Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borba za regularnost, svugde i na svakom mestu. Zlo se seče u korenu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      A jeste li se borili kad je Bili otrčao do ledene dvorane?

      Vas uopšte ne gledam a strane sam prebrojao da vidim ko vam daje veću inspiraciju, Partizan ili Zvezda.
      Ledena dvorana je sa suprotne strane [emoji41]

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Borba za regularnost, svugde i na svakom mestu. Zlo se seče u korenu.
        Hahaha..
        Pa pre desetak dana si se smejao Mihajlu kad je ironično pričao o Bilijevom trokoraku..

        Comment


        • Tamo je napravljen jedan propust, ovde dva - em su bili koraci, em je isteklo vreme.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ahahahhahaha..
            Nasmejao si me sad više nego kad te zamislim kako skačeš na "smack my bitch up" sa Čovićevom slikom..

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ali Jaramaz je dao neregularnu trojku tamo nekoj Cedeviti-veštačkom klubu a Bili neregularno položio nama. Skroz je logično da mi kmečimo ali kakve vi veze imate sa tamo nekom Cedevitom, čemu toliko jaukanje?
              Znao sam da je život nešto između cirkl i deja vu, pa tako i naša rasprava dođe na početak... ili sam sve to u nekom ranijem životu prošao.
              LM smisao traži na Tibetu ili na Svetoj Gori, ovo je forum.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Zašto lepo ne priznate sebi da ste se uplašili velikog Partizana?

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ahahahhahaha..
                  Nasmejao si me sad više nego kad te zamislim kako skačeš na "smack my bitch up" sa Čovićevom slikom..
                  Ma kakvi, nisam ni znao ko je gradonačelnik. Samo nisam mogao da verujem da su Prodigy u Srbiji. A ni Prodigy nisu verovali. O tome ti pričam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ja ne mislim da si tad skakao sa Čovketovom slikom, već sad, kad se zalomi pesma..
                    U znak zahvalnosti..

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Zašto lepo ne priznate sebi da ste se uplašili velikog Partizana?

                      Pa da, sada meni postaje kristalno jasno....o je bio taj iskonski strah (jer Zvezdaš ima iskonske strahove) a jedan od njih je da nas Limarov klub ne pobedi.
                      Reče mi jedan čovek da je na trniingu CZv (otvorenom) video jednog potencijalnog reprezentativca kako rida uz rečenicu: Neću ja njemu da igram za reprezentaciju, neka mu igra Pejdžić, Janković, Volden i Moželi (pardon Mozli)...a teši ga Šakota sa "Sine Dušane.....ti bre nisi Dušan, dakle: sine Dragane ne brini naši su".
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ma zajebavam se Ganac, što sve doživljavaš ozbiljno?
                        Ipak je ovo sport, nek' pobedi bolji a to je trenutno Partizan, realno..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Ja ne mislim da si tad skakao sa Čovketovom slikom, već sad, kad se zalomi pesma..
                          U znak zahvalnosti..
                          S obzirom da sam još dva puta bio na njihovom koncertu nakon toga, za pretpostaviti je da sam stvorio uspomene potpuno drugačije prirode kojih se setim kad čujem njihove pesme. [emoji16]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • E a jel' može neko kad smo već tu da mi objasni kako se postavljaju GIF-ovi, stvarno ne znam a voleo bih da postavim neki tu i tamo..

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              E a jel' može neko kad smo već tu da mi objasni kako se postavljaju GIF-ovi, stvarno ne znam a voleo bih da postavim neki tu i tamo..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                E a jel' može neko kad smo već tu da mi objasni kako se postavljaju GIF-ovi, stvarno ne znam a voleo bih da postavim neki tu i tamo..
                                Prvo otvoriš nalog (besplatno je) na Img i onda prebacuješ tamo i slike i Gif-ove i nakon toga je sve jednostavno.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X