Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Nije htio uopste da izadje da igra drugu utakmicu.
    To sam tek jutros cuo.
    E sad mozda je spin neki,mozda lazu ja to ne mogu znat.
    Cista laz

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Igraci izlaze na teren, publika usla u teren i pljuje ih???? Nikad video u zivotu. Lopta se baca u publiku da gadjaju igrace??? De policija?
      BRUKA I SRAMOTA
      Ljudima iz Uprave razbijene glave?????
      Fizicki napadnuta klupa Zvezde?
      Nek mi neko navede bilo sta slicno da se desilo u BGu.
      Buducnost bi dobila ma kako mi igrali. Mora se opravdati silan novac ulozen u tim. Zamislite da je bilo 3-0


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Ovo je dobar post i suva istina. . .na stranu povici i skandiranja,toga je bilo i kod nas u Bg ali ovo divljastvo,zločin nad kosarkom,fizički napad na igrače,pljuvanje ulazeći na teren. . . Prazna hala je mala kazna.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        E, moj komso, da prvo ovde Zandarmerija ispendreci i nase i vase kod minimalnog sranja - bili bi sasvim dobri uslovi za prisustvo navijaca oba tima na bilo kojoj utakmici.
        Sve je to u redu i tako treba ALi kada je već situacija takva da je na tribinama atmosfera linča (suženje svesti svakog ko je na tribinama u tom trenutku) nije potrebno rizikovati zdravlje, život, jer masa i ne želeći da napravi trajne posledice po zdravlje lako u "stampedu" gde se ne mogu koontrolisati pokreti mogu da ih učine. Za sada je i ovako mnogo.
        Prvo da rešimo nekulturu na tribinama i potpaljivače....kad i ako bude volje za to.
        Last edited by nebitan; 18-04-19, 09:04.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Igraci izlaze na teren, publika usla u teren i pljuje ih???? Nikad video u zivotu. Lopta se baca u publiku da gadjaju igrace??? De policija?
          BRUKA I SRAMOTA
          Ljudima iz Uprave razbijene glave?????
          Fizicki napadnuta klupa Zvezde?
          Nek mi neko navede bilo sta slicno da se desilo u BGu.
          Buducnost bi dobila ma kako mi igrali. Mora se opravdati silan novac ulozen u tim. Zamislite da je bilo 3-0


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          -Nasi ispendreceni u tunel
          -nasi ispljuvani

          Fizickog napada nije bilo na klupu Zvezde, nego su dvojica napadnutih navijaca uskocila i prilikom upada pomjerili konstrukciju iza klupe Zvezde


          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            -Nasi ispendreceni u tunel
            -nasi ispljuvani

            Fizickog napada nije bilo na klupu Zvezde, nego su dvojica napadnutih navijaca uskocila i prilikom upada pomjerili konstrukciju iza klupe Zvezde


            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Cista laz za pendrecenje.
            Bilo je fizickog napada kada je pokusana da se srusi konstrukcija iza kosa sinoc
            Pa ko raskrvari glave ljudima iz Uprave? Da nije Covic ili mozda Cirbes??????
            De si u Pioniru video da navijac udje na pola terena i pljuje igrace koji se zagrevaju?
            De si video da su igraci Buducnosti gadjani loptom sa tribina?????
            Ubi cigana??? Jesi cuo povike na ubistvo u Pioniru????
            Bilo je svega u Pioniru ali fizicka bezbednost igraca i strucnog staba, uprave Buducnosti nije ni na sekund bila ugrozena.
            Koliko znam igraci Buducnosti su setali gradom, pili kafu, cak i Repesa izjavi slicno.
            Zasto su igraci Zvezde bili zatvoreni u hotelu uz zabranu policije da ga napustaju?
            Zasto je tri puta menjana trasa dolaska autobusa u Moracu?
            Zasto su sqmo i iskljucivo clanovi DPSa mogli do karata?????
            Razumem nervozu Mila i ekipe. Megalomanski projekat dozivljava krah. Juce je to samo privremeno odlozeno.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Jesi li svjestan da je ne jedan vec vise navijaca bilo na parketu i pljuvalo igrace na sred centra? Ko je uzeo igracima loptu na zagrijavanju i bacao ih u publiku da bi gadjali igrace? Ko je polupao zastitnu barijeru oko klupe Zvezde? Ljudi su usli na nasu klupu covjece! Sjedili na metar od klupe. Bacali metalne predmete, raskrvarili glave... Malo je suspenzija dvorane. Divljastvo at his best. A svi ovi snimci su samo mali dio prostakluka koji jesnimljen
              Na zalost, ponasanje navijaca je bacilo skroz u drugi plan sudjenje na sve tri utakmice.
              Last edited by Victor BG; 18-04-19, 08:18.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Jesi li svjestan da je ne jedan vec vise navijaca bilo na parketu i pljuvalo igrace na sred centra? Ko je uzeo igracima loptu na zagrijavanju i bacao ih u publiku da bi gadjali igrace? Ko je polupao zastitnu barijeru oko klupe Zvezde? Ljudi su usli na nasu klupu covjece! Sjedili na metar od klupe. Bacali metalne predmete, raskrvarili glave... Malo je suspenzija dvorane. Divljastvo at his best. A svi ovi snimci su samo mali dio prostakluka koji jesnimljen
                Ovekivana reakcija mila i ekipe.
                Samo polako. Ta mrznja prema svemu Srpskom dostize patoloske razmere.
                Nasi momci su sve stojicki izdrzali. Nikada nisam ni ocekivao drugaciju reakciju od ovde dezurnih cuvara vatre.
                Samo nastavite.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • To je posledica, a uzrok je govor mrznje i podbadanje pred finale ali i posle. Niko tu nije ni malo normalan. Sto kaze Kronos, treba to sve ispendreciti+ novcano kazniti...tipa 1-2k evra na sranjima na sportskim priredbama, sko ne...1g zatvora...bilo bi mirnije nego na operi...Sto implicira da su obe drzave go qrac..

