Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Danilom cemo bas da se usrecimo. Dobar je to decko i fudbaler, ali ako nam je on doveden kao neka opcija na koju cemo da se oslanjamo ponajvise - onda do kurca. A kada malo covek razmisli ko ce igrati bekove??? Sandro i ko???
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Dobar je Danilo, gotiva lik uvek bio. Ako neko ume da obnovi karijeru igracu to je Juventus. Nije mi on neki prob sto je doveden, iako ga mnogi ne vole. Al mi zao Cancela nenormalno. Ja i Brajki ludeli za njim, ne zna se ko je bio gori. Jest da je imao pad forme nakon povrede u drugom delu sezone ali sta ces ipak mi je bio jedna od svetlih tacaka prosle sezone. Imoa je gresku protiv Ajaxa, ali on namesti gol Ronaldu u Amsterdamu, pa protiv Atletika isto asisst plus prekinuo u napadu.

      Dybala ostaje, Momblano koji je lokalni novinar u Torinu, kaze da je Sarri izjavio da bi platio 70M samo da Dybala ostane. Mada u javnosti nece nikad ici kontradiktorno upravi kluba. Zato izjave ne shvatam previse ozbiljno.

      Comment


      • Nije baš tako rekao, već je bilo pitanje koga bi dove u Juve za 70 miliona ? Sari je odgovorio, doveo bi Dibalu.

        Sad pitanje je i tajminga te izjave, da li je pre ili posle propadanja transfera u Totenhem, ako je pre onda je svakako kurčevita izjava, ako je posle onda je bila da se da na legitimizmu ostanka Dibale, a i njemu da bustuju moral, da mu se stavi do znanja da se ipak računa na njega. Ako je druga varijanta doista je odrađena kako treba.

        I Madnžukić ostaje, dakle od Ikardija nema ništa, pored toga izgleda da i Pipita ostaje, mada moguće je da će se sada aktivirati priča opet o njegovom prelasku u Romu obzirom da su pukli transferi Mandžukića i Dibale, a pored toga i Roma ostaje bez Džeka koji će najverovatnije praviti društvo Lukakuu u Interu.

        Fina sezona je pred nama, msm možda i najneizvesnija u poslednjih 7 godina.

        Izgleda mi da smo ovom trampom Danilo-Kanselo ipak završili prelazni rok, jedino možda se rastanemo sa jednim od špiceva, i Kedirom, možda i Matuidijem.

        EDIT: Da dodam malo i video neki

        Last edited by Brajkula; 08-08-19, 22:30.

        Comment


        • A bilo je i ovo juče, vidim da se nije ni pomenulo, Dibala sa kapitenskom i gol, De Light gol, Pipita gol.

          Comment


          • Ma ja sam rekao odmah, cim je doveden Sari neznalica mi trofeja necemo videti. Karlo ili Konte uzimaju, bas tanki bekovi, nigde klase u vezi nema, plus fali WC spic.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ne fali Juventusu WC spic. Kristijano Ronaldo je jedan od najjacih spiceva svih vremena ako ne i najjaci.
              Videcemo kako ce ga Sari koristiti.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Danilo nam je sličan bek kao što je bio otprilike Lištajner, samo što Danilo ima bolju tehniku i kontrolu lopte, jaka odbrana, stalno se ponavlja, ume i iz drugog plana da se ubace da postigne gol, ali nekako upitnog centaršuta. Ako smo Lištajnera veličali, ne vidim razlog zašto bi ovog nazivali tankim.

                Drugi bek je Aleks Sandro i njega smo veličali bez obzira na prethodnu tanku sezonu.

                Tako da se ja ne bih složio da su bekovi tanki, ako se npr. uporedimo sa ostalim konkurentima u Seriji A, gde tvrdiš da gubimo titulu, mi zapravo imamo najbolje bekove.

