Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dosli da vide Putina, nema to nikakve veze sa SNS, uopste.

    Ima i dalje:

    - Partizan se nije oglašavao ni kao klub, ni trener na konferencijama za medije, ni bilo ko iz sportskog sektora, što ne znači da nećemo tamo gde bude trebalo. Skupština lige u četvrtak biće prva i prava prilika za to i verujte da nećemo mirno posmatrati, bez reakcije na dešavanja oko nas, jer je KK Partizan klub sa najviše osvojenih reginalnih liga, učešća na "fajnl-forovima" Evrolige, koju je i jedini u regionu, u njenom prvom izdanju i osvojio. Partizan kao najveći brend lige, najgledaniji klub i u Beogradu i van njega, što utakmica u Zadru potvrđuje, ne traži privilegovan status, ali neće dozvoliti ni omalovažavanje.
    Kakve veze ima istorija sa tretmanom kluba kod sudija? Sta je uopste hteo da kaze sa svim tim nabrajanjima uspeha u proslosti, da je dozvoljeno omalovazavanje sudija nekog kluba, ako se zove Mornar, ali i ne ako se zove Partizan?

    To što se ne oglašavamo, ne znači da ćemo ćutke prelaziti preko tretmana koji imamo poslednjih godina, već da ćemo u nadležnim telima u skladu sa normama i poštovanjem lige, zaštiti svoj status, veći od mesta sa koga neki smatraju da treba da uđemo u plej-of
    Vidi ti njega, da nece mozda sa drugog mesta da ulazi u PO? Dva od tri meca u EC su izgubili i cim nekog dobiju, odmah daj sve titule. Partizan moze iznad 4. mesta samo ako dobije sve do kraja. Posto je to nenormalno ocekivati, 4. mesto im je super i previse kada se pogleda sta su pokazali ove sezone.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Pošto sam odgledao zadnju četvrtinu i produžetak, tvrdim da je Renfro napravio prestup kod izvođenja slobodnog u 4/4 (prvo bacanje) to su i Kole i Edin komentarisali i objasnili, kome nije jasno neka prouči ravila.
      Ugred, hvala za pojašnjenje.
      Dozvoliću sebi malo skretanje ovom slikom ispred Hrama:
      Slika govori više od reči!

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Ma dosli da vide Putina, nema to nikakve veze sa SNS, uopste.

        Ima i dalje:



        Kakve veze ima istorija sa tretmanom kluba kod sudija? Sta je uopste hteo da kaze sa svim tim nabrajanjima uspeha u proslosti, da je dozvoljeno omalovazavanje sudija nekog kluba, ako se zove Mornar, ali i ne ako se zove Partizan?



        Vidi ti njega, da nece mozda sa drugog mesta da ulazi u PO? Dva od tri meca u EC su izgubili i cim nekog dobiju, odmah daj sve titule. Partizan moze iznad 4. mesta samo ako dobije sve do kraja. Posto je to nenormalno ocekivati, 4. mesto im je super i previse kada se pogleda sta su pokazali ove sezone.
        Tu sliku sam postavio kao podršku postu madafake o agresivnosti KKP i Budućnosti. Neke aktivnosti mi teško možemo da potvrdimo iako se rade jer se ne rade transparentno, ova podanička hodočašća urave su slučajno obuhvaćena selfijem i to je samo vrh "ledenog brega" tj rada daleko od očiju javnosti. Agresivnost kluba se ogleda i u trošenju budžetskih sredstava na doselekciju i "uštedu" (dobro nam poznatu), promena trenera i stučnog štaba i dovođenje igrača kao na traci predstavlja agresivan pristup miksan sa iznenadnim uplivom para i ne poznavanjem košarke. Budućnost je tako radila ali njima para nije nedostajalo na početku sezone već je panika bila prisutna nakon nekoliko ne planiranih čišćenja od strane CZv, da bi na kraju poentirali preko (a koga će drugog) Miška i njegovog prospekta Goge te Noris Kola i sada izgledaju prilično zajebano. Priča o sudijama i suđenju kreće da se vrti kako ulazimo u zadnju trećinu ABA lige, vrlo zanimljivo i po meni indikativno, i jedino Čović za sada ćuti a ako opet i ove sezone krene da kenja i kuka post mortem može da kupi prnje sa Malog Kalemegdana.
        Last edited by nebitan; 21-01-19, 08:13.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Moze do drugog mesta Cedevita veceras ako izgubi od Buducnosti, a onda i od nas prestice je, a nije nerealno da Ostojini dobiju buducnost u punom Pioniru u duelu dve najskuplje ekipe lige, videcemo.