                  Meni je smesno sto vas ovo cudi a pisao sam posle drugog meca sta sledi. Vi vidite, pa kad boki i coki kazu da skocite sa mosta, da skocite.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Jesi li svjestan da je ne jedan vec vise navijaca bilo na parketu i pljuvalo igrace na sred centra? Ko je uzeo igracima loptu na zagrijavanju i bacao ih u publiku da bi gadjali igrace? Ko je polupao zastitnu barijeru oko klupe Zvezde? Ljudi su usli na nasu klupu covjece! Sjedili na metar od klupe. Bacali metalne predmete, raskrvarili glave... Malo je suspenzija dvorane. Divljastvo at his best. A svi ovi snimci su samo mali dio prostakluka koji jesnimljen
                    Na zalost, ponasanje navijaca je bacilo skroz u drugi plan sudjenje na sve tri utakmice.
                    Brate, nije niko usao na vasu klupu, vec su dva navijaca Zvezde uskocila u teren jer su nasi krenuli da ih jure, i onda su oni prilikom ulaska i komesanja pomjerili konstrukciju. Sta je sve ulecelo u teren ne znam, ali ti kazem da niko nije fizicki napanut 1/1. Odavde sam gledao, nista ne moze da mi promakne [emoji16]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Sjeticemo se prosle godine. Docekani lijepo u BG, hotel najvise kategorije, miran san, setnja po gradu, uvece utakmica bez i jednog incidenta al onda svakom notmalnom zapadne za oko kradja sudija. Ok jedna utakmica, desi se. Druga utakmica u BG isto tako, igraci spavali cojelu noc, bez vatrometa i proslava paganskih obicaja u dvoristu hotela, sve super. Navijaci sasvim ok, podrska klubu svih 40' al onda opet sudije ne da navlace vec kradu. Izdaje se saopstenje da nista nije slucajno. Zatim dolazi kresendo u PG. Na scenu stupa pored prostaklukaa i nevidjena kradja od strane sudija a da su same osmislile pljacku, nisu! Docekani u BG po svim pravilima o organizaciji, niko nije ulazio u teren da pljuje igrace niti su gadjani metalnim predmetima.
                      Sad se desi ovo?! Sta sad?

                      Comment


                      • Sve si video ,ali nisi i neznas da je ista uletelo na teren?
                        Posteno.
                        Ima ,prijatelju jedna lepa poslovica narodna: " Ima dana vise nego kobasica".

                        Comment


                        • Pa pricam ti konkretno o sceni kada se lomi pleksiglas na Zvezdinoj klupi i da su igraci i strucni stab izletili na sred terena prilikom upada na nasu klupu.
                          Znas koliko mi se jebe ko je koga tukao i zasto, NAVIJACI su bili na nasoj klupi u krugu medju igracima. Sjedista prvog reda odakle je pljuvan nas trener su na metar od njega.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post

                            Meni je smesno sto vas ovo cudi a pisao sam posle drugog meca sta sledi.
                            Kakvog crnog drugog meca....znali smo svi sta sledi cim se saznalo ko ce biti finalni par.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kakvog crnog drugog meca....znali smo svi sta sledi cim se saznalo ko ce biti finalni par.
                              Sve ti znas, ali zadrzavas u sebi. Svi se vade na reakcije iz prosle tekme. Na kraju ce biti krivi dinosaurusi..kao pocetak zla..a poprilicno je jasno do koga je ovo sve. E, ali mi smo znali..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Fascinantno je da su pojedini medini u CG osudili divljastvo za razliku od vecine medija u Srbiji.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X