Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Уххх, сад већ полу тријезне главе, били сте бољи у друго, али морам да констстујем да смо ми играли боље у првом и ако сте водили. Имао сам добар осјећај, ротирало се, одбрана је била јако добра, али чим је кренуо Џасмин да форсира Џексона, Кола и Битадзеа, оде све у пм. Имаш човјече широк ростер, пушти момке да играју. Опет смо сами себе сјебали. Идемо даље, 3:0 за вас ако рачунамо Абу саамо, много, превише...Све је могуће, само не треба одустајати.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Kad je dan žalosti za navijače Partizana?

      Comment


      • Svaki dan.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • To sto se Varvari i Grobari medjusobno postuju dolazi iz uvazavanja i postovanja razlika.
          Sa novokomponovanima kojima su svi ostali krivi za sve neuspehe u zivotu ne vredi trositi ni vreme, ni reci jer, sto rece onomad Katon: Quod ab initio vitiosum est non potest tractu temporis convalescere.
          Lepo je to opisao Ivo Andric: ''Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!'

          Svaka cast retkima.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski
              Uvazavanje[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              Pa protiv Srba su svi. I siptari, Amerikanci, Britanci, Nemci, Milogorci.
              Mi Zvezdasi to znamo jer
              ZVEZDA JE SRBIJA

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Ако можемо без оваквих коментара, поготово што на слици држиш човјека који је Црногорац. Хвала.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Više mrze Partizan i partizanovce nego što navijaju za Zvezdu.

                To je današnji KKCZ sa svojim navijačima.

                Što se nas tiče, mi delimo sudbinu naroda, ponosni smo što nam je najteže kada je narodu najteže i glavni cilj je opstanak.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Ако можемо без оваквих коментара, поготово што на слици држиш човјека који је Црногорац. Хвала.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Ja sam rodom iz Crne Gore. Ziveo tamo do svoje 18te godine. Tamo mi zivi deo najblize porodice. Vrlo, vrlo dobro ja znam stanje u Crnoj Gori. Posebno mi iz Srpskih Pljevalja smo to osetili.
                  Da milogirci su nesto sto je zazivelo u mojoj Croj Gori poslednjih 15 godina


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja sam rodom iz Crne Gore. Ziveo tamo do svoje 18te godine. Tamo mi zivi deo najblize porodice. Vrlo, vrlo dobro ja znam stanje u Crnoj Gori. Posebno mi iz Srpskih Pljevalja smo to osetili.
                    Da milogirci su nesto sto je zazivelo u mojoj Croj Gori poslednjih 15 godina


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Moji djedovi su odande i ne brukaj se sa tim sovinistickim izjavama..nisi ti upoznao ni nemca, ni amera, britanca a ni normalnog albanca....cuj nas svi mrze xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Tako kažu na Pinku i Hepiju.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Moji djedovi su odande i ne brukaj se sa tim sovinistickim izjavama..nisi ti upoznao ni nemca, ni amera, britanca a ni normalnog albanca....cuj nas svi mrze xD
                        Ne propusti priliku da cutis o onome sto ne znas

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Pa u tome je i najveci problem sto su se oni uzimaju kao zastitnici srpstva i pravoslavlja sto je po meni licemjerno. Sta sad kao Pratizan, Radnicki, Vojvodina.....Buducnost nisu zastitnici pravoslavlja nego su samo kao oni zastitnici pravoslavlja i kako to oni stite isto. Na koji nacin oni stite isto. Iskazujuci mrznju prema drugima. Iskazujuci mrznju prema svima. To je njihovo pravoslavlje? Ko to ima toliko visok stav o sebi da se uzme kao zastitnik tako visoke stvari. Da li je to u sustini normalno? Sta je sa drugim klubovima koji ne svojataju takve stvari. Da li su oni manji ili veci pravoslavci od ovih koji ga svojataju i po cemu? Kk cz i njeni navijaci se ni jednim gestom ne ponasaju kao veliki i ne pokazuju ni jednim gestom da su dostojni navedenih svojatanja. Niti su veliki u pobjedi jos manje u porazu.

                          Edit: cast velikom broju izuzetaka.

                          Comment


                          • U ovome u potpunosti podržavam kolegu Lazu K. Ima pristojnih crnogoraca, ima ih i na ovom forumu, ali ima ih i jako puno neprosvećenih, necivilizovanih, koji žive još uvek po pravilima plemenske zajednice. Nije za džabe Milo faraon tamo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ne propusti priliku da cutis o onome sto ne znas

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Cuj nemam pojma.. koji odgovor. Kratko i jasno..xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • To ni proslo pored pravoslavlja nije - nego postalo moderno od kraja 80ih, pa postadose SrBende.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X