Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajan potpis Riversa, 9 hiljada evra mesecno na tri meseca, ali bojim se da jos nemamo tim koji moze da ugrozi dva najskuplja Buducnost i Ostojin Partizan koji su ipak i drzavni projekti ove sezone, videsmo definitivno po onom ogradjivanju od Sergeja.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Dok sva ta tzv. pojacanja ne zaigraju na terenu sa ostatkom tima - sve je nagadjanje.
      Pero Antic je dosao kao pojacanje i zavrsilo se - kako?
      Igrac prvaka EL?
      Pustite statistiku - na treneru je da te i takve igrace uklopi u ostatak tima i to ce jedino biti merilo.
      Sve potpisujem, teren je jedno. On nije isti igrac kao iz Reala, kao sto i onah Pero nije bio prosle sezone

      Comment


      • Istina je da je Zvezda dovela igrače sa najmanjom reputacijom od sva 4 učesnika PO, aj da računamo da su KKB i KKP učesnci u istom, iako Mega još ima šansu (Stratos excluded, ali je on igrač u poznim godinama i KC koji dolazi u sumnjivom stanju i tek 3 meseca pred kraj sezone), ali je bez obzira na to uspela da napravi i najbolji tim i tim koji igra najlepšu košarku i jedini je praktično koji odgovara svetskim tendencijama u poimanju igre. Toliko vredi odličan skauting i prava taktička postavka.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Istina je da je Zvezda dovela igrače sa najmanjom reputacijom od sva 4 učesnika PO, aj da računamo da su KKB i KKP učesnci u istom, iako Mega još ima šansu (Stratos excluded, ali je on igrač u poznim godinama i KC koji dolazi u sumnjivom stanju i tek 3 meseca pred kraj sezone), ali je bez obzira na to uspela da napravi i najbolji tim i tim koji igra najlepšu košarku i jedini je praktično koji odgovara svetskim tendencijama u poimanju igre. Toliko vredi odličan skauting i prava taktička postavka.
          Protivnici u EC su bas imali feeling za taj skauting i igru.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Protivnici u EC su bas imali feeling za taj skauting i igru.
            Kup Mitra Mirića nas od starta nije interesovao, zna se da mi jedini pripadamo EL eliti. To je za druge timov,e da slave prolaz u TOP 16 EC., nije baš naš đir , štob se reklo. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kup Mitra Mirića nas od starta nije interesovao, zna se da mi jedini pripadamo EL eliti. To je za druge timov,e da slave prolaz u TOP 16 EC., nije baš naš đir , štob se reklo. [emoji41]
              Jos da odlucis da`l` za Cedevitu ili Zvezdu, bilo bi super - stobse reklo, bez kontriranja i trolovanja zarad sopstvene pogresne ponte.
              Odluci vec jednom za koga navijas.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Zvezda i Cedevita su jedina dva gospodska kluba u regionu, i idu uz sport koji se igra a koji nije za fudbalske navijače, sadašnje ili bivše.
                A srce je celo crveno-belo. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Komšije, treba mi pomoć.
                  U kafani sam sa nekim ciganima i opklada je u pitanju.
                  Koje godine se ona prava Zvezda vratila iz zamrzivača i koje je KK ILR otišao pod led?
                  Ozbiljno je.

                  Comment


                  • Opa stigao i Jaramaz reprenzentativac, 20 ti igrac ove sezone Ostoja i drzava idu all in.. Sad nema izgovora sve osim titule Abe tezak neuspeh .

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Kup Mitra Mirića nas od starta nije interesovao, zna se da mi jedini pripadamo EL eliti. To je za druge timov,e da slave prolaz u TOP 16 EC., nije baš naš đir , štob se reklo. [emoji41]
                      A ni EL nas ne interesuje od januara, nego gledamo da tankujemo meceve i da se pripremimo da opet igramo tu EL. A ako nekog ne interesuje taj EC, mogao je lepo da odjavi ucesce.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Moze li neko od ovih obavestenih GTR-ovaca da mi potvrdi da smo KC-a doveli za manje novca nego vi za Pecarskog?!?! Ali stvarne cifre a ne one za obmanjivanje javnosti. Necu vas otkucati u centralnom stabu.
                        Koliko sam ja cuo plata za 3 meseca + obestecenje za KC << od plate za 10 meseci + obestecenje za Pecarskog?
                        A jos ce KC kod nas i da odigra neku utakmicu. Covic je stvarno madjionicar

                        Comment


                        • A koga boli kurac ko je koliko placen? Mislim ponasate se svi ko trolovi zbog tri trola sa obe strane i sjebavate kosarkasi deo foruma...

