Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    To sto se Varvari i Grobari medjusobno postuju dolazi iz uvazavanja i postovanja razlika.
    Sa novokomponovanima kojima su svi ostali krivi za sve neuspehe u zivotu ne vredi trositi ni vreme, ni reci jer, sto rece onomad Katon: Quod ab initio vitiosum est non potest tractu temporis convalescere.
    Lepo je to opisao Ivo Andric: ''Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!'

    Svaka cast retkima.
    Oko poštovanja grobara i varvara možda ima veze sa tobom i Cooperom... realnost je potpuno drugačija. Bio u Pioniru na utakmici Partizan - Budućnost I tvrdim da je sve isto kao i sinoć... Milo, šiptari... potpuno isti repertoar [emoji34]



    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Kuper je ostvario svoju zamisao. Napravio je pičvajz, izazvao sukob navijača Zvezde i Budućnosti. Sada stoji sa strane prekrštenih ruku, cereka se i likuje. To nije lepo. Bolje je da se šalimo, nego da jedni drugima živce palimo.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ja sam kršten kao beba sa tri meseca, pre 47 godina. Daj da vidim kad je ko od vas to uradio? Partizanovci se ne računaju, oni su nekrsti, komunjare.
        Bas tuzan komentar.

        Svaka čast dekkard, evo za mene si najveći Srbin i pravoslavac na svetu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Oko poštovanja grobara i varvara možda ima veze sa tobom i Cooperom... realnost je potpuno drugačija. Bio u Pioniru na utakmici Partizan - Budućnost I tvrdim da je sve isto kao i sinoć... Milo, šiptari... potpuno isti repertoar [emoji34]



          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Da li sam ikada sporio da i medju Grobarima i Varvarima ima stoke sovinisticke?
          Sa takvima sam na mrsupickumaterinu nevezano za navijacko opredeljenje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Oko poštovanja grobara i varvara možda ima veze sa tobom i Cooperom... realnost je potpuno drugačija. Bio u Pioniru na utakmici Partizan - Budućnost I tvrdim da je sve isto kao i sinoć... Milo, šiptari... potpuno isti repertoar [emoji34]



            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Upravo tako, seješ mržnju virtuelno godinama kroz postove, gifove, i onda očekuješ poštovanje.Osim ovde, ljubav između navijača Budućnosti i Partizana u rl ne postoji. U pitanju je desetak likova koji pišu ovde, zbirno.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jbt, kako ste ziveli pre interneta?
              Pitanje se odnosi na ove moje ispisnike 45+ godina koji se sad hvataju za krst casni, srBstvo, grobove predaka....?
              Bemti matore konjine koji su se svojevremeno zaklinjali da ce "cuvati i braniti integritet i bratstvo-jedinstvo naroda i narodnosti SFRJ po cenu zivota" a sada odjednom postadose najveci Srbi, Hrvati, Bosanci, Hercegovci, Makedonci, Albanci, Crnogorci, Slovenci i ostali qrci-palci.
              Sve iz istog kazana izaslo, a sada se , kao nesto - razlikuju? Samo po stepenu licemerja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Da li sam ikada sporio da i medju Grobarima i Varvarima ima stoke sovinisticke?
                Sa takvima sam na mrsupickumaterinu nevezano za navijacko opredeljenje.
                U postu iznad ne stoji baš tako... Ne moram ali ću reći svoj stav. Za mene je CG susedna prijateljska država. O politici i političarima u CG, treba da odlučuju samo građani CG.

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Onaj Beron je strasan igrac.

                  Comment


                  • Mi na forumu smo nasli neke zajednicke stavove, primjetno je da lakse komuniciramo medjusobno, zbog poklapanja misljenja. Ne znam sta vas to tangira, vi se npr druzite sa navijacima FMPa, toe vas bratski klub, poklapaju vam se razmisljanja, cak i Choo senior stize da isprati utakmicu FMP-Partizan i bodri Bursaca tokom teskih trenutaka. Mi nismo stigli jos do tog nivoa, a kad cemo, tek treba da vidimo [emoji16]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Mi na forumu smo nasli neke zajednicke stavove, primjetno je da lakse komuniciramo medjusobno, zbog poklapanja misljenja. Ne znam sta vas to tangira, vi se npr druzite sa navijacima FMPa, toe vas bratski klub, poklapaju vam se razmisljanja, cak i Choo senior stize da isprati utakmicu FMP-Partizan i bodri Bursaca tokom teskih trenutaka. Mi nismo stigli jos do tog nivoa, a kad cemo, tek treba da vidimo [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Do našeg organizacionog nivoa? Reći ću ti odmah - nikad, a možda ni tad.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ali i Odzo je masina.Kako je snazan covjek.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          U postu iznad ne stoji baš tako... Ne moram ali ću reći svoj stav. Za mene je CG susedna prijateljska država. O politici i političarima u CG, treba da odlučuju samo građani CG.

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          I za mene je Crna Gora susedna drzava, kao i Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Madjarska, Bugarska, Rumunija, Kosovo (to tek treba progutati) i treba teziti nekim normalnim stvarima, a ne brojanju grobova, dresova i krvnih zrnaca.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Mi na forumu smo nasli neke zajednicke stavove, primjetno je da lakse komuniciramo medjusobno, zbog poklapanja misljenja. Ne znam sta vas to tangira, vi se npr druzite sa navijacima FMPa, toe vas bratski klub, poklapaju vam se razmisljanja, cak i Choo senior stize da isprati utakmicu FMP-Partizan i bodri Bursaca tokom teskih trenutaka. Mi nismo stigli jos do tog nivoa, a kad cemo, tek treba da vidimo [emoji16]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Jedino sto vas veze je bolesna mrznja prema Zvezdi.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Jedino sto vas veze je bolesna mrznja prema Zvezdi.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Vezuje bolesna mrznja Zvezdinog Predsednika prema svima ostalima, sto se , na zalost, dobro primilo i na navijace iste.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Kad je dan žalosti za navijače Partizana?
                                Kako kad je?
                                Pa to traje ima već nekoliko dana.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X