Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pojedinim momentima me je bila sramota odredjenih djilkosa.....pojasnicu na sto mislim i iskljucujem se, mislim na gadjanje upaljacima i zalijetanje na dva momka navijaca CZV. Ne mogu da shvatim taj mozak koji moze da se zaleti na dva navijaca. Sta sad trebamo da nas 6000 hiljada ubijemo dva navijaca i da budemo veliki junaci. Takodje ne mogu ni njih da shvatim ako su stvarno skakali na koseve CZV. Uz pomoc medija koji jedva cekaju ekskluzivu, bojim se da ovo sve dalje nego sto bi trebalo. Zao mi je zbog toga. Mora doci kraj ovome ako mislimo da igramo kosarku i dalje.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Losmi ja sam u korektnim odnosima sa tobom ali ovo ubij,ubij srbina nikad ali nikad nisi mogao cuti u Moraci.To zaboravi.
      Nemoj da pises takve stvari.
      Izvini proctah negde, nisam gledao mec...izvinjavam se stvarno...sad tek gledam
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • To su krivi Milo i Vučić što štite bandite i u tim banditskim krugovima se svi znaju. Takvi se nikada ne hapse.

        I nemoj da bude to percepcija da su navijači, to je procenat navijača. Ima navijača ultrasa normalnih ljudi sturdiraju rade muče se, a ima i krimosa.

        Ima tih nekih faca koje znaju da neće biti uhapšene i u Srbiji i u CG.

        Comment


        • E to je problem, masovna moc medija koji to prenose za cas, a nije tacno. Pola Varvara se etnicki izjasnjavaju kao Srbi, i nije tacno da se ikad odje pjevalo ubij Srbina. Choo je u saopstenju rekao da su se spominjali cetnici prosle sezone, klasicna laz i spin. Jasko je svojom debilnom konferencijom izazvao revolt kod nasih, znaci ja ovo u zivotu nisam vidjeo kao nocas. Ali najvise je na udaru Covic, prema ostalima su ravnodusni, ali ogromna je mrznja stvorena ove sezone, stvarno nikad nismo imali ovakvog rivala u sportu [emoji16]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Izvini proctah negde, nisam gledao mec...izvinjavam se stvarno...sad tek gledam
            Nemoj pogresno da me razumijes ali morao sam da reagujem na to.Da to cujem u Moraci nikad moja noga vise tamo ne bi krocila.
            To su ozbiljne stvari.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Nemoj pogresno da me razumijes ali morao sam da reagujem na to.Da to cujem u Moraci nikad moja noga vise tamo ne bi krocila.
              To su ozbiljne stvari.
              Ma ok, super sto si rekao. Hvala ti, lakse mi je bar malo...Ja sma poreklom odande, ne volim sva ta sranja i podele ovde ali i tamo..Super, kazem, drago mi je sto si me ispravio..Ne znam gde sam video to..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Niko od igraca Buducnosti nine dobio nista od navijaca osim pesmica, tako da ne koristite sad taj spin da sw ooere napad na igrace Zvezde tokom tekme, cak je j u prenosu to receno, utakmica prekinuta .

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma ok, super sto si rekao. Hvala ti, lakse mi je bar malo...Ja sma poreklom odande, ne volim sva ta sranja i podele ovde ali i tamo..Super, kazem, drago mi je sto si me ispravio..Ne znam gde sam video to..
                  Kazem ti,to moze da se vidi cesto u Informeru,Telegrafu,Kuriru ali ja ti garantujem da toga jednostavno nema.
                  I kad bi nekom kretenu palu na pamet da nesto tako prevali preko usta vjerovatno bi ga iznijeli na nosilima.
                  A citao jesam takve naslove vise puta u navedenim nazovimo ih novinama.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Kazem ti,to moze da se vidi cesto u Informeru,Telegrafu,Kuriru ali ja ti garantujem da toga jednostavno nema.
                    I kad bi nekom kretenu palu na pamet da nesto tako prevali preko usta vjerovatno bi ga iznijeli na nosilima.
                    A citao jesam takve naslove vise puta u navedenim nazovimo ih novinama.
                    Ma smucilo mi se, ajmo na GOT temu ovde je mnogo mracno xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ma smucilo mi se, ajmo na GOT temu ovde je mnogo mracno xD
                      Tamo nemam sta da doprinesem,a bogami ni ovdje.
                      Sad ce tek da krenu teorije da se razvijaju.

                      Comment


                      • Samo da je biko koji igrac napadnut bilo bi na sva zvona...Tako da samo opravdanja za ovo vcrs.

                        Comment


                        • Nema opravdanja za nasilje ali sa druge strane postavio sam sebi pitanje "koji kurac traže u Morači navijači Zvezde? Da naprave selfi i da se posle hvale a što će da fasuju batine (najmanji problem) ili da ih pošalju u bolničku postelju koga briga...moroni.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nema opravdanja za nasilje ali sa druge strane postavio sam sebi pitanje "koji kurac traže u Morači navijači Zvezde? Da naprave selfi i da se posle hvale a što će da fasuju batine (najmanji problem) ili da ih pošalju u bolničku postelju koga briga...moroni.
                            E, moj komso, da prvo ovde Zandarmerija ispendreci i nase i vase kod minimalnog sranja - bili bi sasvim dobri uslovi za prisustvo navijaca oba tima na bilo kojoj utakmici.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Kazem ti,to moze da se vidi cesto u Informeru,Telegrafu,Kuriru ali ja ti garantujem da toga jednostavno nema.
                              I kad bi nekom kretenu palu na pamet da nesto tako prevali preko usta vjerovatno bi ga iznijeli na nosilima.
                              A citao jesam takve naslove vise puta u navedenim nazovimo ih novinama.
                              Sakandirano je "ubi, ubi Cigana " , jasno se čulo u prenosu . Filipu su spominjali majku ... Sve je to odvratno i u Morači i u Pioniru ali dok je u granicama verbalnog , spada u navijački folklor na ovim jebanim prostorima . Najveće razočarenje , bar za mene je Repeša , koji je ni večeras nije propustio priliku da ispadne kreten .

                              Ispričava se za nešto AKO se desilo ali tvrdi i dalje da je u Pioniru bio linč . Sramotno . Boli me qrac šta će reći Čović , Bokan , razni plaćena piskarala ali sportisti MORAJU da budu pametniji i da gase vatru vodom a ne benzinom .Baš kao što je Gordić bio krajnje korektan na kzn pre utakmice i Branko Lazić , večeras posle utakmice

                              Ne znam da li se razumemo ali iskreno se plašim onoga što se može desiti u ponedeljak , ako bude pete

                              Ovo će mnogi od mojih cigana videti i teško da će ostati ravnodušni

                              https://twitter.com/IvanVuksanovic1/...13887341998080
                              Last edited by Samo Zvezda; 17-04-19, 21:43.

                              Comment


                              • Da, nesto sam ja zezno, kontam da sma video negde..izvunao sam se vec. Ma verbalno je nista, ali ovo je ono na ivici svega...ako gost dobije negde..bice svega i svacega...oce dodeliti trofej Zvezdi u Moraci ili njima u Pioniru..nema trika ajde i to manje vise..samoda nema povredjenih na obe strane. Ali obrni okreni ovo ostavlja velike posledice i za buduce generacije i ova mrznja tek pocinje....

                                Po meni ajde ova sezona, ali od sledece tu moraju da pljuste ogromne kazna, bas ogromne i da policija, sudija rade svoj posao..gde to ima, ovi lome sve ..baca se na teren..i nikom nista..u obe arene...ABA cuti..komedije...tacno je trebala svaka bez publike..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X