Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Kako li bi se tek guslalo da Bosna ili Sloboda iz Tuzle igraju EL?

    Comment


    • Buducnost ove sezone ima tek nesto jeftiniji tim od onih Partizanovih Igokea projekata, nek igraju nek ulazu sve je to legitimno cela drzava je iza njih, kao i iza Partizana, stigao jos jedan evrokigaski trener, spremaju se ova dvavtima za veliko finale .

      Comment





      • Spoiler
        Last edited by mark !t zer0; 21-12-18, 12:30.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Buducnost ove sezone ima tek nesto jeftiniji tim od onih Partizanovih Igokea projekata, nek igraju nek ulazu sve je to legitimno cela drzava je iza njih, kao i iza Partizana, stigao jos jedan evrokigaski trener, spremaju se ova dvavtima za veliko finale .
          Nema vise Radnickog iz KG da se lesinari, pa mora da se plati.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ti govoris o politici i zauzimas neki "stav", tako da tvoje svidjanje ili nesvidjanje ostavi po strani.
            Ono sto sam rekao je da Milo sa namerom pokusava da nas zavadi - znaci iskljucivo odnos prema nama, i da je jedan od nacina kako to da uradi jeste preko klupske kosarke, i tu nece birati sredstva.
            Dobro, to je moj stav a ne "stav" . Izvini ali ja se u ovom "nama" ne prepoznajem .To kako ti vidiš namere Mila Đukanovića "preko klupske košarke " užasno liči na grobarska sranja o AV-u a ja u tim stvarima ne učestvujem . Toliko od mene na ovu temu ...neću više

            Comment


            • Siroti Cigani - vrat iscasise gledajuci koga ce dovesti jal Grobari, jal Varvari, a od Gazde ni saopstenja.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Siroti Cigani - vrat iscasise gledajuci koga ce dovesti jal Grobari, jal Varvari, a od Gazde ni saopstenja.
                Ja bih pre rekao da ćete vi vrat da iščašite gledajući u prvog na tabeli. Neka tako i ostane.

                Comment


                • Zanemaruje se stvar da se veoma malo ulaze u FK Buducnost, pa naravno da sa te strane KKB ima mnogo veci budzet jer im fudbal uopste nije profitabilan. Nista cudno sto ulazu vise u svoju kosarkasku sekciju i sto toliki budzet niko od vecitih nije imao u evroligaskim sezonama.

                  Ulaganja u FK i KK Buducnost su ukupno manja od FKP i KKP, kao i FKCZ i KKCZ.

                  Comment


                  • Evo ako čika Kronos dozvoli, neću mnogo širiti. Jesam vam rekao prošle godine scenario? Sve informacije koje sam dobio novembra meseca sve su bile tačne.

                    Ne može gospodin Nebojša Čović baš da radi uvek šta on hoće i kako on hoće, tvrd je on orah, ali upustio se u igru u kojoj ne gubi on, nego gubi Zvezda.

                    A znajući njega, neće se povući bez borbe. Makar to značilo i vraćanje Zvezde u 2010. godinu.

                    Jer on navija za Zvezdu isto kao i ja za Al Ahil ili kako se zove onaj klub...

                    'fala.

                    A ako bih morao da biram da bude prvi Partizan ili Budućnost, dao bih da Partizan bude. To bi sklonilo Nebojšu Čovića pre nego li uništi klub zbog ličnih ratova.

                    A ovi što misle da je Čović reorganizovao klub, ne bi taj dinara dao. On se razume u posao vodjena kluba ali bez podrške države i tih ljudi protiv kojih je sada, on ne bi postojao. Vodio bi FMP koji bi bio na nivou Mege (što nije malo i za svaku pohvalu je).

                    Jedino put kada je trebao nešto on da uradi sam i da razmišlja - doveo je Lipovija, Sofoa i ekipu.

                    Pa posle priča kako smo uštedeli dok smo ih otpuštali. Bahatio se jer je država stajala iza njega.0
                    Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 15:58.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Evo ako čika Kronos dozvoli, neću mnogo širiti. Jesam vam rekao prošle godine scenario? Sve informacije koje sam dobio novembra meseca sve su bile tačne.

                      Ne može gospodin Nebojša Čović baš da radi uvek šta on hoće i kako on hoće, tvrd je on orah, ali upustio se u igru u kojoj ne gubi on, nego gubi Zvezda.

                      A znajući njega, neće se povući bez borbe. Makar to značilo i vraćanje Zvezde u 2010. godinu.

                      Jer on navija za Zvezdu isto kao i ja za Al Ahil ili kako se zove onaj klub...

                      'fala.

                      A ako bih morao da biram da bude prvi Partizan ili Budućnost, dao bih da Partizan bude. To bi sklonilo Nebojšu Čovića pre nego li uništi klub zbog ličnih ratova.

                      A ovi što misle da je Čović reorganizovao klub, ne bi taj dinara dao. On se razume u posao vodjena kluba ali bez podrške države i tih ljudi protiv kojih je sada, on ne bi postojao. Vodio bi FMP koji bi bio na nivou Mege (što nije malo i za svaku pohvalu je).

                      Jedino put kada je trebao nešto on da uradi sam i da razmišlja - doveo je Lipovija, Sofoa i ekipu.

                      Pa posle priča kako smo uštedeli dok smo ih otpuštali. Bahatio se jer je država stajala iza njega.0

                      Teodosic, Raduljica, Kecman, Rasic, Zoroski, Askrabic, Musli,Erceg............ majku mu stara kako li su ovi silni igraci ponikli na betonskim terenima Novog Zeleznika bez ikakvog znanja i umeca da mi je znati.
                      Hvala Vucicu za njegov doprinos tada , jos onda je bio vizionar da pomogne malenom klubu i predgradja sa pozicije teskog opozocionara,

                      Ocekujem sutra i izjavu NC da je duh Vucica lebdeo iznad stare fabrike ILRa.