                Što se klase u vezi tiče, Miralem Pjanić je bogotac, pa ne lome se oko njega PSŽ i Real za džabe, za Rabioa i Remzija se isto tako ne može reći da nisu klase, takođe.

                A špiceva imamo na izvos, Dibalu od 80 miliona, Pipitu kog smo ne tako davno platili 100 i koji je zabio 35 golova u Seriji A, Madžukića starog dobrog i naravno Ronalda.

                Meni je to više nego dovoljno bar za Seriju A.

                Comment


                • Danilo nam je sličan bek kao što je bio otprilike Lištajner, samo što Danilo ima bolju tehniku i kontrolu lopte, jaka odbrana, stalno se ponavlja, ume i iz drugog plana da se ubace da postigne gol, ali nekako upitnog centaršuta. Ako smo Lištajnera veličali, ne vidim razlog zašto bi ovog nazivali tankim.

                  Drugi bek je Aleks Sandro i njega smo veličali bez obzira na prethodnu tanku sezonu.

                  Tako da se ja ne bih složio da su bekovi tanki, ako se npr. uporedimo sa ostalim konkurentima u Seriji A, gde tvrdiš da gubimo titulu, mi zapravo imamo najbolje bekove.

                  Što se klase u vezi tiče, Miralem Pjanić je bogotac, pa ne lome se oko njega PSŽ i Real za džabe, za Rabioa i Remzija se isto tako ne može reći da nisu klase, takođe.

                  A špiceva imamo na izvos, Dibalu od 80 miliona, Pipitu kog smo ne tako davno platili 100 i koji je zabio 35 golova u Seriji A, Madžukića starog dobrog i naravno Ronalda.

                  Meni je to više nego dovoljno bar za Seriju A.

                  Comment


                  • Tanko, tanko, mislim da ćete teško do titule ove godine u februaru. Moraće da se čeka duže. Smor.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ma ne ume Sari da iskoristi igrace, prelos trener. Napoli meni ima najjacu ekipu u poslednji par sezona, Inter takodje odlican, jos imaju konacno krstenog trenera tako da verujem da je ova sezona klackalica.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Tanko, tanko, mislim da ćete teško do titule ove godine u februaru. Moraće da se čeka duže. Smor.
                        Jbg konačno nećemo prebaciti 90 bodova

                        Originally posted by bice View Post
                        Ma ne ume Sari da iskoristi igrace, prelos trener. Napoli meni ima najjacu ekipu u poslednji par sezona, Inter takodje odlican, jos imaju konacno krstenog trenera tako da verujem da je ova sezona klackalica.
                        To je druga priča, ja verujem u Sarija, npr. u Alegrija nisam....pa vidiš šta se izdogađalo, čovek uzeo dosta toga.

                        Sviđa mi se prelazni rok Intera, Sensi je pravi igrač, Barela isto....ako Konte napravi momentum kao što je kod nas pre osam godina, onda će stvarno biti gusto...

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Tanko, tanko, mislim da ćete teško do titule ove godine u februaru. Moraće da se čeka duže. Smor.
                          Jebes sve to.
                          Serija A je super kul ali zna se sta je ogromne vecine navijaca najveca zelja.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Odlican je Sinter, Konte je opasan trener, ima odlicne stopere, igrace na 3-5-2, ima sve sto mu treba.
                            Nece Sinter vise gubiti bodove protiv ovih manjih ekipa i siguran sa mda ce imati najbolju odbranu u ligi.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ovaj Sari je tuki od trenera, mi svaku utakmicu primamo po 2-3 gola, smejurija je ovo sve. Dace Bog da dobije otkaz do januara da ga ne gledam vise, neznalica smrdljiva.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • De Šiljio cirkus od igrača, da se ne lažemo.

                                Inače, odličan fudbal juče smo pružili, agresivno, napadački, no nije bilo sreće....plus dva kiks gola realno.

                                Ne boj se bice, biće ovo sve ok.

                                Comment

                                Working...
                                X