Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma rešen De Light, ovaj bek Pelegrini je deo dogovora, isti agent ih zastupa, nešto slično kao što je prošle godine bio Kanselo u vezi sa Ronaldom.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Cuj Rabiot ne zna lopte ?! Sandu deder da je malo trehnes o zidu vid' ima l' kakve surutke unutra... tako barem meni Majdak iz matematike govorio

      Ume on lopte al je pomalo supak
      Nedovoljno da zadovolji moje kriterijume.

      Meni ovo sa Sarijem sve lici na pripremu za Pepa. Uzme se trener koji gaji slicnu filozofiju da se ekipa pripremi za dolazak BogaOca i nakon dve sesone stize Gvardiola.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @Sandu, isto mislimo.

        Pa pogledaš na kojim se igračima insistira, sve fudbaler jaki na lopti.....sve ono što traži Pep. Dakle ovo sa Sarijem je uvertira pred Pepa i redovni tok stvari može samo da prekine neka vanredna okolnost, a to je da Sari uzme Ušatog, ako se to ne desi onda je jasno da će to Pep kada mu Anjeli fanatik namesti sve kroz dve godine, uzeti 3 od 5 LŠ sa Juventusom.

        Comment


        • Ma cuj Sari da uzmu LS, ja bih zadovoljan bio da uzmemo i Seriju A sa njim, ocajan trener po meni.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ne preteruj, realno najmoderniji italijanski trener u ovom momentu.

            Probijamo američko tržište, sve radimo u tom smeru, a tamo se ne prodaje bunkerica i zastareli fudbal Maksa Alegrija.

            Comment


            • Ma nije on trener za nas, i ujedno mi ogavna licnost. Videcemo ga, ima jaku konkurenciju ove sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment




              • #zverište

                Comment


                • Rabio-Pjanić-Ramzi
                  Bernadeski-Iguain-Ronaldo

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Za Iguaina se polako provlači priča da hoće zemljak Čolo da ga vodi u Madrid.

                    Comment


                    • Neka ga vodi ko god, prevelika plata a nije u formi, plus svakako se nece zadovoljiti da bude backup. Treba dovesti nekog napadaca rezervnog jos uz stopera i beka za kraj prelaznog roka.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja mislim da što smo dovodili da je to to.

                        Sad malo da prodajemo, pa da vidimo da još nekog kupimo zavisno od odlazaka.

                        Comment


                        • Odalze jos Khedira,Matudi i Mandzukic a dolazi jos jedan veznjak.Bilo bi lijepo da se proda i Bonucci kad vec dolazi De Ligt.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Juventus working in silence on Icardi, a deal they want te get done on their terms only as Mauro's relationship with Inter is poor and he wants to stay in Italy (@romeoagresti)
                            А Mauro ?

                            Comment


                            • Veze znači.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Stize otac sutra, ne znam sta je njemu kvrcnulo u glavi prosle godine da ode iz kluba. PSG mu je dao neznatno vecu platu, kontam da nije to bilo u pitanju. Mozda ipak neka svadja sa Maxom ili ovima iz vrha.
                                Ovo mu je oprostajna sezone posle koje dobija mesto direktora u klubu. Ipak, voleo bih da vidim Woju kao prvi izbor.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X