                      Comment


                      • A ti spinovi to mačku o rep. On je genijalnu školu fmp-a napravio, igrače je prepoznavao i uzimao dok su klinci bili. Tejić je bio 6ti razred kad je otišao u FMP. Ta generacija. Teja, Reba beba, Gudurić, Djukanović, Ristić, odlična.

                        Jedino je Gudura uspeo jer nije bio kod Deja Radonjića da ga upropasti. Bio u FMP. Dejo genije vode 50 razlike protiv Tamiša on ubacuje Simonovića.

                        Gudura čim je menadžera promenio odmah karijera gore i standardan kod našeg Deja Radonjića legende kluba koga su pobedili Blesingejm Šarić i još 10 panjeva u sred Arene.

                        Ja nisam rekao ništa, Čović je tata mata za to, ipak, Zvezda je malo veći klub i teško je to za njegova pleća a i može se kobno završiti po Zvezdu.

                        Ako nas voli neka ide u FMP.

                        Šteta po nas zvezdaše što nas nije vodio bolji trener kada nas je država gurala, nego Dejan Radonjić. Njega je Dule odučavao od života.

                        Alimpije neznalica kolateralna šteta.
                        Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 16:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Evo ako čika Kronos dozvoli, neću mnogo širiti. Jesam vam rekao prošle godine scenario? Sve informacije koje sam dobio novembra meseca sve su bile tačne.

                          Ne može gospodin Nebojša Čović baš da radi uvek šta on hoće i kako on hoće, tvrd je on orah, ali upustio se u igru u kojoj ne gubi on, nego gubi Zvezda.

                          A znajući njega, neće se povući bez borbe. Makar to značilo i vraćanje Zvezde u 2010. godinu.

                          Jer on navija za Zvezdu isto kao i ja za Al Ahil ili kako se zove onaj klub...

                          'fala.

                          A ako bih morao da biram da bude prvi Partizan ili Budućnost, dao bih da Partizan bude. To bi sklonilo Nebojšu Čovića pre nego li uništi klub zbog ličnih ratova.

                          A ovi što misle da je Čović reorganizovao klub, ne bi taj dinara dao. On se razume u posao vodjena kluba ali bez podrške države i tih ljudi protiv kojih je sada, on ne bi postojao. Vodio bi FMP koji bi bio na nivou Mege (što nije malo i za svaku pohvalu je).

                          Jedino put kada je trebao nešto on da uradi sam i da razmišlja - doveo je Lipovija, Sofoa i ekipu.

                          Pa posle priča kako smo uštedeli dok smo ih otpuštali. Bahatio se jer je država stajala iza njega.0

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            A ti spinovi to mačku o rep. On je genijalnu školu fmp-a napravio, igrače je prepoznavao i uzimao dok su klinci bili. Tejić je bio 6ti razred kad je otišao u FMP. Ta generacija. Teja, Reba beba, Gudurić, Djukanović, Ristić, odlična.

                            Jedino je Gudura uspeo jer nije bio kod Deja Radonjića da ga upropasti. Bio u FMP. Dejo genije vode 50 razlike protiv Tamiša on ubacuje Simonovića.

                            Gudura čim je menadžera promenio odmah karijera gore i standardan kod našeg Deja Radonjića legende kluba koga su pobedili Blesingejm Šarić i još 10 panjeva u sred Arene.

                            Ja nisam rekao ništa, Čović je tata mata za to, ipak, Zvezda je malo veći klub i teško je to za njegova pleća a i može se kobno završiti po Zvezdu.

                            Ako nas voli neka ide u FMP.

                            Šteta po nas zvezdaše što nas nije vodio bolji trener kada nas je država gurala, nego Dejan Radonjić. Njega je Dule odučavao od života.

                            Alimpije neznalica kolateralna šteta.

                            Ovo ne moze u istu recenicu tako da ti i Zvezdastvo su kao nebo i zemlja.

                            Ne bih vise da gulim tastaturu uzalud.

                            Comment


                            • Para ima kod komšija na pretek izgleda. . .

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ovo ne moze u istu recenicu tako da ti i Zvezdastvo su kao nebo i zemlja.

                                Ne bih vise da gulim tastaturu uzalud.
                                Ma pusti ga, voli tako da lupa. Sustina nekih postera ovde je da im forum sluzi da bi se sirili i glumili da su uvek u pravu. Uvek su oni na tragu informacija, uvek oni poznaju nekoga ko zna mnogo sta, uvek vide siru sliku i sta se desava iza kulisa.

                                Prosle sezone je tvrdio da se vec zna da je Buducnost osvojila i da je to sredjeno, a ispostavilo se da je tako bilo samo zato sto je tupavi Lessort promasio onaj zicer (a pre toga Feldeine nije uspeo da pogodi otvoren sut).

                                Takodje je rekao da to za njega nije Zvezda, Zvezda je za njega samo fudbal jer tu moze da se siri da smo ponos Balkana ili Slovena, sta li? E pa, ja sam zahvalan Dejanu Radonjicu za sve one godine i on i Covic su zapravo bili deo jednog od najuspesnijih perioda u istoriji kluba. Cenim istoriju i sve, ali je drugacije kada je neko zapravo ocevidac tih vremena, kada se seca svih tih antlogijskih meceva i pobeda.

                                A ovi sto im je Zvezda FMP koji je promenio ime (Uros i ostali) neka predju da gledaju fudbal, nista ih ovde ne zadrzava.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X