Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    @LosmiSk Iskreni navijaci zvezde hahahahahah

    Pisao ga je Igor Velimirovic bivsi glavni urednik sportske strane Blica, i sada vidis kakav si ti, znaci sada se lozis na ovaj tekst, a zaboravljas da je ovaj isti Velimoric svasta pisao za Radonjica kada smo pucali po 40 razlike po Spaniji i Rusiji, Jesi li mu i tada lajkovao tekstova.

    jel se secas txta da Zirbes nema sa kim da igra, nema sistema, pa trazenje da ode Radonjic posle gubitka kupa.On je iz Blica otisao direktno u Direktno. Inace je pisao i za Zvezdinu reviju.

    A sada dok pise za portal pod kontrolom Djilasa i napada KKCZ onda je on heroj opozicije jel tako, pa gde je ovakav txt o KKP? A da, oni su borci protiv AV sa sve Ostojom, Novakom, Kijanovicem .............
    E moj LosmiSk hoces da se bavis i komentarise politiku a dalje od fb ne mozess da dobacis.

    Kao sto je film Vladalac trebao da ogoli sve kriminalne radnje Vucica i njegove sekte Slavisa Lekic okoreli grobar autor istog filma se zakaci od 3 sata dokumentarca da pre dolaska Vucica na vlast fk cz i kk cz 7 i 13 godina nisu uzeli titulu, pa jebmti mater bas, prozivas Dacica i ostale iz Vuciceve elite a ne sme da napise kako su KKP i FKP uzimali titule dok si ti isti Vucicevi poltroni i bili na vlasti.

    Ali zato LosmiSk napise iskreni zvezdasi, pa neka ga duvaju iskreni i realni zvezdasi , gori od okorelih gtrovaca, zato ce i ovaj zvalavi da vlada ovoliko jer se realni zvezdasi loze sto se napio i ubio od alkohola kada smo uzeli Bari 91
    Jeste, Lošmika je jedan od onih koji su pljuvali Radonju u prvoj sezoni. Kao i Laki, al opet, taj nema koga nije pljuvao, svake sezone su svi igrači i treneri bolji iz protivničkih timova, a kad se osvoji titula tihuje se dva meseca, pa Jovo nanovo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dobri ste. Bukmirovica jedino cenim od tih novinara. Dobar je i ovaj sa Voxa isto, sto je radio skoro intervju sa Dejom. Nije ostrascen.

      Nije bitno ko je pre pljuvao Deja, bitno je vise ko ga sad pljuje i zasto.

      Ako nista barem mi ne treba prigradska linija da bi dokazao vernost i bliskost klubu...

      Nekome su legende Dulo i Dejo, a nekom Limar i Coki. Dulo je dao posao i zdravlje u borbi protivdiktatirskog rezima i to postujem. Neki su se gadili vesica, nekad...npr..

      Ovo sad nije Zvezda, ovo je sad sns sekta..


      yxRRGE.jpg


      Tvoj idol Dule je borac za pravdu sa sve Mile Ronhilom i Botom u lozi Arene, i na ovoj je slici samo nije usao u kadar.
      evo koliko smesno sada izgleda u ovom kontekstu naslovna strana i slika od pre par godina kada je zajedno bio sa pasjim sinovima.
      https://twitter.com/gutovicaleksa/st...71374116900865



      Sada cu da izvucem i sliku Deje naseg na rukoljubu kod zvalavog.


      https://www.telegraf.rs/sport/284628...ji-vucica-foto ( fotoshop po misljenju mog druga 100 %)

      Bas cudno da je dosao sa igracem koji nas je odvalio za preko 800.000 eur, koliko je dobar on na ovom transferu sta tako da ne cuti on za tlf za dzabe
      Last edited by Šarac; 19-02-20, 17:09.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Jeste, Lošmika je jedan od onih koji su pljuvali Radonju u prvoj sezoni. Kao i Laki, al opet, taj nema koga nije pljuvao, svake sezone su svi igrači i treneri bolji iz protivničkih timova, a kad se osvoji titula tihuje se dva meseca, pa Jovo nanovo.
        Ti tad nisi ni pratio Zvezdu nije to pljuvanje vec kritika. Pljuvao sam ako se moze tako reci samo Filipa...

        Ove sezone Filipa i izlapelig penzionera...ostalo je kritika ili pohvala.

        Kritika nije pljuvanje..

        Edit: Alimpija i Cokija po zasluzi..
        Last edited by LosmiSK; 19-02-20, 16:41.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Kamo srece da i vi imate takvog borca za pravdu u vasem navijackom korpusu, pa on bi vam doveo Duleta nazad u roku od odmah i izbacio ove borce protiv Vucica u klubu sto su sada.
          Lošmi zna da je Trinki bolji od Dula i on to nikad ne bi uradio. Partizan ne kuburi sa strukom i sa vlasnikom kao Zvezda.

