Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Teo ako dodje dolazi za onih 500 evra kolika je obavezna plata za profesionalnog kosarkasa, iskljuciv san d azaigra u zvezdi, nesto slicno kao i Sasa Pavlovic.
    Vec vidim predsjednicku kampanju u Srbiji. Teo zaradjuje 500 e mjesecno, sto ne bi i ti? [emoji16]

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Uz KCR dolaze i Kuz i Teo.
      To je još 1,2 miliona na ovih 6,8 što ukupno predstavlja apsolutni rekord ABA, koji je i ranije držala Zvezda u sezoni 16/17.

      Osam miliona za godinu dana.

      JE BO TE
      Pa se vi posle slikajte sa Sergejom

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Pejdz dobio drzavljanstvo, niko iz Zvezde jos sutra istice rok, koja sprdnja jasna poruka Ostoje i Sns a budite uz nas ili nema para ni pasosa. Inace onaj samozvani novinar najavio da Odzo i Regland dobihaju pasose a za sad samo Pejdz, sramota!.

        Comment


        • Državljanstvo ostalo kod Nelsona, Dženkinsa i Enisa.
          Kada ga oni vrate dobiće sledeći.
          Pošteno.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Državljanstvo ostalo kod Nelsona, Dženkinsa i Enisa.
            Kada ga oni vrate dobiće sledeći.
            Pošteno.
            Sta imas protiv Vrabca?

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Imam jednačenje suglasnika po zvučnosti

              Comment


              • Joj Lazo zna on to ali ga ne sprecava da troluje, sve im je palo u vodu 20 igraca su doveli, budzet preliva, pasosi, Ostoja i Sergej..Sns prcija od nekad velikog kluba samo videcemo ako ostanu bez Aba lige hm kako ce se to odraziti.

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Samo bez nervoze...ako nije bilo nervoze kada je trebalo da se placa obestecenje Pecarskom od 100.000€ i tada nije bila napacena drzava, ako nije bilo nervoze kada se placa obestecenje od 100.000 za Sanija i tada nije bila napacena drzava
                  Ali eto odjednom postade napacena drzava kada treba da se dovede prvi igrac u KKCZ od pocetka sezone. Neverovatno stvarno, da cutis cele sezone o napacenoj drzavi a sad skaces.

                  Stvarno ce tih 80-90.000€ sveukupno za KC, da resi sve probleme u drzavi.

                  Samo opusteno ovo je ionako relaksirana tema tako da red sale, red ozbiljnosti.
                  Ali evo sad ozbiljno i pitanje i za jedne i za druge: Kako je moguce da niko od navijaca KKP ne pomene cele sezone: "Ali ljudi mi od ove napacene drzave uzesmo 200.000€ da samo dovedemo 2 igraca koja nam cak nece ni grejati klupu?!?! Pa cemu to razbacivanje parama?!?!" Ugledajte se na navijace KKCZ. Oni probise glavu sa Filipom i Keseljom koji ponekad cak i ubodu po neku trojcicu. Kukaju kao da nema sutra, kao da daju pare iz svog novcanika.
                  Zasto navijacima KKCZ smeta bacanje para na Keselja a navijacima KKP ne smeta bacanje para na Sanija?
                  Da li su to navijaci jednog kluba navikli na domacinsko poslovanje a drugog ne? Ili je nesto drugo u pitanju?
                  Originally posted by Ivan9 View Post
                  Nista Teo i Kuzmic ne vrede dok ne pocnemo da potpisujemo igrace na po 3-4godine. I daj najskupljeg trenera i strucni stab. Sta jedan daj 5 komada. Pogledajte kako to iskusno rade komsije sad kad imaju novca. Mozemo i mi kao i oni lepo dovedemo 40-50 igraca u sezoni, strateski ih rasporedimo u prvom, drugom i trecem timu. Deo igraca strateski na tribine da izgleda kao da ima vise gledalaca. Igrace potpisujemo iskljucivo na 3 godine.
                  Aj nek nam je sa srecom sad kad imamo para da se ponasamo isto tako bahato. Da zakucamo tih 20 registracija u ABA po sezoni. Da i mi malo vidimo kako je to

                  Ne prihvatam ni Tea ni Kuzmica ni KC ako ne potpisu na bar 3 godine. Pare nisu problem dace Vesic. On je nadaleko poznat kao filantrop. Daje drugima pare od kad zna za sebe.
                  Teo i Kuzmic iskljucivo kao druge opcije na svojim pozicijama. Pa nismo mi rehabilitacioni centar pa da dovodimo ove igrace sto ne odigraju ni jednu utakmicu po 15 meseci
                  Prve opcije tek da se dovedu sa istekom roka. Da niko ne sazna ko su ti igraci dok ne bude kasno. Vesic daje pare tako da pare nisu problem.
                  Originally posted by Ivan9 View Post
                  Moze li neko od ovih obavestenih GTR-ovaca da mi potvrdi da smo KC-a doveli za manje novca nego vi za Pecarskog?!?! Ali stvarne cifre a ne one za obmanjivanje javnosti. Necu vas otkucati u centralnom stabu.
                  Koliko sam ja cuo plata za 3 meseca + obestecenje za KC << od plate za 10 meseci + obestecenje za Pecarskog?
                  A jos ce KC kod nas i da odigra neku utakmicu. Covic je stvarno madjionicar
                  Realno si porobio bro. Ostali postovi se ne vide od tvojih. Svaka čast.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jedine dve stvari koje se mogu izvući iz davanja ovog državljanstva a da se računaju kao dobre su:
                    1. Jedan glas više za SNS.
                    2. Natalitet +... mortalitet -
                    (računaćemo kao veštačku oplodnju Ostoje)
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kakva kolicina trolovanja sa obe strane, vama je bas dosadno u zivotu, vec se svadjate ko je veci lopov i ko vise otima para..Od Kuzmica nema nista, Teo maybe baby...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        sto ne bi i ti? [emoji16]
                        Na ignore listu mi? Ne znam, neka pravila...

                        Comment


                        • Nema pravila za to, to je tvoja licna stvar, uzivaj

                          Comment


                          • Nije, beli, medjede.

                            Ne da mi, Kronos, na IL te metnem!

                            PS. Kako bese ono, Royal mahanje, "kovamjebemater"

                            Comment


                            • Kakav brat
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Imam jednačenje suglasnika po zvučnosti
                                Da li bi hteo da sa nama podelis malo jednacenja suglasnika po zvucnosti. Kad se vec hvalis da ga imas?

                                Ali ovo pozivanje na Nelsona ili Jenkinsa kada se pomene slucaj Paige, pa to moze samo da prodje kod onih hard core ljubitelja teorija zavere ili kod trolova. Ili kada se pomene dolazak KC Riversa kao dokaz da drzava zeli da unisti Partizan. Pa svaki klub bi bez finansiranja drzave mogao da stavi kljuc na bravu, ali nekako to pitanje uvek uspemo da izbegnemo glumeci ozbiljnost u toj tvrdnji.

                                Mislim, nemam nista protiv da se ti i drugi zezate i da kazete da se zezate, samo svi su vam postovi na liniji kao da ozbiljno verujete u te gluposti o drzavi koja mora da favorizuje ovaj ili onaj klub na ustrb svih ostalih pa vam to pravi problem.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X