Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja koliko kopčam to sa iljadu navijača je bila zafrkancija. Verovatno će i sa naše strane krenuti da lože grobare.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Opet kvalifikacije i etiketiranje?


      Ima nas koji smo odrasli u drugacijem sistemu, ziveli zivot gde su se druge vrednosti cenili i sada stvarno izgledamo kao crne ovce u moru novokomponovanih "influencera" poput tebe i ovih komsija sa druge strane.
      Dobro je da si se uzdigao iznad ovog danasnjeg sistema. Ocigledno da su se u tom tvom negovale prave osobine, treci bold je zanimljiv.

      Generalizacija, kao mi smo kul, a ovi sa druge srane su smece - posto si se vec dotakao etiketiranja i kvalifikacija, vuce na ono cuveno:"ko o cemu...".

      P.S. sere mi se od laznog moralisanja, ako mozes potrudi se da ne generalizujes ovako odvratno, jer pokazujes da nisi nista drugaciji od ovog "danasnjeg sistema" iznad koga pokusavas ocajnicki da se izdignes.
      Last edited by mark !t zer0; 27-03-19, 09:59.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • “Smeju li, sem selektora,
        Izgleda da sam nešto propustio ...šta je to "smeo selektor" ?

        Gospodstvo i maniri, za koje sam se za ovih godinu ipo dana...
        Zbog toga se i pitamo da li je naša greška pokušaj uvođenja gospodskih manira u srpsku košarku od kada sam došao na mesto predsednika

        Šta li ovaj sa "gospodskim manirima" želi da vam kaže (grobarima) Pre njega je bilo kako ?

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Dobro je da si se uzdigao iznad ovog danasnjeg sistema. Ocigledno da su se u tom tvom negovale prave osobine, treci bold je zanimljiv.

          Generalizacija, kao mi smo kul, a ovi sa druge srane su smece - posto si se vec dotakao etiketiranja i kvalifikacija, vuce na ono cuveno:"ko o cemu...".

          P.S. sere mi se od laznog moralisanja, ako mozes potrudi se da ne generalizujes ovako odvratno, jer pokazujes da nisi nista drugaciji od ovog "danasnjeg sistema" iznad koga pokusavas ocajnicki da se izdignes.

          Ja ne znam gde si se ti pronasao u mom postu, ja sam se obracao svim forumasim bez obzira na boje jer valjda smo "svi isti iako nas boje dele".
          Moj je licni stav da ne mogu da podrzim vredjanje igraca, trenera, navijaca svog ili suparnickog kluba, i to sam naveo iz razloga da sam ziveo u vremenu kada su se postovali barem ti kodeksi u navijackom svetu.
          Ne mogu da se zakunem ali sa 99% sigurnoscu mogu da potvrdim da nijednom nisam u usao na KKP temu da bilo sta komentarisem tamo u vezi vaseg tima, na pomracenju isto tako retko ulazim, tako da ne vidim poentu da sam ja bilo koga uvredio mojim prethodnim upisom.
          Vracam se opet na moj upis i na koji si ti reagovao jer sam pogodio sustinu, ispadam crna ovca ovde ako ne vredjam, prozivam bilo nasu ili vasu ( izvinjvam se ako sam pogresio tvoje navijacko opredeljenje) stranu. Valjda se odomacilo da ako sto gore izvredjas ili kritikujes da si valjda bolji poznavalac kosarke od nas nazovi sendvicara.

          Ako je moja potreba da ovde vlada barem neki minimum tolerancije i postovanja onda je i moje opredeljenje ispravno sto se retko upisujem i ne zelim da ulazim u rasprave sa isti onim forumasima koji dominiraju upisima za koje smatram da su pogresni i nepotrebni. Ponekada se upecam i odgovorim ali bez zle namere da bilo kome odgovorim na licnom planu vec u odbrani mene kao forumasa neosnovanim etiketiranjem.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Dobro je da si se uzdigao iznad ovog danasnjeg sistema. Ocigledno da su se u tom tvom negovale prave osobine, treci bold je zanimljiv.

            Generalizacija, kao mi smo kul, a ovi sa druge srane su smece - posto si se vec dotakao etiketiranja i kvalifikacija, vuce na ono cuveno:"ko o cemu...".

