Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je za disciplinski postupak, gruba povreda kodeksa da Vam Brajkula kaže .

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Hahahah do jaja. Brajkić ne razumem vam se u kodekse ali verujem.

        Malo mi je pun ćošak i ovih komunalaca, hvataju ovu sirotnju po ulicama. Na njima će da šilje kurac.

        Comment


        • Nema reklamiranja to je poenta.

          Jedino tabla na kancu i ima propisano kolika i ona sme da bude. To su one male uobičajne što viđaš po ulicama.

          Comment


          • Skontao sam u medjuvremenu šta bi moglo biti. Znači Laza se koristi trikovima dobrim, mashallah.

            A kad radiš dž je l to pro bono ili kako se zove slučaj koji radiš za dž zbog ugleda
            Last edited by Cassius Clay; 12-01-20, 22:12.

            Comment


            • Mada smisao njegovog tvita je treći, ali ajde da se spramo i mi.

              Comment


              • Comment


                • Bila bi fora da se Losmi javi i da objasni Brajku ova pravila oko advokature. Ne bi me čudilo, naš Losmile da se izdigne ka feniks iz pepela.

                  Comment


                  • Nešto ga nema od kad je Radonja otišo na biro.
                    Mislim tu je ali mu je duh nekako oslabio.

                    Comment


                    • Vidi Lazu kralja

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Bila bi fora da se Losmi javi i da objasni Brajku ova pravila oko advokature. Ne bi me čudilo, naš Losmile da se izdigne ka feniks iz pepela.
                        13. Odmerenost

                        13.1. Advokata treba da preporučuju stručnost, sposobnost, uspeh, ugled i poverenje koje je stekao svojim radom i ponašanjem.

                        13.2. Advokat ne sme da nudi svoje profesionalne usluge, niti da stiče klijente reklamom, nelojalnom konkurencijom, na nečastan ili na drugi nedopušten način.


                        Radi se o Kodeksu profesionalne etike advokata.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          13. Odmerenost

                          13.1. Advokata treba da preporučuju stručnost, sposobnost, uspeh, ugled i poverenje koje je stekao svojim radom i ponašanjem.

                          13.2. Advokat ne sme da nudi svoje profesionalne usluge, niti da stiče klijente reklamom, nelojalnom konkurencijom, na nečastan ili na drugi nedopušten način.


                          Radi se o Kodeksu profesionalne etike advokata.
                          Kad koristiš velika slova onda može.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            13. Odmerenost

                            13.1. Advokata treba da preporučuju stručnost, sposobnost, uspeh, ugled i poverenje koje je stekao svojim radom i ponašanjem.

                            13.2. Advokat ne sme da nudi svoje profesionalne usluge, niti da stiče klijente reklamom, nelojalnom konkurencijom, na nečastan ili na drugi nedopušten način.


                            Radi se o Kodeksu profesionalne etike advokata.
                            Interesantno.
                            A ako mi zatreba (ne daj boze) neki advokat, kako da ga pronadjem?

                            Comment


                            • Evo nam ga naš Brajkula. Ja kad nekoga fiksiram tomahavkom od ovih komukriminalaca, on dolazi da me zastupa. Vadi istorijat postova sa foruma. Sudija će videti odmah da se radi o ludaku. Ublažena kazna, neki lekići, tamo onamo, i sloboda brže nego što bi trebalo.

                              A sve to uz pomoć advokatske kuće Juventino Brajkulovski

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Kad koristiš velika slova onda može.
                                Da ne pričamo dalje o delu BESPLATNOG zastupanja koliko je to mimo kodeksa.

                                Originally posted by mmajstor View Post
                                Interesantno.
                                A ako mi zatreba (ne daj boze) neki advokat, kako da ga pronadjem?
                                Raspitaj se po gradu. Najveća povreda kodeksa su ti sad ove reklame po banderama za troškove obrade kredita, gde neki advokat poziva ljude da ga angažuju protiv banka. Lik je baš onako bruka profesije koja koliko toliko i drži ugled u svom ovom opšteprisutnom blatu.

                                Comment

                                Working...
                                X