Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne volim ga kao muzičara, ali ovo je u dlaku moje razmišljanje o stanju u CG i moje shvatanje manjina

    ne gotivim ga ali to je 100% tacno od reci do reči

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Pa tako i treba kao sto je i regulisano u nekoliko evropskih drzava.

      Posto smo zaostalo drustvo dosta kasnimo za ovakvim Zakonom+tajming pred crnogorske izbore kao i to sto se posmatra iz ugla da vise ce sredstva ici u drzavni budzet. Zapravo crkva je taj da kazem povlascen polozaj vec duze vreme zloupotrebljava i bilo je pitanje vremena kada ce ovako nesto da se desi kako bi se bolje kontrolisao novac.

      Crkva treba da placa porez, a recimo kod nas vecina crkva su korisnici drzavnog zemljista(imovine).

      Ako u sastavu nase vlasti se nalaze i pripadnici drugih naroda, ne vidim zasto bi bio problem da se i njihove crkve/katedrale/hramovi/dzamije nacionalizacuju.
      Ma kakve veze porez ima sa otimanjem. I gde je to u kojoj evropskoj državi država otela imovinu nekom licu, subjektu, udruženju?
      Šta pričaš?

      Ko brani Milu da naplaćuje porez crkvi?
      Jedno je naplata i regulisanje poreza a drugo otimanje imovine.

      Da ne napominjem da Mila iz Cuca zabole djoka za crkve i porez već nastavlja svoj fašizam prema Srpskom narodu dole. Ovaj zakon je samo nastavak ubijanja identiteta i ponižavanja Srba samo zato što su Srbi.

      Kakve gluposti sve neću da pročitam ovde.

      Comment


      • Mariću, treba da ti bude jasno (valjda) posle pogledanog ovog klipa:

        "On je dodao da su papa Franjo i carigradski patrijarh Vartolomej veliki prijatelji, kao i da se carigradski patrijarh izjasnio protiv autokefalnosti crnogorske pravoslavne crkve, koja je "defakto nevladina organizacija".

        "Ne razume da ne možeš otići papi da ga pozoveš u Crnu Goru, a da istovremeno šutiraš Crkvu", dodao je Pilsel."
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Au kakav pocetak godine za Losmija Unistila Zvezda Radonjin Bajern i to onako....bas unistila.
          Vi koji znate, koliko puta je veci budzet Bajernu? Ovo je bas blamiranje.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • nema Bayern puno veći budzet od nas

            Comment


            • za brata

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Au kakav pocetak godine za Losmija Unistila Zvezda Radonjin Bajern i to onako....bas unistila.
                Vi koji znate, koliko puta je veci budzet Bajernu? Ovo je bas blamiranje.
                Jedno dva i po puta veći budžet imaju.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Tesko da Bajern ima veci budzet za plate. Daleko veci budzet za plate igraca ima Zvezda, mada to nije ni bitno..
                  Last edited by LosmiSK; 03-01-20, 00:08.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Posle ove blamaže ništa nije bitno hahaha

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ne volim ga kao muzičara, ali ovo je u dlaku moje razmišljanje o stanju u CG i moje shvatanje manjina

                      Au jbt, ja nisam znao da je on ovako prolupao. Dobar je muzicar... steta sto mu je politika mozak popila i sto zivi u zabludi.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Vi koji znate, koliko puta je veci budzet Bajernu? Ovo je bas blamiranje.
                        skoro pa 3 puta.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Posle ove blamaže ništa nije bitno hahaha
                          I to mi kaze navijac Mancester Junajteda. Ne navijam ja za Bajern, vec postujdm Deja i dajem mu podrsku. Mala kriza rezultata, bez sumnje ce uzeti totulu, od F8 nista. Ok rezultat.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Losmi nemoj da se zacudis ako ujutru procitas Radonjic dobio otkaz,ne verujem da mali Pesic moze da mu dupe spase posle silnih brukanja u evroligi.

                            Comment


                            • zašto ova bradata gamad grebatorska ne izadje i ne kaze,ljudi zive lose,veliko je siromaštvo,preživljavaju ispod svake granice egzistencije! Ne? nego dobijaju masne pare od države,debljaju stomačine a sirotinja da za njih krvari i ratuje,sekta bre!

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ma kakve veze porez ima sa otimanjem. I gde je to u kojoj evropskoj državi država otela imovinu nekom licu, subjektu, udruženju?
                                Šta pričaš?

                                Ko brani Milu da naplaćuje porez crkvi?
                                Jedno je naplata i regulisanje poreza a drugo otimanje imovine.

                                Da ne napominjem da Mila iz Cuca zabole djoka za crkve i porez već nastavlja svoj fašizam prema Srpskom narodu dole. Ovaj zakon je samo nastavak ubijanja identiteta i ponižavanja Srba samo zato što su Srbi.

                                Kakve gluposti sve neću da pročitam ovde.
                                Sa svojim kriminalnim aktivnostima tamo i kretanjem novca koji nisu bas kontrolisale vlasti, ne moze se uopste reci da je ovo nezasluzeno. Ovako su im samo umanjili uticaj tamo, sve po zasluzi prethodnog delovanja. Milo svakako ce i sutradan da saradjuje sa njima, ovako im je samo pokazao ko je gazda u prciji.


                                Jos u dvadesetom veku je regulisano, pa ti vidi koliko zaostajemo.

                                Nastavlja fasizam prema srpskom narodu? LoL Daj odrasti vec jednom. Antisrpska politika koju plasira crnogorskom narodu je samo obmana, uveliko saradjuje sa srpskom vlascu i dok god vladaju Vucic i Milo, nece biti nikakvoh velikih sranja na nacionalnoj osnovi u kojima ce da dodje do stradanja stanovnistva.

                                Ljudi misle ako napada srpski narod da tu uopste ne postoji saradnje sa srpskim krimosima, klasicna zabluda kod ljudi sa ovih prostora. Nacionalna politika je paravan za kriminalne aktivnosti sa zemljama iz okruzenja.

                                Isti recept se primenjuje 30+ godina, a narod je glup pa glup.
                                Last edited by Ricma; 03-01-20, 07:05.

                                Comment

                                Working...
                                X