde ološ javno žigoše ljude koji ne podržavaju ratne zločince, udbaše, pedofile i kriminalce raznih vrsta.

                            Veliki Zvezdaš, opak igrač ali i čovek sa stavom, to ovde ne prolazi.
                            Ne prolazi.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Ahahahahah kakva patetika.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • On ti javno zagovara separatizam dve pokrajine i on je legenda. U civilizovanim državama bilo bi bespredmetno diskutovati da li će nastupati bilo gde - bio bi izopšten iz društva.

                                Samo ovde je voljen od naroda, dakle ovo je gore od Severne Koreje.

                                Ja bih ovo nazvao Južna Pripizdina.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X