Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    I ovo sa Braunom jbt 17 igraca imaju, Zvezda je jedini tim koji nije menjao igraçe jos, Partizan ima luksuz da placa igraca koji je vec u Americi jbt, i da dovede novog.
    Vrati se u prošlost .
    Itekako ste menjali strance nezadovoljni njihovim izdanjima.
    Očito tada nije se pričalo

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Vrati se u prošlost .
      Itekako ste menjali strance nezadovoljni njihovim izdanjima.
      Očito tada nije se pričalo

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Nije baš tako, na forumu/forumima si mogao pročitati pitanja koliko to košta a onda i sarkazmom prožete komentare o tome koliko je Zvezda zaradila "Šilbovanjem" a to je nakon 3 godine i došlo na naplatu prilično surovo...sve to od navijača CZv.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        @ Kuper

        Vidim da se na drugim forumima , gde inače pišeš , nisi odvažio da napišeš ovako nešto Mogao si i nas da poštediš ove ekskluzive ...
        Pa to je cela svrha njegovog bivstvovanja na forumu, pokusaj komicnog predstavljanja kako razmislja prosecan zadrti navijac Partizana.

        Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Vrati se u prošlost .
        Itekako ste menjali strance nezadovoljni njihovim izdanjima.
        Očito tada nije se pričalo

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Mislim da nikada nije neko brze braunovan/silbovan/mekelovan kao sada ovaj igrac. Odigrao samo par minuta i zaradio 60-70 hiljada. Stvarno su vam stetocine u upravi, samo nemate prava da se zalite na Covica, ako slicno poslujete. Mislim, imate, da trazite i da Zvezda ima manji budzet.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Pa to je cela svrha njegovog bivstvovanja na forumu, pokusaj komicnog predstavljanja kako razmislja prosecan zadrti navijac Partizana.



          Mislim da nikada nije neko brze braunovan/silbovan/mekelovan kao sada ovaj igrac. Odigrao samo par minuta i zaradio 60-70 hiljada. Stvarno su vam stetocine u upravi, samo nemate prava da se zalite na Covica, ako slicno poslujete. Mislim, imate, da trazite i da Zvezda ima manji budzet.
          A kako razmišlja prosečan Zvezda/FMP navijač?
          Udostoji se da nam odgovoriš . Životno nas zanima.
          Hvala...

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • ZvezdaFMP, PartizanIgokea, bla, bla, bla...
            Infantilno čak i za ovu temu.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              A kako razmišlja prosečan Zvezda/FMP navijač?
              Udostoji se da nam odgovoriš . Životno nas zanima.
              Hvala...

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Ti si mnogo naporan čovek (klinac). Batali više. Povraća mi se više od vaših prepucavanja ko je FMP, a ko Igokea.

              Comment


              • Piši drugoj strani.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Obraćam se svima. Samo on nije pomenuo Partizan/Igokea, a ti jesi Zvezda/FMP. Ajde prestanite više sa tim glupostima.

                  Comment


                  • Ali placati igraca 120 hiljada da bleji u Americi novi nivo bahacenja. Braun do marta miran, mislim da ce opet potraziti neki klub sa Balkana kojji ima drzavnu potporu Igokea, Buducnost.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      A kako razmišlja prosečan Zvezda/FMP navijač?
                      Udostoji se da nam odgovoriš . Životno nas zanima.
                      Hvala...

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      1. Napisao sam zadrti navijac, ne prosecan. Nauci da citas.
                      2. Cak i da sam napisao svaki, potpuno je nebitno kako razmislja navijac bilo kog drugog kluba jer nije relevantno za ovaj slucaj. A slucaj je da imate lika na forumu koji je napisao besmislicu i idiotizam da jedan Ricky Hickman igra za 10 000 mesecno, toliko ima Rebic u Mornaru. Nego, ajde, mozda je propao, onda ce da ima 3.3 poena i 2.2 asistencije uz 1.9 izgubljenih lopti po mecu i sta ste ga uopste uzimali? Jel' shvatas koliko je besmisleno da se namerno sire takve neistine?
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Upravo tako, malo umaraju te besmislice o stipendijama i bedno placenim strancima u Partizanu a igrace dovode i otpustaju kao na traci.

                        Comment


                        • I Patrik Yang opcija, steta sto mogu da registruju samo jos tri igraca , strasno sta rade Partizanu.

                          Comment


                          • Bivsi vlasnici Marba jedni od najbogatijih ljudi u Srbiji su novi sponzori Partizana preko svog brenda Big pizza. Kada tome dodamo Jevrosimovica, Zeljka Mitrovica, Kijanovica, Andreja Vucica, SNS. NIS, Telekom jasno je da je cela drzava stala iza Partizana kada je kosarka u pitanju.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • O tome koliko je Pionir posebno mesto za košarku , naravno kad dođe mnogo više , od "100 poznavalaca "

                              https://t.co/5wJWvAQRZO

                              I dalje! Bio sam u “Pioniru” otkada je promenio ime u dvorana “Aleksandar Nikolić”. Išao sam da prenosim utakmicu nedelje Evrolige i nosio sam slušalice koje štite od buke 15 minuta pre početka meča i 15 minuta posle. Mogao sam da osetim atmosferu pre, tokom i posle meča, osećao sam kako mi se sedište trese, ali sam čuo samo eho iza mog glasa. Nekoliko puta sam skinuo slušalice – samo sa jednog uha – i delovalo je kao da mi uragan ulazi u glavu. To mi je bilo dovoljno da shvatim da ovde moram da se vratim – priča za “Basketball sphere” Loulor.
                              Naravno, ja ne pišem ono u šta ne verujem, a priča o “Pioniru” je nastala jer sam želeo da odam priznanje tamo gde je to zasluženo – timovima i navijačima koji tu arenu čine možda i najboljim mestom na svetu za gledanje utakmice
                              Dva puta od tada kada sam prenosio utakmice u “Pioniru”, Zvezda je pobedila Real i Panatinaikos. Bile su to prva i poslednja pobeda u neverovatnom nizu od sedam vezanih krajem 2016. i početkom 2017. Za mene je to možda i najimpresivniji niz u Evroligi svih vremena! Podsetiću vas na žrtve – Real, CSKA, Žalgiris, Fenerbahče, Makabi, Baskonija i Panatinaikos. Privilegija je prisustvovati prvoj i poslednjoj pobedi u nizu, iako sam mogao da čujem samo sebe kako pričam.
                              Ako Partizan ili Crvena zvezda budu igrali finale narednog proleća u Pioniru, mogli biste da me pronađete u Beogradu, bez slušalica. To ne bih propustio.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                O tome koliko je Pionir posebno mesto za košarku , naravno kad dođe mnogo više , od "100 poznavalaca "

                                https://t.co/5wJWvAQRZO
                                Ovo što si ti citirao nikako ne pripada ovoj temi, pre će biti da je za http://www.sportklub.info/forum/show...vrokup-2018-19
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X