          Comment


          • Iskreno, iako nije mnogo verovatno, navijam da igramo polu-finale sa Cedevitom. Gospodski klub, nikada sa njima ni jedan problem, a godinama su nam najozbiljniji protivnik na Jadranu.
            I da ostavimo velike prijatelje, Varvare i Grobare, da odigraju seriju u duhu tog drugarstva, bez i jednog incidenta.

            Comment


            • Jbt Moniki više ne sude za svaki kriik slobodna bacanja...odjednom nije ni Harden ni Kari, samo obična Monika.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Svakome bi najvise odgovarala Cedevita jer nemaju domaći teren,tradiciju. . .

                Comment


                • Da li ce arhandjel Coki uspjeti da zaustavi osovinu zla Bokan-Milo-Ostoja-SNS veliko je pitanje?
                  Da li ce svijetlo pobjediti tamu?
                  Da li ce mracne sile Mordora biti zaustavljene u pohodu na jednu zdravu pricu,jednu zdravu zaostavstinu velikog Nece?
                  Sve su to pitanja na koja cemo dobiti odgovor u aprilu.
                  Ono sto je sigurno,zlo ne miruje i Armagedon se sprema.
                  Da li ce prorocanstvo biti ispunjeno i da li ce veliki mesija poraziti Antihrista vidjecemo.

                  Comment


                  • Svi za Mila!

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Da li ce arhandjel Coki uspjeti da zaustavi osovinu zla Bokan-Milo-Ostoja-SNS veliko je pitanje?
                      Da li ce svijetlo pobjediti tamu?
                      Da li ce mracne sile Mordora biti zaustavljene u pohodu na jednu zdravu pricu,jednu zdravu zaostavstinu velikog Nece?
                      Sve su to pitanja na koja cemo dobiti odgovor u aprilu.
                      Ono sto je sigurno,zlo ne miruje i Armagedon se sprema.
                      Da li ce prorocanstvo biti ispunjeno i da li ce veliki mesija poraziti Antihrista vidjecemo.
                      Da, na svako od pet pitanja.(hteo sam samo "da" da stavim kao odgovor ali program ne prihvata.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Da, na svako od pet pitanja.(hteo sam samo "da" da stavim kao odgovor ali program ne prihvata.
                        Vidjecemo,kao sto sam rekao.Ali ovaj sukob jeste tipicna arhetipska prica,borba dobra i zla,jin-jang.
                        Jednog bez drugog nema,sve to cini stvari zanimljivijim.Bice to zanimljiv sou.

                        Comment


                        • Problem je što su oni svi ZLO, nema dobrog nema ravnoteže.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Problem je što su oni svi ZLO, nema dobrog nema ravnoteže.
                            Sad smo dosli do poente.Sve ove rasprave koje se vode ovdje iz mjeseca u mjesec,ko vise muti,krade,ili sta vec su besmislene jer su sve to problematicni ljudi.
                            Zasto ne onda samo gledati kosarku i uzivati,kad vec ni jedna ni druga ni treca strana nisu moralno podobne,zasto se mora dokazivati ovdje nesto.

                            Comment


                            • Apsolutno ...svi imaju putera po glavi ...samo treba biti realan pa to i reci .....umesto da nam u foteljama sede Rakocević,Bodiroga ,Vlado Scepanovic....sedi ova sns bagra sada ..ds bagra pre njih ....vecina polupismeni mafijasi i mesetari ...

                              Comment


                              • U Partizan i Buducnost je najvise ulozeno, projektovani su za najvisi plasman i Zvezdi ce bas biti tesko ako od ovog transfera Apica nesto para ne pretekne za iole dobrog pleja, ne mora bas 400 hiljada kao za Renfroa ali neki iole pristojan bice bas tesko.

                                Comment

                                Working...
                                X