Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako je bolji od ovog ludaka koji je ko tempirana bomba...ja jesam za bojkot, ali mislim da je svakako zamenjiv sa bilo kim, svako mora i treba da bude zamenjiv i da svakom se moze oduzeti mesto na demokratski nacin ...ljudima su vezane ruke i takvi se ne mogu boriti......pljuvanje opozicije je podrska vlasti, jednostavno...imao si milion afera i nisu pali za jedan posto,ne zbog glupe opozicije, vec zbog glupog naroda...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Svako je bolji od ovog ludaka koji je ko tempirana bomba...ja jesam za bojkot, ali mislim da je svakako zamenjiv sa bilo kim, svako mora i treba da bude zamenjiv i da svakom se moze oduzeti mesto na demokratski nacin ...ljudima su vezane ruke i takvi se ne mogu boriti......pljuvanje opozicije je podrska vlasti, jednostavno...imao si milion afera i nisu pali za jedan posto,ne zbog glupe opozicije, vec zbog glupog naroda...

      Tamo gde gostuje Covic na sta se ti konkretno zalis i places , ne gleda niko normalan,mogu da izvucem samo ako je nesto pricao o KKCZ a da li je Kurti, Haradinaj radio na Kosovu sa cim se on uglavnom bavi u tim emisijama me prosto ne dotice, plus publika koje to smece od emisije gleda prepodne su uglavnom publika koja ne radi i mahom su glasaci SNSa

      Kao sto niko od njih nece odgledati film Vladalac, tako niko ne gleda ni Deu i Sarapa, niti Milomira.
      Srbija je podeljena na dva dela za i protiv Vucica, na Zvezdu i Partizan. Na Zadrugu i Parove, na Soraju i Staniju, na LosmiSK i Dekkarda, na sever i jug. Nema sredine.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Chiwwi brale, pa t si gori od ostoje, radis u drzavnoj firmi i tebi to super, znaci posao preko stranke ili veze/roditelja..po meni nijedan muskarac ne bi trebalo da radi u takvim firmama, to je najvise za zene...ali koliko vidim tebi bi tamo i penzija odgovarala, po meni su takvi ljudi generalno nesposobni..ne mislim tu samo na tebe...bukvalno si ogranicen u svakom pogledu, mozes da napredujes jedino ako dotaknes tj udjes u anaus nekog bednog politicara...
        Moja firma puni budžet svake godine(dobro ove smo se zadužili zbog nekih investicija) i finansira tvoju zvezdicu usput. Nema šta da me bude sramota, radim za svoju državu, možda bi tebe trebalo da bude sramota što motaš kablove za neku stranu firmu a čika Čivi ti zaradjuje za subvencije. Posao inženjera se ne dobija a još manje preko veze. Nemci mole svake godine da predjem kod njih ali mi ne pada na pamet.

        Originally posted by Šarac View Post
        https://mozzartsport.com/kosarka/ves...-dolara/350968

        Sve je jasno, komsije dovode igraca uz obestecenje, znaci 15.000 mesecno igrac koji ce doci da bude poslednji u rotaciji, dodaj na to obestecenje, za dva meseca ih igrac kosta 105.000 $, pa nama ni QM kao najskuplji igrac u istoriji ( ne racunam Divca) nije kostao toliko na mesecnom nivou.

        Brze jace i bolje/

        Pa dobro nismo svi blagosloveni na dan rodjenja u srušenoj crkvi kao Crvena Zvezda, pa da živimo i enormno zaradjujemo od proizvodnje i prodaje limenih podmetača za šoljice, u obliku Srbije, sa 4 mala stubića obojena u crveno-bele prugice, i da od viška novca finansiramo Savez za Srbiju pride...

        Ne znam kojom logikom se vodim ali bih rado menjao Partizanov veliki budžet za Zvezdin maleni?

        Valjda imam oči i ne pravim se blesav, a nije me ni promaja ubila.
        Last edited by Chiwwi; 19-02-20, 19:11.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Nemci mole svake godine da predjem kod njih ali mi ne pada na pamet..

