Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Očigledno ne zna šta znači monopol.

    Normalno je da su talentovani, mladi dolazili u evroligaša, ali niti su svi top talenti dolazili, niti je to košarkaški monopol.

    Štaviše, najčešće top talenti nisu bili dostupni.
    Zaista nema razloga da se obracas sa nipodastavanjem iako si mnogo duze na forumu od mene .... Kad kazem monopol mislim da je KKP u svakom momentu imao mogucnost da bira mlade igrace na pozicijama na kojima su to zeleli i na kojima je DV smatrao da je potrebno , i to u odnosu na KK cz koja nije imala tu mogucnost iz mnogo razloga, da sad ne ulazimo koji su tu jer se tu cigani i grobari nikada nece sloziti ... Pravim paralelu pre svega izmedju KKP i KKCZ , ok jasno je da su FMP a relativno i Hemofarm kupili sve mlado sto valja i da su imali vise mladih igraca od KKP ali to su i tad bili pre svega razvojni timovi koji su igrali maksimum Uleb Kup i nisu imali imperativ osvajanja trofeja kao KKP ili sto recimo Zvezda po defaultu ima sada , plus je FMP imao i koledz gde su te mladi igraci skolovali itd ali to sto su drzali ne znaci da je sve top prospekt.... u svakom slucaju ne smatram da je Partizan bio u podredjenom polozaju sto se tice izbora mladih igraca kao sto je u zadnjih nekoliko godina to bila CZ , i mislim da su u svakom trenutku mogli da se domognu pravih a ne kvazi talenata, a i kao sto sam kazes normalno je da su ti igraci zeleli da idu u KKP koji je svake godine imao 99% verovatnocu da ce uzeti titulu i igrati EL ... U godinama koje slede posle dominacije KKP sve je to mnogo komplikovanije zbog gubitka mesta u EL, pojave Mege itd itd

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      U FkCZ jeste uloženo ali pogodi koja je razlika?

      Zvezdan Terzić dodje i kaže - Vučićev duh lebdi Marakanom. Ne pravi se kao Čović da daje svoj novac i ne glumi madjioničara. Svi znamo odakle se pare slivaju u dva velika kluba.

      Što bi Čović bio veći od Danilovića koji je otišao na f4 sa Partizanom, kada je duvala podrška na njihovu stranu, ako već ni jedan ni drugi ne daju novac?

      Ja sam samo objektivan.

      A za pogadjanje - Napoli sam sam prognozirao, za Budućnost sam reako da sam dobio info.

      Dobro, idem, vidim da antičovićevci nisu dobrodošli.
      Bolje ti nista vise da ne pises, za Napoli si dve strane jedne teme smarao kako sigurno prolaze, a za Buducnost si dobio info da je serija sredjena tako sto je protivnickom igracu omogucen zicer da prelomi seriju. O tome ti i pisem, "Uki ne masi", "Kad je ukica promasio" i ostali postovi, pa cak si me sa saborcem koji je pretio na forumu nazivao trolom jer se, zamisli ne slazem sa tobom sveznajucim. E pa, da se nisi proglasavao sveznajucim i "onim koji vidi vise nego ostali" ne bi ni bilo kako ti kazes "vredjanja".

      Originally posted by Uroš View Post
      Svaka njemu čast samo kažem nije bolji od Duška Vujoševića - bio tada - i imao je svojih mana, nije baš savršen. Disciplina, odbrana, tranzicija, mane su mu liderstvo i (ne)guranje mladih. Prezedeli su na klupi i Tejić, Rebić i još neki igrači tri zlatne godine dok su drugi igrali u FMP, Megi. To ih je koštalo puno.
      Radi se o tome da Tejic, Rebic, pa i Simanic i Radanov nisu toliki talenti, a pogotovo ne nove Bodiroge i Kukoci. Kad budu napravili neke karijere, onda se javi.

      Originally posted by kronostime View Post
      Gal Mekel likes this.
      Kako vas vise ne mrzi da ponavljate tu SNS mantru "a vi...". U pitanju je Brown koga ste doveli i koga placate a nije ni igrao. Sve sto se ocekuje od branilaca lika i dela kluba u crno-belom je da se odrede prema toj cinjenici i to je to, nikakvi Mekeli nisu relevantni. Isto tako i u suprotnom smeru. Dakle, to kad ti se Covic registruje na forum i napise ti o Brownu, ti njemu pisi o Mekelu.

      Originally posted by Cooper View Post
      Dule nije doveo Miljenovića.
      Znači monopol je Đekić.
      Ok.
      Nije doveo DV ni Bertansa pa se ovde smatra kao da je on nesto zasluzan jer ga je primetio. Od 2010. godine uglavnom je VJ birao igrace i znao je da pronadje pravog igraca, za razliku od gazde mu koji je cekao da se zavrsi spor sa CSKA da bi seo na klupu. Taj je od 2012. uzeo samo 2 Francuza i Milutinova.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Ti znaš ko je talenat. Em što sam nekada davno sa nekima od njih trenirao, a protiv nekih sam igrao. Gle čuda - generacija smo. Znam kada su jednom došli na neki turnir kao da dolazi dream team usa, Ristić pre ili posle toga bio mvp jordanovog kampa na kome je bio sa Hezonjom, a neko drugi neka priča koliko je Simanić bio talentovan.

        Kažu za Simanića, nije bio ozbiljan, ovo, ono. Pa to je dete, nemaju svi glavu Luke Dončića sa 16 godina. Zato trener mora da bude pedagog da sedne sa njim da mu kaže ... sine od ovoga ćeš leba jesti i ovo je za tvoje dobro... itd.

