Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Obicno u Calcio ne navijam ni za jednu ekipu,ali ove godine zbog Mirka moram navijat za Juventus.
    Nije tema ali moram ti reci, realno Kalco-sve sto fudbal danas nudi!!!

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nije tema ali moram ti reci, realno Kalco-sve sto fudbal danas nudi!!!
      Aj ne zezaj,pa ja bas zbog manjka kvaliteta fudbala u Kalco ne navijam ni za jedan tim,a i ne pratim nesto mnogo.

      Comment


      • Originally posted by Fedex ba View Post
        Aj ne zezaj,pa ja bas zbog manjka kvaliteta fudbala u Kalco ne navijam ni za jedan tim,a i ne pratim nesto mnogo.
        Ok, slozicu se, kvalitet nije isti, ni blizu onom kakva je bio pre farsopolija, ali bas sve to sto se dogadja u italijanskom fudbalu mu daje taj "smek" koji se meni dopada. Vrhunski navijaci i vrhunsko navijanje (za razliku onih u Eng. i Esp. gde je na fudbalskoj utakmici kao u bioskopu), zanimljivi fudbaleri (tokom cele istorije lige bili su igraci koji su osim svojih fudbalskih kvaliteta privlacili fanove i nekim drugim osobinama, sto dobrim sto losim-sada Gatuzo, Mataraci, Del Piero, Borielo, Vucinic sa striptizom....mada i Englezi ne zaostaju bas po tom pitanju-mada je sve manje takvih igraca i najjaci po tom pitanju je gle cuda Italijan Baloteli), pa kontraverzni vlasnici klubova (a ne oni kapitalisti tamo na ostrvu, gade mi se), pa i ta namestanja i muljanja sa sudijama, rezultatima je nesto, bar meni, sto toj ligi daje taj neki ludacki smek itd. ima tu jos....to se meni druze svidja, i tu je sve sto danasnji fudbal moze da pruzi kao sto rekoh (od lepih utakmicica do ludackih izajava presednika, ludackih poteza igraca, ludackog nabvijana....), msm iskreno muka mi je da gledam onu Premier ligu gde svaka ekipa ima po par crnaca koji tu sluze samo da trce i biju (nisam rasista, ali stvarno je tako), ja bih tim ljudima zabranio da se bave fudbalom, atletika, borilacke vestine i sl. je izmisljeno za likove poput njih!!! Ali ok, pozdravljam i tvoje mislje, kao sto rekoh svako ima svoje ;)

        Comment


        • Vucko na pregledima...
          Ocekujem da sjajno probija po levoj strani
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ok, slozicu se, kvalitet nije isti, ni blizu onom kakva je bio pre farsopolija, ali bas sve to sto se dogadja u italijanskom fudbalu mu daje taj "smek" koji se meni dopada. Vrhunski navijaci i vrhunsko navijanje (za razliku onih u Eng. i Esp. gde je na fudbalskoj utakmici kao u bioskopu), zanimljivi fudbaleri (tokom cele istorije lige bili su igraci koji su osim svojih fudbalskih kvaliteta privlacili fanove i nekim drugim osobinama, sto dobrim sto losim-sada Gatuzo, Mataraci, Del Piero, Borielo, Vucinic sa striptizom....mada i Englezi ne zaostaju bas po tom pitanju-mada je sve manje takvih igraca i najjaci po tom pitanju je gle cuda Italijan Baloteli), pa kontraverzni vlasnici klubova (a ne oni kapitalisti tamo na ostrvu, gade mi se), pa i ta namestanja i muljanja sa sudijama, rezultatima je nesto, bar meni, sto toj ligi daje taj neki ludacki smek itd. ima tu jos....to se meni druze svidja, i tu je sve sto danasnji fudbal moze da pruzi kao sto rekoh (od lepih utakmicica do ludackih izajava presednika, ludackih poteza igraca, ludackog nabvijana....), msm iskreno muka mi je da gledam onu Premier ligu gde svaka ekipa ima po par crnaca koji tu sluze samo da trce i biju (nisam rasista, ali stvarno je tako), ja bih tim ljudima zabranio da se bave fudbalom, atletika, borilacke vestine i sl. je izmisljeno za likove poput njih!!! Ali ok, pozdravljam i tvoje mislje, kao sto rekoh svako ima svoje ;)
            Jedinstvena je Italijanska liga,sve sto si rekao...Ali ju ja ne volim.Kada vidim polu-prazne stadione smuci mi se,a u Englaskoj svaki mec koja god ekipa da igra pun je stadion,navijaci zive za utakmice,kvalitet fudbala je veci...Da se ne udaljavamo od teme.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Vucko na pregledima...
              Ocekujem da sjajno probija po levoj strani
              Dovešće Juventus nekog za tu stranu, Peroti, Bastos ili Vargas. Vučela je doveden za napad posle neuspešnih pregovora za Aguera i Rosija...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ali moze i za krilo dok en dodje neko od njih
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment




                • Eto ga.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Marota se iskezio kao da je doveo Kristijana Ronalda

                    Dobrodosao Vucina i da napokon u ovom svetom dresu pokazes svoj talenat u punom svetlu, talenat koji nije sporan

                    Comment


                    • Inače Krasić i Vučinić su bili saigrači u mladoj reprezentaciji u kvalifikacijama za EP 2006. godine a i obojica su bili na tom prvenstvu. Vučinić se povredio tada na prvoj utakmici...

                      Evo ih sa Anjelijem...

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Benvenutto Vucina,druze...
                        Za dobre pare ga je doveo Marotta,ocekujem da dobro saradjuje sa igracima,brzo ce se uklopiti u tim.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Dobro se pojacava Juve,ali mi se cini da im fali (jos)jedan WC igrac
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Dobro se pojacava Juve,ali mi se cini da im fali (jos)jedan WC igrac
                            Itekako nam fali WC igrac, ali pitanje da ce ga ikada dovesti. Nesto sam skeptican po tom pitanju jer za WC igra moras dati 30M+ a ovi nasi bas i nisu spremni dati toliko za jednog igraca.

                            Comment


                            • Juventus se prvi put moze ukljuciti u borbu za titulu,konacno imaju napadaca koji ce da trpa.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Juventus se prvi put moze ukljuciti u borbu za titulu,konacno imaju napadaca koji ce da trpa.
                                Prvi put? Pa imamo ih 29 (sa one dve oduzete)

                                Comment

                                Working...
                                X