          Mi smo državni klub i nema šta tu da se borimo protiv Vučića kad je jedini logični sled dogadjaja SNS uprava kao i u svakom državnom preduzeću.

          Jedino pitanje koje postavljamo Vučiću je zašto sipa neograničenu lovu u privatni klub koji nikad neće biti esencija srpske košarke kao što je to Partizan.

          Ali smo i istovremeno zahvalni našem predsedniku što je najzad to uvideo i promenio ploču. Zato će i ostati veliki lider jer ne vodi politiku i zemlju srcem već razumom..

          Comment


          • Radonja nema veze sa politikom. Iskoristili ga..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Radonja voli da vodi državne projekte zato neće doći u Zvezdu jer zna da je Vučić sad okrenuo ledja Nebojši.

              Žalgiris je jedini sled dogadjaja za Radonju, ili Makabi.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Lošmi zna da je Trinki bolji od Dula i on to nikad ne bi uradio. Partizan ne kuburi sa strukom i sa vlasnikom kao Zvezda.

                Mi smo državni klub i nema šta tu da se borimo protiv Vučića kad je jedini logični sled dogadjaja SNS uprava kao i u svakom državnom preduzeću.

                Jedino pitanje koje postavljamo Vučiću je zašto sipa neograničenu lovu u privatni klub koji nikad neće biti esencija srpske košarke kao što je to Partizan.

                Ali smo i istovremeno zahvalni našem predsedniku što je najzad to uvideo i promenio ploču. Zato će i ostati veliki lider jer ne vodi politiku i zemlju srcem već razumom..
                Druze, ti ozbiljno da vidis sa Snsom da tebe postave na celu ovih botovskih brigada , jer Cerovicka ce da dobije nogu u dupe jer je pisala da se treba zahvaliti Trampu jer je okacio srpsku zastavu na Nijagarine vodopade kao rezultat odlicne politike i prijateljstva Vucica i Trampa, pa i Mican je na izdisaju isto.
                Takve hvalospevi na drustvenim mrezama im fali sada , neko pismenije od njih a tvoj upis je vrhunski i stvarno bi mogao da oboje izbacis iz fotelje. Mozes misliti nivo intelegencije ovih botova na nizim polozajima kada su im sefovi funkcionalno nepismeni.

                https://mondo.rs/Sport/Sport-video/O...ije-Vucic.html

                Mislim nije tesko naci ovakva zahvaljivanja kada ste vi u pitanju, srecom publika je i dalje avangardna i hale prosto grme od borbe protiv aparthejda i zlostavljanja vaseg kluba od strane vladajucih struktura.
                Koliko sam upoznat jedan vas navijac odranije poznat policiji za vise krivicnih dela ( preko 50) je dobio zadatak da ujedini sve grupe do 1 marta i da mu se brisu sve prijave i dela, ono sto se kaze mir mir mir niko nije kriv.
                Sve najbolje u toj vasoj borbi sa nepravdom i sa borbom protiv naseg kluba koji je drzavni projekat.

                https://twitter.com/DeporFinanzas/st...68802248937472
                Malo da poradite i na tim drustvenim mrezama malo tu zaostajete.
                Last edited by Šarac; 19-02-20, 17:12.

                Comment


                • Šarac brate moj vrlo rado bih zaseo na čelo SNS brigade, znam da im je potrebna inteligencija a bogami i školovaniji sam od celokupne SNS strukture ali jako sam zadovoljan svojim poslom, radim ono što volim i za šta sam se školovao.

                  Predsedniku Vučiću se zahvaljujem iz poštovanja jer je prepoznao KK Partizan kao jedini pravi reprezent srpske košarke.

                  Mada moram da priznam da bih voleo da budem u upravi KK Crvene opozicije da je državni klub, ali nije.

                  Čisto da vam malo povučem neke loše poteze..

                  A i volim lovu..

                  Comment


                  • Pa nije ni čudno što se Nebojša Čović ne oglašava. Verovatno je dobio (katil)ferman i svilen gajtan.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ovako se bolje vidi [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa vidi se da mu je namešteno, to je montaža DB-a..
                        Radonja ne podržava Vučića, nego Mila...

                        Comment


                        • ko je ono na slici sa radonjom i bjelkanom?

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Pa nije ni čudno što se Nebojša Čović ne oglašava. Verovatno je dobio (katil)ferman i svilen gajtan.
                            https://mozzartsport.com/kosarka/ves...-dolara/350968

                            Sve je jasno, komsije dovode igraca uz obestecenje, znaci 15.000 mesecno igrac koji ce doci da bude poslednji u rotaciji, dodaj na to obestecenje, za dva meseca ih igrac kosta 105.000 $, pa nama ni QM kao najskuplji igrac u istoriji ( ne racunam Divca) nije kostao toliko na mesecnom nivou.