        A ne da glumi generala opsednutog odbranom.

        Ne moraš se upuštati u rasprave, pričaš mi o ljudima koje si video samo na tv.

        Dejan Radonjić je uništio par igrača. To je živa istina. Taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku je najbitniji.

        Zato je Ristić i pobegao iz Zvezde.



        Jako netalentovan igrač koji dere Bobija Marjanovića kao klinac, koji posle 3 godine ide u NBA.

        Kažem ti, ne moraš sa mnom.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ti znaš ko je talenat. Em što sam nekada davno sa nekima od njih trenirao, a protiv nekih sam igrao. Gle čuda - generacija smo. Znam kada su jednom došli na neki turnir kao da dolazi dream team usa, Ristić pre ili posle toga bio mvp jordanovog kampa na kome je bio sa Hezonjom, a neko drugi neka priča koliko je Simanić bio talentovan.

          Kažu za Simanića, nije bio ozbiljan, ovo, ono. Pa to je dete, nemaju svi glavu Luke Dončića sa 16 godina. Zato trener mora da bude pedagog da sedne sa njim da mu kaže ... sine od ovoga ćeš leba jesti i ovo je za tvoje dobro... itd.

          A ne da glumi generala opsednutog odbranom.

          Ne moraš se upuštati u rasprave, pričaš mi o ljudima koje si video samo na tv.

          Dejan Radonjić je uništio par igrača. To je živa istina. Taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku je najbitniji.

          Zato je Ristić i pobegao iz Zvezde.



          Jako netalentovan igrač koji dere Bobija Marjanovića kao klinac, koji posle 3 godine ide u NBA.

          Kažem ti, ne moraš sa mnom.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by blond;1929624}
            ... Kako vas vise ne mrzi da ponavljate tu SNS mantru "a vi...". U pitanju je Brown koga ste doveli i koga placate a nije ni igrao. [/B
            Sve sto se ocekuje od branilaca lika i dela kluba u crno-belom je da se odrede prema toj cinjenici i to je to, nikakvi Mekeli nisu relevantni. Isto tako i u suprotnom smeru. Dakle, to kad ti se Covic registruje na forum i napise ti o Brownu, ti njemu pisi o Mekelu....
            JBG, desi se i nama da nas naSamari igrac, pa ga placamo za neigranje.
            Last edited by kronostime; 22-12-18, 05:05.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ti znaš ko je talenat. Em što sam nekada davno sa nekima od njih trenirao, a protiv nekih sam igrao. Gle čuda - generacija smo. Znam kada su jednom došli na neki turnir kao da dolazi dream team usa, Ristić pre ili posle toga bio mvp jordanovog kampa na kome je bio sa Hezonjom, a neko drugi neka priča koliko je Simanić bio talentovan.

              Kažu za Simanića, nije bio ozbiljan, ovo, ono. Pa to je dete, nemaju svi glavu Luke Dončića sa 16 godina. Zato trener mora da bude pedagog da sedne sa njim da mu kaže ... sine od ovoga ćeš leba jesti i ovo je za tvoje dobro... itd.

              A ne da glumi generala opsednutog odbranom.

              Ne moraš se upuštati u rasprave, pričaš mi o ljudima koje si video samo na tv.

              Dejan Radonjić je uništio par igrača. To je živa istina. Taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku je najbitniji.

              Zato je Ristić i pobegao iz Zvezde.



              Jako netalentovan igrač koji dere Bobija Marjanovića kao klinac, koji posle 3 godine ide u NBA.

              Kažem ti, ne moraš sa mnom.
              Sto supertalentovani Ristic koji je sa 18 godina pobegao od unistitelja talenata Dejana Radonjica otisavsi na elitni kosarkaski program nije zavrsio u NBA, nego se posle 4 godine vratio u Zvezdu? Eto njegovi saigraci TJ McConnell, Stanley Johnson, Rondae Hollis-Jefferson, Lauri Markkanen, Deandre Ayton svi zavrsise tamo, mahom kao lutrijski pikovi...

              Comment


              • Radonja je čovek rezultata, kontrolisane košarke bazirane na odbrani, sa disciplinom na parketu i van njega. Kao takav, razvoj mladih igrača i sve ostalo je stavio po strani. I potpuno uspeo u tome. Zvezda i ne treba da razvija mlade igrače, imamo tim koji služi za to. Čekaj, ne služi? Pa dobro, onda ništa.

                Comment


                • Jel javio neko Miloju da sad mora da izgubi od Igokee?

                  Comment


                  • Wat`dafaka?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ne igraju sa Zvezdom

                      Comment


                      • Sasvim su onda logični ovi potezi.

                        Pa 2, 3 pobede u EL plaćaju ovaj poslednji trio pojačanja.
                        Koliko je onda to plata u zvezdinom slučaju ? Jedne sezone 16 , druge 11...mrzi me da brojim one iz prethodnih sezona a ima ih

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Koliko je onda to plata u zvezdinom slučaju ? Jedne sezone 16 , druge 11...mrzi me da brojim one iz prethodnih sezona a ima ih

                          To su vec napredne funkcije u Excellu - pricekaj da Gazda savlada to, budi strpliv. Objavice jednog dana kod Zeljka il kod Sarape.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ja sam očekivao od kolege samo zvezda fmp ilr da reaguje na temi KK budućnost, a ne ja da podsećam na te premije.

                            Comment


                            • Avangarda u Pioniru veceras.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Vidim sad u play by play na sajtu ABA da je odlučujuću trojku metnuo Edo Murić. Ko će kome, ako ne svoj svome.

                                Comment

                                Working...
                                X