Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obecali nam 2WC igraca, propadnu transferi Aguera i Rossia i sad nam kao utehu dovode crnogorsku senzaciju kome treba 15 prilika za jedan gol. Ne kazem da je los igrac, ali ima daleko boljih igraca. Dok je on bio u Lecce bio je talenat i pravo mi zao sto nije napravio bolju selekciju klubova u kojima je igrao, mogao je biti mnogo bolji igrac. To isto vazi i za Chevantona

    Comment


    • Slazem se,za to...I verovatno ce Marotta reci doveli smo 2 WC igraca Vidala i Mirka hahah...
      Ali i dalje ne mogu da verujem kolika je skrtica imao je Aguera i sve zajebao zbog 5 miliona
      No nema veze,videcemo kako ce se pokazati Mirko,ne zaboravi da protiv Milana i Intera iz 1 suta da gol ali protiv ovih slabijih prazan gol moze da promasi
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ljudi ne znam sto se skepticni po pitanju Mirka, dobar je on fudbaler, mozda je malo lenj ali ok, i nista ne zaostaje za Rosijem! Kada se uzme u obzir kakve napadace imamo (Toni, Jakinta, Amauri) on je dobro pojacanje, a jos pored napadaca moze da se snadje i na AML! Sada ok, Aguero je bio meta no1, nije doveden, razocarani smo, pa nam Vucinic dodje kao los...ali veruj te mi dosta ce on doneti juve-u ove sezone!
        Takodje, cuo sam da pored Vucine dolazi i iskusni stoper Lugano za 3.5m, za te pare full stoper, a ima 30 godina, te ce on najmanje jos tri sezone moci da igra na vrunskom nivou, mozda ce cak biti i prvi izbor uz Kjelinija, a mozda bude i dobra zamena za Bonucija koji sve bolje igra u paru sa Kjelinijem (evo vec dve tekme nisu primili gol)!
        Isto, citam po forumima pominje se neko "Mister X" pojacanje, taj WC igrac, ja mislim iskreno da su to gluposti, mada opet se sa jedne stran nadam da Marota ima keca u rukavu, te da ce nas iznenaditi sa jednim npr. Hazardom, Nasrijem, Nanijem.....a mozda cak i Geretom Bejlom

        Comment


        • Pa koga smo mogli da dovedemo,i ovo je nesto...
          Dobar je Mirko ali opet nadao sam se bar Rossiju ako nista drugo,lepo rekoh ja da ce Viljareal da proda ili Kazorlu ili Rossija ne obojicu ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Vucinic ce biti igrac Juventusa u ponedeljak ide na lekarske preglede,i ocekuje se da ce tada i da poptise ugovor.
            Transfer vredan 15 miliona ipak.
            Inace izgleda da je Mister X Aquilani?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kako smo krenuli dobro smo se i udali.To znaci da Juventus vise nece dovoditi strance zbog toga sto je ispunio kvotu.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Kako smo krenuli dobro smo se i udali.To znaci da Juventus vise nece dovoditi strance zbog toga sto je ispunio kvotu.
                Igrac van EU kojeg dovedemo iz nekog drugog kluba u Kalcu ne racuna se u ono pravilo 2 stranca! Dakle, u ovom slucjau Vucinic posto je doveden iz Rome se ne racuna kao NON-EU plejer, sto znaci da mozemo dovesti jos jednog jer je u ovom prelaznom roku samo Vidal NON-EU igrac! ;)
                Tako isto ako bi smo npr. doveli Vargasa iz Fiorentine.
                Sad taj drugi moze biti Diego Lugano, mada ko zna.....

                Comment


                • Tako je...
                  Dakle ocekujemo Lugana,ali opet ja ocekujem i Basotsa,mada se pominje da ce produziti ugovor sa Lyonom...
                  Videcemo ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Inace izgleda da je Mister X Aquilani?
                    Iskreno druze ne verujem da ce on uopste doci, i ako dodje msm da on nije taj Mister X (ako taj lik uopste postoji), jer kada samo kazes "Mister X" ocekujes nesto spektakulrano, igracinu, a Akvilani je jedan prosecan fudbaler, jos jedan u nizu propalih italijanskih talenata, pored toga mi na toj poziciji imamo cetiri vise-manje odlicnih fudbalera (Pirlo, Markizio, Vidal, Pacienca) te bi on svojim dolaskom prestavljao petog, a mislim da bi i to, dakle 5 mesto, zauzimao i u reosteru, tj. bio bi tek pet izbor na toj poziciji....tako da ako nam je to najavljeni (mada nzm ko ga je najavio) "Mister X" treba momentalno streljati Marotu

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Tako je...
                      Dakle ocekujemo Lugana,ali opet ja ocekujem i Basotsa,mada se pominje da ce produziti ugovor sa Lyonom...
                      Videcemo ;)
                      Druze, iskreno mislim da nema nista od Bastosa, jer on je alternativa alternative....po nekim glasinama prvi pik je Vargas, drugi Diego Peroti (mada ako dovedemo Lugana on otpada jer je Argentinac), a tek onda Bastos (a i on otpada u slucaju Lugano, jer je Brazilac a nemam informaciju da je dobio francuski pasos).
                      Sad jedino ako taj "Mister X" ne upadne na tu poziciju (npr. Geret Bejl...hahaha xD ), mada opet ponavljam ne verujem u tog X-a i mislim da to novinari samo ostre onu stvar kako bi se novine prodavale! Mada, nada poslednja umire

                      Comment


                      • Ko zna,ne verujem za Vargasa,jer mi nije nekako opcionalno resenje,pre Bastos,ali on je trebao da dodje odavno...
                        A taj Mister X bi mogao da bude i Nani,ko zna
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ko zna,ne verujem za Vargasa,jer mi nije nekako opcionalno resenje,pre Bastos,ali on je trebao da dodje odavno...
                          A taj Mister X bi mogao da bude i Nani,ko zna
                          Vargas druze, Vargas....ja sam za njega, covek je motokultivator, melje ispred sebe Mada i kada bi Bastos dosao bio bih zadovoljan ;)
                          "
                          Prema Sportmediasetu najveće šanse za dolazak u Juventus ima Juan Manuel Vargas. U 'deal' bi mogli biti uključeni Amauri ili Martinez.
                          Pored Vargasa ime koje se najviše spominje je Diego Perotti (23). Sevilla je postavila cijenu - 10 miliona eura u kešu.

                          No Sportmediaset smatra kako je ipak Vargas najbliži prelasku u Juventus. Mihajloviću se dopada Martinez kojeg je trenirao u Cataniji i mogao bi lako baš on biti uključen u transfer, kao i Amauri koji će ovog ljeta napustiti klub.

                          Tuttosport smatra kako su u igri još Elia i Bastos."

                          Comment


                          • Ma Elia nece sigurno Bastos sve manje se ocekuje,sad Vargas,ko zna,cuo sam da nije Juve poslao jos ponudu,videcemo
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • 281483_248615075163426_210266068998327_918136_1477643_n.jpg
                              Vucinic Stigao u Torino!!!!

                              Comment


                              • Obicno u Calcio ne navijam ni za jednu ekipu,ali ove godine zbog Mirka moram navijat za Juventus.

                                Comment

                                Working...
                                X