                            Brze jace i bolje/

                            Comment


                            • Quincy Miller nije najskuplji igrac,ove sezone ih ima 3-4 skuplja..

                              Chiwwi brale, pa t si gori od ostoje, radis u drzavnoj firmi i tebi to super, znaci posao preko stranke ili veze/roditelja..po meni nijedan muskarac ne bi trebalo da radi u takvim firmama, to je najvise za zene...ali koliko vidim tebi bi tamo i penzija odgovarala, po meni su takvi ljudi generalno nesposobni..ne mislim tu samo na tebe...bukvalno si ogranicen u svakom pogledu, mozes da napredujes jedino ako dotaknes tj udjes u anaus nekog bednog politicara...

                              Sto se tice Deja, to mu jeste minus, ali on je trener iz CG,jebe mu se...eno covica uvija se svaki dan na pinku itd...da opljuje opoziciju a dign pickoustog pa ne vidim da si uputio neku kritiku Sarac...uzeli bi dosta vas Micunovo mesto ali NEMA PANTICU, NEMA )

                              Dekki je ljubomoran na mene i Lakija, Cegevare...bili tu na mitnzima, njemu 15%baterije...protiv ubacenih..da kazem porodicnih elemenata...ALIMPIJA I Hobbita...a on tu gejm plan itd..kao i ovi sa RSB-a/....a da zna...a ne zna..da je Alimpije okoreli grobar...ne znam da li bi ovako pisao....


                              Sve u svemu..opustite se..Dejo nece doci, Dejo je legenda...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Quincy Miller nije najskuplji igrac,ove sezone ih ima 3-4 skuplja..

                                Chiwwi brale, pa t si gori od ostoje, radis u drzavnoj firmi i tebi to super, znaci posao preko stranke ili veze/roditelja..po meni nijedan muskarac ne bi trebalo da radi u takvim firmama, to je najvise za zene...ali koliko vidim tebi bi tamo i penzija odgovarala, po meni su takvi ljudi generalno nesposobni..ne mislim tu samo na tebe...bukvalno si ogranicen u svakom pogledu, mozes da napredujes jedino ako dotaknes tj udjes u anaus nekog bednog politicara...

                                Sto se tice Deja, to mu jeste minus, ali on je trener iz CG,jebe mu se...eno covica uvija se svaki dan na pinku itd...da opljuje opoziciju a dign pickoustog pa ne vidim da si uputio neku kritiku Sarac...uzeli bi dosta vas Micunovo mesto ali NEMA PANTICU, NEMA )

                                Dekki je ljubomoran na mene i Lakija, Cegevare...bili tu na mitnzima, njemu 15%baterije...protiv ubacenih..da kazem porodicnih elemenata...ALIMPIJA I Hobbita...a on tu gejm plan itd..kao i ovi sa RSB-a/....a da zna...a ne zna..da je Alimpije okoreli grobar...ne znam da li bi ovako pisao....


                                Sve u svemu..opustite se..Dejo nece doci, Dejo je legenda...
                                Evo ja kao opozicionar bih jos gore pljuvao po opoziciji od Covica, pa da li ti stvarno mislis da Obradovic ili Sergej mogu dobiti glas nekoga koji ima dva grama mozga u glavi. Evo ga Sergej se sprda sa Djilasom u kolima dok putuju u Kg, oni misle zajebancijom i na twtieru da sruse ovog.Isto kao sto ces ti oterati Covica putem fb ili foruma.
                                Jel mozes da zamislis Obradovica da prima Makrona ili Putina, nemoj me zajebavati.

                                #bojkot je jedino resenje i tu ih podrzavam jer ne smeju na crtu da izadju jer nemaju sanse, ovako ce svakog onoga koji nije izasao na izbore proglasiti svojim glasacem a to je toliko daleko od istine da je to cudo.Isto kao sto je Kostunica dobio onoliko glasova 2001, nije ih on dobio zbog njega, nego to glasovi bili protiv Slobe.

                                Sto se tice rukovodjenja klubovima samo profesionalcima sa iskustvom vodjenja KK klubova, a ne priucenim autolimarima, ili bivsim kosarkasima sa istorijatom kafanskih tuca.
                                Za sada jedini koji ima sa velikim uspehom vodjenje ne samo klubova, nego i kosarkaske saveze puna podrska za dr,mr,prof Covicu, sve ce doci na naplatu kada dodje vreme da se igra za pare. Do tada samo jaki treninzi i uigravanje kroz EL bez pritiska.

                                A ti idi napravi svoj klub pa angazuj Deju, sam si rekao da imas finansijski plan kako se moze obezbediti budzet van drzave. Eto spoji lepo i korisno. Ako bi pozurio sa registracijom kluba verovatno bi mu to bila jedina ponuda za posao od 4 januara.
                                Last edited by Šarac; 19-02-20, 18:55.

                                Comment

                                Working...
                                X