            P.S. sere mi se od laznog moralisanja, ako mozes potrudi se da ne generalizujes ovako odvratno, jer pokazujes da nisi nista drugaciji od ovog "danasnjeg sistema" iznad koga pokusavas ocajnicki da se izdignes.
            Gde ti je avatar onaj sa limenkama?.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ja ne znam gde si se ti pronasao u mom postu, ja sam se obracao svim forumasim bez obzira na boje jer valjda smo "svi isti iako nas boje dele".
              Moj je licni stav da ne mogu da podrzim vredjanje igraca, trenera, navijaca svog ili suparnickog kluba, i to sam naveo iz razloga da sam ziveo u vremenu kada su se postovali barem ti kodeksi u navijackom svetu.
              Ne mogu da se zakunem ali sa 99% sigurnoscu mogu da potvrdim da nijednom nisam u usao na KKP temu da bilo sta komentarisem tamo u vezi vaseg tima, na pomracenju isto tako retko ulazim, tako da ne vidim poentu da sam ja bilo koga uvredio mojim prethodnim upisom.
              Vracam se opet na moj upis i na koji si ti reagovao jer sam pogodio sustinu, ispadam crna ovca ovde ako ne vredjam, prozivam bilo nasu ili vasu ( izvinjvam se ako sam pogresio tvoje navijacko opredeljenje) stranu. Valjda se odomacilo da ako sto gore izvredjas ili kritikujes da si valjda bolji poznavalac kosarke od nas nazovi sendvicara.

              Ako je moja potreba da ovde vlada barem neki minimum tolerancije i postovanja onda je i moje opredeljenje ispravno sto se retko upisujem i ne zelim da ulazim u rasprave sa isti onim forumasima koji dominiraju upisima za koje smatram da su pogresni i nepotrebni. Ponekada se upecam i odgovorim ali bez zle namere da bilo kome odgovorim na licnom planu vec u odbrani mene kao forumasa neosnovanim etiketiranjem.
              Osvrnuo sam se na tvoj post jer u pocetku kritikujes etiketiranje a na kraju zavrsavas sa "komsijama sa druge strane", gde sam se ja pronasao, jer mi je licilo na generalizovanje, da mislis na sve navijace KKP-a. A to je nesto sa cim nikako ne mogu da se slozim, ili da podrzim.

              Oprosti ako je doslo do nesporazuma i ako si mislio na nesto drugo. A u potpunosti se slazem sa tvojim stavom, ali odmah da ti kazem da su to borbe sa vetrenjacama, i davno izgubljene borbe, sto postojanje ove teme samo potvrdjuje. Neces ni mene videti na temi KKCZ, mada moguce da sam imao par postova u periodu kada je ta tema zazivela, ali ces zato uvek videti dosta njih na temi KKP-a, uglavnom onih koji samo jednu istu pricu pricaju i vode iste ratove xy godina unazad, a sve to pravdajuci jednim jedinim forumasem - Kuperom. A takvih padobranaca ima bar 10 na ovom forumu.
              Last edited by mark !t zer0; 27-03-19, 10:57.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • @Sarac Nismo svi isti i da nas samo boje dele. Ne dao Bog da smo svi isti...

                A sto se tice morala, morala sam

                @Kronos pa dobro, posteno
                Last edited by LosmiSK; 27-03-19, 11:20.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Slazem se, NEDAO Bog da smo svi isti, ali pripadnost klubu nema nikakve veze sa bilo kojom ljudskom osobinom dotične osobe. Ionako 99% ljudi do svoje pete godine zna za koga navija.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Osvrnuo sam se na tvoj post jer u pocetku kritikujes etiketiranje a na kraju zavrsavas sa "komsijama sa druge strane", gde sam se ja pronasao, jer mi je licilo na generalizovanje, da mislis na sve navijace KKP-a. A to je nesto sa cim nikako ne mogu da se slozim, ili da podrzim.

                    Oprosti ako je doslo do nesporazuma i ako si mislio na nesto drugo. A u potpunosti se slazem sa tvojim stavom, ali odmah da ti kazem da su to borbe sa vetrenjacama, i davno izgubljene borbe, sto postojanje ove teme samo potvrdjuje. Neces ni mene videti na temi KKCZ, mada moguce da sam imao par postova u periodu kada je ta tema zazivela, ali ces zato uvek videti dosta njih na temi KKP-a, uglavnom onih koji samo jednu istu pricu pricaju i vode iste ratove xy godina unazad, a sve to pravdajuci jednim jedinim forumasem - Kuperom. A takvih padobranaca ima bar 10 na ovom forumu.


