Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Kako da svira Belosevic faul Renfrou kad sede u Lozi Ostoja Sns i celnici saveza? Sutra da ostane bez posla, nema veze, prezivecemo i ovo.
    Kako Davidovac ne igra kada se lomi utakmica vec se Tomic opredeljuje za "proverene igrace"?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Kako da svira Belosevic faul Renfrou kad sede u Lozi Ostoja Sns i celnici saveza? Sutra da ostane bez posla, nema veze, prezivecemo i ovo.
      Nisi mi odgovorio.
      Gde si ti video da sam rekao da će biti 10 plus.
      Na Partizanovom topiku sam napisao da su šanse 50-50.
      Kada bih pokušao da budem objektivan:Inače su 60-40.
      Proverljivo.
      I da naravno uvek priželjkujem Partizan ili Budućnost.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Kako da svira Belosevic faul Renfrou kad sede u Lozi Ostoja Sns i celnici saveza? Sutra da ostane bez posla, nema veze, prezivecemo i ovo.
        Pitanje za tebe. Kad je Čović priznao neki poraz?
        Molim odgovor.
        PS sličan scenario radio i dok je bio samo predvodnik limenki iz Predgrađa.
        Uvek drugi krivi, nečastive sile nipošto njegov tim i igrači.
        Niko mu nije kriv što je duduka Tomića postavio na čelo velikog kolektiva.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ma sve to pada ako ti covek donese stetnu odluku koja odluci faul Berona je bio ali je bio i Renfroa, da je taj svirao ovaj zadnji ne bio vazan ali on jedan svira drugi ne.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Kako Davidovac ne igra kada se lomi utakmica vec se Tomic opredeljuje za "proverene igrace"?
            Poslednji faul Berona cist kao suza.
            Medjutim i onaj Renfroov jos cistiji. Tada je dao troju a vodili smo pien razlike na 39s do kraja. Cista kradja

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Kako da svira Belosevic faul Renfrou kad sede u Lozi Ostoja Sns i celnici saveza? Sutra da ostane bez posla, nema veze, prezivecemo i ovo.
              Najivse mi se svidja ovo politicko kukanje losih luzera, kao da zvezdi u klubu ne sedi Milosevicev gradonacelnik Beograda i kao da u zvezdi nema nikoga iz sns-a.
              Last edited by belgrade_owl; 17-02-19, 21:21.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Nisi mi odgovorio.
                Gde si ti video da sam rekao da će biti 10 plus.
                Na Partizanovom topiku sam napisao da su šanse 50-50.
                Kada bih pokušao da budem objektivan:Inače su 60-40.
                Proverljivo.
                I da naravno uvek priželjkujem Partizan ili Budućnost.
                Potvrđujem da si tako napisao od reči do reči.
                Ko ne veruje, lako za proveriti.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Čist flop.
                  Ali mi je drago što nije dunuo.
                  Ovako je slađe ispalo.
                  Pošteno, partizanski.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Najivse mi se svidja ovo politicko kukanje losih luzera, kao da zvezdi u klubu ne sedi Milosevic gradonacelnik Beograda i kao da u zvezdi nema nikoga iz sns-a.
                    [emoji122][emoji122][emoji122]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Pitanje za tebe. Kad je Čović priznao neki poraz?
                      Molim odgovor.
                      PS sličan scenario radio i dok je bio samo predvodnik limenki iz Predgrađa.
                      Uvek drugi krivi, nečastive sile nipošto njegov tim i igrači.
                      Niko mu nije kriv što je duduka Tomića postavio na čelo velikog kolektiva.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Pusti Covica, kukao je i Danilovic o Vujosevic, reci mi iskreno jel Renfro napravio faul evo ja kazem Beron jeste?

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Najivse mi se svidja ovo politicko kukanje losih luzera, kao da zvezdi u klubu ne sedi Milosevicev gradonacelnik Beograda i kao da u zvezdi nema nikoga iz sns-a.
                        Milosevicev gradonacelnik?????? To je dokaz cega??
                        Ko je iz SNSa u Zvezdi? Posto vidim znas ili mozda samo lupatas?

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Pusti Covica, kukao je i Danilovic o Vujosevic, reci mi iskreno jel Renfro napravio faul evo ja kazem Beron jeste?
                          Kako je teatralno ko iz katapulta izleteo Čović junior ni Neša Ilić vam ne bi svirao.
                          Zato što stalno spinuješ i svi ti krivi živo sada ruku pod ruku sa Tomićem pa uviđaj greške .

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 17-02-19, 21:26.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Najivse mi se svidja ovo politicko kukanje losih luzera, kao da zvezdi u klubu ne sedi Milosevicev gradonacelnik Beograda i kao da u zvezdi nema nikoga iz sns-a.
                            Ali kum je kum..sta moze milosevic kad vodja hoce van Covica da uzme i Zvezdu zato vama sipa 20 igraca i trojica sudija.

                            Comment


                            • Kada čitam da Čović nije bio sa obe noge na zemlji - to se gleda kada neko telom udari u tebe. Lakat i odgurivanje je uvek faul u napadu.

                              Generalno nije bila loša tekma...

                              Ovi juče su kukali šta ovi danas rade a ovi danas kukaju što ovi juče rade ono što su ovi radil danas a ovi danas se brane jer su ovi radili juče. I prekjuče.

                              Baš začaran krug. I svi smo mi govna jer kada je našem klubu bolje mi ćutimo jer su ovi juče krali. To je neki začaran krug u koji se tone i koji nema dna.

                              Malo je počelo da smara.

                              Mislim da je ovako ok. Partizan košarka, Zvezda fudbal, svi zadovoljni i srećni.

                              KKP evropski šampion, FKCZ evropski šampion, neka ima svako predominaicju u svom sportu i pozdravljam. Ionako je Zvezda više fubal a Partizan košarka - objektivno.
                              Last edited by Cassius Clay; 17-02-19, 21:27.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Kako je teatralno ko iz katapulta izleteo Čović junior ni Neša Ilić vam ne bi svirao.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Ok, nisi objektivan, nebitno ako vas Buducnost zezne i ne uzmete Abu dzabe kup i ovoliko ulaganje

                                Comment

                                Working...
                                X