Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te primedbe su ok ali gurkati na njegovo mesto provereno slabog reprezentativnog trenera nisu.

    Comment


    • Što se mene tiče mogao je sa Crnom Gorom da uzme 122. mesto.
      Za CG me zabole Risto "Sotona" Radović.
      Jednako me zabole Amfilohije Risto i što je bio 666 puta prvak CG sa KK Budućnost

      Bitno je šta je uradio sa Zvezdom.
      Između ostalih i sadašnjem izborniku Srbije.
      Last edited by Jaqen Hghar; 26-08-19, 19:32.

      Comment


      • Jako je bitno što je uspeo da osvoji 21.mesto sa reprezentacijom jer ga se gurka tamo gde ne pripada i za šta nema znanje.

        Kad ga se bude gurkalo na mesto trenera Zvezde leći ću spokojno u krevet.

        Comment


        • Za mirne snove vašoj pažnji preporučujem meč
          Györe László - Miomir Kecmanović na US Open

          Comment


          • Nije reč o dva različita sporta, već o dva različita takmičenja - klupskim, koja su iz godine u godinu sve kvalitetnija i reprezentativnim, koja su nasuprot tome sve lošija i nekvalitetnija, te shodno tome nema ambicija da se najbolji treneri nešto preterano cimaju u njima, videli smo da je poslednji pobednik EP trener fenjeraša u NBA, koji nije uspeo ni taj posao da zadrži, iako je perspektivni trener u pitanju, sa svojih 48 godina biti samostalni trener u NBA, to je nešto! Za neke, a kad kažem neke mislim na Saloa još jedan nedosanjani san. On tamo nije mogao ni kao igrač, gde je imao mnogo više šanse da prođe, što se vođenja tima tiče wild card EC ekipa koja je zauzela 11-to mesto u Palakanestru - to mu je realnost.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kakve veze ima sto je Radonjic pobedio Djordjevica dva puta u grupi EL,pa i Vujosevic je pobedjivao Obradovica jel to znaci da je Dule bolji trener,svaki trener je gubio utakmice.
              U trenutku otkaza Djordjevic je bio prvi sa Panatanaikosom u grckoj ligi,ispao u 1/4 finalu od Baskonije,njegovi naslednici su pravili samo gore rezultate. U Bajernu isto bio prvi u Nemackoj,ispao u polufinalu evrokupa,ostavio na tacni titulu Radonjicu,to su cinjenice.

              Comment


              • Reč je o tome da je Radonjić dokazano slab turnirski trener i kao takav uz to još i stranac ne može da bude trener Srbije.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Radonjić je sa Zvezdom pobedio Đorđevićev PAO 14.01.2016. u Atini 74:63
                  a odmah zatim i u Beogradu 11.03.2016. 69:67.
                  Kakve to veze ima kada su na kraju ostvarili isti plasman? Mislio sam da je to ona kad je Radonjic izgubio F8, ali ok to je ona jedna pre. I Olimpija je dobijala Zvezdu u toku regularne sezone, pa to nije razlog da se iz toga izvuce zakljucak da je trener Olimpije bolji od Radonjica. Jedna, dve, tri utakmice nista ne govore, vec samo kontinuitet. Djordjevic mislim da nije nacisto da ce se celog zivota baviti trenerskim poslom jer ima kapaciteta za razne poslove, dok Radonja tesko da bi mogao da radi nesto drugo.

                  Comment


                  • Mogao bi da zasmejava ljude kao trener reprezentacije

                    Comment


                    • Radonjić je tu titulu potvrdio i sledeće sezone.
                      Zar ne.
                      Tada mu je nije niko servirao na tacni.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kakve to veze ima kada su na kraju ostvarili isti plasman? Mislio sam da je to ona kad je Radonjic izgubio F8, ali ok to je ona jedna pre. I Olimpija je dobijala Zvezdu u toku regularne sezone, pa to nije razlog da se iz toga izvuce zakljucak da je trener Olimpije bolji od Radonjica. Jedna, dve, tri utakmice nista ne govore, vec samo kontinuitet. Djordjevic mislim da nije nacisto da ce se celog zivota baviti trenerskim poslom jer ima kapaciteta za razne poslove, dok Radonja tesko da bi mogao da radi nesto drugo.
                        Ako ćemo tako.
                        Gde to majke ti Đorđević ima kontinuitet.
                        U kom klubu???????
                        Jedino što je konstanta u njegovom klupskom angažmanu je pedala pre kraja sezone.
                        Daj nemoj da se zajebavamo.
                        Možete vi da ga volite koliko hoćete ali to su činjenice.

                        Trener se postaje u klubovima.
                        Ne u reprezentaciji.

                        Pitajte Žoca, Vujoševića, Maljkovića .....
                        Last edited by Jaqen Hghar; 26-08-19, 19:43.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Kakve to veze ima kada su na kraju ostvarili isti plasman? Mislio sam da je to ona kad je Radonjic izgubio F8, ali ok to je ona jedna pre. I Olimpija je dobijala Zvezdu u toku regularne sezone, pa to nije razlog da se iz toga izvuce zakljucak da je trener Olimpije bolji od Radonjica. Jedna, dve, tri utakmice nista ne govore, vec samo kontinuitet. Djordjevic mislim da nije nacisto da ce se celog zivota baviti trenerskim poslom jer ima kapaciteta za razne poslove, dok Radonja tesko da bi mogao da radi nesto drugo.
                          Ćuti bre i pokrij se ušima, izblamirao si se po ko zna koji put pokazanim neznanjem.
                          Lepo ti je čovek nacrtao, u stvari po ko zna koji put ti je nacrtano da je Radonja trenerska klasa u odnosu na ćelavog a ti i dalje troluješ. I u međusobnim duelima, i u trofejima, s koje god strane da pogledaš.
                          Last edited by dekkard; 26-08-19, 19:44.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Znaci 2 0 u direktnom okrsaju sa slabijim timom, 10x vise trofeja u karijeri, sto nije uzeo sezonu pre sa Bajernom nista i ispao u polufinalu a Radonja uzeo vec "osvojenu" titulu..sto sa Virtusom nije usao u PO itd itd itd..a to moj Mihajlo ne znaci bas nista...pa cak ni Bobi, Vucevic, Guduric, Salo u NBA itd..a jes, imas pravo..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kad se gleda sa strane reprezentativne košarke onda je slabiji za 19.mesta.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Kakve to veze ima kada su na kraju ostvarili isti plasman? Mislio sam da je to ona kad je Radonjic izgubio F8, ali ok to je ona jedna pre. I Olimpija je dobijala Zvezdu u toku regularne sezone, pa to nije razlog da se iz toga izvuce zakljucak da je trener Olimpije bolji od Radonjica. Jedna, dve, tri utakmice nista ne govore, vec samo kontinuitet. Djordjevic mislim da nije nacisto da ce se celog zivota baviti trenerskim poslom jer ima kapaciteta za razne poslove, dok Radonja tesko da bi mogao da radi nesto drugo.
                                Hahshahahahaha
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X