                    Kada sam naveo "komsije" mislio sam u bukvalnom smislu kao komsije a ne u pezorativnom znacenju jer mi vise lezi taj naziv za navijace suprotnog tabora, a ne neke uvredljive koje su se odomacile u svakodnevnom govoru. Mislio sam na vas kako komsije u smislu da bi tema itekako ozivela da smo izgubili prvi mec jer bi se radovale obe strane kako "nasi" tako i "tvoji".

                    Ja sam ovaj prostor zamislio kao mesto opustanja, zezanja, da se podeli neka informacija, mozda i malo drugacije vidjenje neke utakmice, ali u mnogo slucajeva se preteruje i postane mesto za izbegavanje.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Slazem se, NEDAO Bog da smo svi isti, ali pripadnost klubu nema nikakve veze sa bilo kojom ljudskom osobinom dotične osobe. Ionako 99% ljudi do svoje pete godine zna za koga navija.
                      Da greska..Ne govorim uopste o navijackoj pripadnosti..Vec pisem o ljudskoj..davno sam prestao tako da gledam ljude i kvalifikujem..meni je smesno da to vodim...Kao sto mi je smesno da se neko zove avangarda sa ostojom itd..ili pak da se vrsi aparhejd sa covicem itd...zatrovani ljudi...nista vise xD
                      Last edited by LosmiSK; 27-03-19, 11:26.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jbg, osetljiva je to tema. Ja koji sam odrastao uz taj KK, kog volim vise od bilo kog sportskog kluba, ne mogu zbog stanja u drzavi zbog toga kako ovde sve funkcionise da ne navijam za momke na terenu. Vec sam pisao o tome, necu ja nikada podrzavati Ostoju ili bilo koga takvog, ali ne mogu da lazem i da ne kazem da klub zaista funkcionise bolje nego nekoliko godina ranije. Niko nije lud i svi znaju ko je Ostoja i cije su to pare, ali jbg, za neke stvari smo mi obicni smrtnici nemocni. Zato i jeste besmisleno generalizovati i praviti neke razlike kad je sve isto, ono sto se nama desava sada mozda ce vama opet kroz koju godinu, pa ce ljudi samo da okrenu price iako nemaju velikog dodira sa realnoscu i sa onim sto se stvarno desava. Nisam ja cvecka, ni blizu, ali zaista nikada necu doci da prvi provociram bilo koga. Moj problem je sto ne umem da iskulram u dovoljnoj kolicini likove kojima je ceo zivot prozivanje izmedju dva kluba o stvarima koje nemaju veze sa sportom.
                        Last edited by mark !t zer0; 27-03-19, 11:42.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Niko ne prica za to...Za navijanje, samo ljude treba nazivati pravim imenima...Zvalavi vas je prvo spustio na kolena, oterao vam trenera i doveo neke likove da vas malo sprcakju iznutra a i malo su vas samarali u rodjenoj hali...onda kad ste rekli dosta vise silovanja, taj isti vam je dao pare sto vise nista avangarda..i sto se on vise ne spominje...Taj Ostoja veze sa zivotom nema, ali nije neka filozofija sa dzakom para doci do 1/2 aba lige sa sve Trinkijerijom..OK, hocete bolje, ne mozes i neces da ides linijom tezeg otpora...ali onda se nazivajte pravim imenom..

                          Po meni vas je on toliko ponizio da mu licno ne bih oprostio i da budete prvaci evrope opet. Neke stvari nemaju cene...ali to sam ja
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            A i tebe je tesko gledati.
                            Njega je teško i čitati povrh svega, vrhunska masaža moždanih vijuga. [emoji23]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Njega je teško i čitati povrh svega, vrhunska masaža moždanih vijuga. [emoji23]
                              Kaze covek koji se dopisuje sa mnom skoro svaki dan, kakav mazohista Samo neka ste se vi slozili, neka milina mi oko srca

                              Morate da radite na tome da postujete tudji stav. Bice Vam bolje!!!

                              Sto se tice Zvezde, voleo bih da osvoji titulu, posto se nadam da se za 10-20g ovo moralno brukanje nece spominjati...iskljucivo zbog toga
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Slazem se, NEDAO Bog da smo svi isti, ali pripadnost klubu nema nikakve veze sa bilo kojom ljudskom osobinom dotične osobe. Ionako 99% ljudi do svoje pete godine zna za koga navija.
                                Slažem se sa tvojim upisom uz jednu korekciju, boldovano treba zameniti sa 99% navijača, jer realno, 70% Srbije zabole i za Zvezdu i za Partizan.
                                Možda i više od 70% ali hajde da kažem toliko.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X