                          Oba kluba su sprcala daleko vise para nego sto ova napacena drzava moze da priusti.
                          Ali samo nek je leba i igara, da se ne bi pricalo o pravim problemima.
                          Last edited by Ljuba90; 12-02-19, 09:44.

                          Comment


                          • Ovo je PDF Košarka (domaća, regiionalna, reprezentativna) ima i relaksirana tema pomračenje ali nema političke teme, ovdde nema baš hleba i igara (iako tako izgleda) jer je skroz dobrovoljno, ovde je beg od realnosti, malo utočište za sladokusce domaćeg basketa, malo utočište za zezanje koje pokriva sve oko košarke ali tu ne spada politika.
                            Dnevno-političke i i druge društvene probleme ganjaj na nekoj od drugih tema, pitaj admine i otvori temu iako je forum zamišljen kao sportski orjentisan. Ako vam dozvole onda tu pišite o dnevno političkim problemima, partijama, viđenju demokratije, pozivajte na demonstracije, kontra demonstracije, pišite o izbornom sistemu, izvornim programima stranaka na političkoj sceni o obmanama i prevarama....ali ovaj PDF nikako ne spada u teme sa političkom konotacijom.
                            Sve ovo je moje viđenje i nadam se da će da forum i ostane sportski.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ovo je PDF Košarka (domaća, regiionalna, reprezentativna) ima i relaksirana tema pomračenje ali nema političke teme, ovdde nema baš hleba i igara (iako tako izgleda) jer je skroz dobrovoljno, ovde je beg od realnosti, malo utočište za sladokusce domaćeg basketa, malo utočište za zezanje koje pokriva sve oko košarke ali tu ne spada politika.
                              Dnevno-političke i i druge društvene probleme ganjaj na nekoj od drugih tema, pitaj admine i otvori temu iako je forum zamišljen kao sportski orjentisan. Ako vam dozvole onda tu pišite o dnevno političkim problemima, partijama, viđenju demokratije, pozivajte na demonstracije, kontra demonstracije, pišite o izbornom sistemu, izvornim programima stranaka na političkoj sceni o obmanama i prevarama....ali ovaj PDF nikako ne spada u teme sa političkom konotacijom.
                              Sve ovo je moje viđenje i nadam se da će da forum i ostane sportski.
                              + o tim temama se prica dole na Pricaonici.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Samo bez nervoze...ako nije bilo nervoze kada je trebalo da se placa obestecenje Pecarskom od 100.000€ i tada nije bila napacena drzava, ako nije bilo nervoze kada se placa obestecenje od 100.000 za Sanija i tada nije bila napacena drzava
                                Ali eto odjednom postade napacena drzava kada treba da se dovede prvi igrac u KKCZ od pocetka sezone. Neverovatno stvarno, da cutis cele sezone o napacenoj drzavi a sad skaces.

                                Stvarno ce tih 80-90.000€ sveukupno za KC, da resi sve probleme u drzavi.

                                Samo opusteno ovo je ionako relaksirana tema tako da red sale, red ozbiljnosti.
                                Ali evo sad ozbiljno i pitanje i za jedne i za druge: Kako je moguce da niko od navijaca KKP ne pomene cele sezone: "Ali ljudi mi od ove napacene drzave uzesmo 200.000€ da samo dovedemo 2 igraca koja nam cak nece ni grejati klupu?!?! Pa cemu to razbacivanje parama?!?!" Ugledajte se na navijace KKCZ. Oni probise glavu sa Filipom i Keseljom koji ponekad cak i ubodu po neku trojcicu. Kukaju kao da nema sutra, kao da daju pare iz svog novcanika.
                                Zasto navijacima KKCZ smeta bacanje para na Keselja a navijacima KKP ne smeta bacanje para na Sanija?
                                Da li su to navijaci jednog kluba navikli na domacinsko poslovanje a drugog ne? Ili je nesto drugo u pitanju?

                                Comment

                                Working...
                                X