          Comment


          • Probudi si se Chiwwi
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Evo ja kao opozicionar bih jos gore pljuvao po opoziciji od Covica, pa da li ti stvarno mislis da Obradovic ili Sergej mogu dobiti glas nekoga koji ima dva grama mozga u glavi. Evo ga Sergej se sprda sa Djilasom u kolima dok putuju u Kg, oni misle zajebancijom i na twtieru da sruse ovog.Isto kao sto ces ti oterati Covica putem fb ili foruma.
              Jel mozes da zamislis Obradovica da prima Makrona ili Putina, nemoj me zajebavati.

              #bojkot je jedino resenje i tu ih podrzavam jer ne smeju na crtu da izadju jer nemaju sanse, ovako ce svakog onoga koji nije izasao na izbore proglasiti svojim glasacem a to je toliko daleko od istine da je to cudo.Isto kao sto je Kostunica dobio onoliko glasova 2001, nije ih on dobio zbog njega, nego to glasovi bili protiv Slobe.

              Sto se tice rukovodjenja klubovima samo profesionalcima sa iskustvom vodjenja KK klubova, a ne priucenim autolimarima, ili bivsim kosarkasima sa istorijatom kafanskih tuca.
              Za sada jedini koji ima sa velikim uspehom vodjenje ne samo klubova, nego i kosarkaske saveze puna podrska za dr,mr,prof Covicu, sve ce doci na naplatu kada dodje vreme da se igra za pare. Do tada samo jaki treninzi i uigravanje kroz EL bez pritiska.

              A ti idi napravi svoj klub pa angazuj Deju, sam si rekao da imas finansijski plan kako se moze obezbediti budzet van drzave. Eto spoji lepo i korisno. Ako bi pozurio sa registracijom kluba verovatno bi mu to bila jedina ponuda za posao od 4 januara.
              Evo ga verni vojnik, ponavlja reči dobrog nam vožda kluba...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Nemci mole svake godine da predjem kod njih ali mi ne pada na pamet.


                Što kaže Bob tamo možeš da radiš i zaradiš.

                A kad zaradiš možeš uložiti u Srbiju.

                E moj Chiwwi, samo ti čekaj.

                Inače, Vruć vetar jedna od najboljih naših serija.
                Last edited by Karamazov; 19-02-20, 19:35.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Probudi si se Chiwwi
                  Budim se rano ujutru, a sad još malo idem da spavam, moram sutra da zaradim lovu za zvezdicu, treba vam pojačanje, videlo se to u derbiju..

                  Comment


                  • Zaradi bar za sebe, i ne glasaj za sns i to je vec nesto...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ko te slagao Chiwwi da se posao inžinjera ne dobija preko veze? Imam inžinjera u porodici, znam šta pričam. Jedino što ne mora da bude politička veza.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        E moj Chiwwi, samo ti čekaj.


                        Stojanče vidi kako izgleda moj radni prostor..



                        Samo za Lošmija..
                        Ne bih ovo menjao za dve Austrougarske..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Stojanče vidi kako izgleda moj radni prostor..



                          Samo za Lošmija..
                          Ne bih ovo menjao za dve Austrougarske..
                          Fali samo Čvarkov odnegde.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Evo ga verni vojnik, ponavlja reči dobrog nam vožda kluba...

                            Ma to mi se omaklo onako slucajno, godinama slusamo o modelu privatizacije koji dobri nas LOSMISK propagira ovde, nika konkurise za neki kredit, evo danas nam je preCednik saopstio da ce za Infektivnu da dobiju kredit za renoviranje sa 0 % kamate od neke banke, eto LosmiSK neka im iznese projekat, sa gradom NS se dogovori oko Spensa, kredit za najboljeg trenera, zajedno ce da skautiraju te igrace, ima njegovih poklonika i sledbenika koliko god hoces za sezonske i clanske, profitabilni vec i pre osnivanja.

                            Pa u svom klubu neka kadrira kako god zna i ume, jos ako ima nekog prijatelja visoko pozicioniranog u SNSu, da vidis kako bi promenio plocu i politicke stavove kada bi neko sponzorstvo palo 'dobrovoljno' i gde bi sponzor prepoznao interes.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Fali samo Čvarkov odnegde.
                              Hahaha..

                              Svo smo mi Čvarkov tamo, ali volimo svoju otadžbinu, ne motamo kablove za okupatora kao Lošmi..

                              Comment


                              • Radiš li ti Chiwwi nešto na poslu osim što spamuješ na ovom forumu?

                                Comment

                                Working...
                                X