Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serija je daleko od zavrsene, moja prognoza da ce biti i peti mec, cuda su moguca ali ne stalno ma koliko se momci u crveno-belom bore, elem zanimljiva izjava Dude kod Edina kaze Kol je trebao u Olimpijakos ali nisu finansijski mogli da pariraju Buducnosti, kolika je onda to njegova plata?.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Prema mojim informacijama Greg Popovič će zajedno sa Željkom Obradovićem održati sastanak sa Žordijem u vezi povratka Partizana u Evroligu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Nemoj molim te tog Lendejla da zadrze,sa njim bi se sprdali centri iz evrolige ako nekim cudom Partizan dobije tu kartu,verovatno bi uslov za to bio da Vucic potpise nezavisnost Kosova pa se to sve zamaskira igrama,das narodu evroligu da se zanimaju i zvezdini i partizanovi navijaci,nece niko da pita a mozda ni da primeti sta Vucic potpisuje.

        Comment


        • Sta bre pisete? Da Vucic, Ostoja i SNS pokusavaju da obezbede Partizanu pozivnicu za EL??????
          Kako kad je Vucic Zvezdas toliki da je organizovao F4 u Beogradu zbog Zvezde[emoji23][emoji23]
          Kako pojedince nije blam sta su pisali?

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sta bre pisete? Da Vucic, Ostoja i SNS pokusavaju da obezbede Partizanu pozivnicu za EL??????
            Kako kad je Vucic Zvezdas toliki da je organizovao F4 u Beogradu zbog Zvezde[emoji23][emoji23]
            Kako pojedince nije blam sta su pisali?

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Nije blam jer misle da imamo pamćenje zlatne ribice....
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A nekad ste bili simpatican klub [emoji16]

                https://youtu.be/8LJzHAA1uco

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  A nekad ste bili simpatican klub [emoji16]

                  https://youtu.be/8LJzHAA1uco

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  A ti si ozbiljan bio kada si ovo postavio, ili ipak spadas u grupu onih (a mnogo ih ima) koji iz naslova zakljucuju o sadrzaju, ali sto je jos bitnije komentarisu tekst?
                  Vidis, nakon ODGLEDANOG snimka, moj zakljucak je da Ra nije dozvoljavao da se ustaje sa klupe, tj. da budem precizniji da se seta u delu namenjenom treneru. Ili ipak mislis da mu nije bilo OK da u EL atmosfera bude jos vise 'usijana'.
                  Last edited by Grof; 17-04-19, 05:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ovaj mi postaje instant omiljeni sportski komentator sa RTS-a.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Grof View Post
                      A ti si ozbiljan bio kada si ovo postavio, ili ipak spadas u grupu onih (a mnogo ih ima) koji iz naslova zakljucuju o sadrzaju, ali sto je jos bitnije komentarisu tekst?
                      Vidis, nakon ODGLEDANOG snimka, moj zakljucak je da Ra nije dozvoljavao da se ustaje sa klupe, tj. da budem precizniji da se seta u delu namenjenom treneru. Ili ipak mislis da mu nije bilo OK da u EL atmosfera bude jos vise 'usijana'.
                      O vidis li covjece smajli, vidis li mjesto teme, malo sale na odmet nije.
                      Ali opet pokazuje samo ko je bio tata mata u klubu i da se znala neka hijerarhija, pogotovo gestikulacijom Nese kad treba da sjede. Nadam se da je Chooa ovako sjedao u kancelariji [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Laz i mrznja ga izjedaju

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Laz i mrznja ga izjedaju

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Neki PG portali su naveli da je u pitanju redovna linija...ali Tegetlija ima svoje izvore...izleda da je a vezi sa Trgovcevicem...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • A hoce li mi neko reci zasto je bitno sportskom novinaru da li igraci putuju redovnom ili carter linijom?

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Neki PG portali su naveli da je u pitanju redovna linija...ali Tegetlija ima svoje izvore...izleda da je a vezi sa Trgovcevicem...
                              Odleteli su redovnom linijom. Ali jbg ne bi ovaj govar bio to sto jeste da ne koristi svaku situaciju da slaze.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A hoce li mi neko reci zasto je bitno sportskom novinaru da li igraci putuju redovnom ili carter linijom?
                                Sportskom novinaru nije bitno.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X