Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel istina ovo za reforme poreza u Italiji za strance? Vidim da pominju da De Lit traži 15 miliona neto, što mu dodje blizu 30 miliona bruto iliti 600k nedeljno za njega. Ali koliko sam skontao, nakon ovih promena u zakonu, fudbaleri bi porez plaćali oko 20% umesto dosadašnjih 45%. Jel to istina?

    U tom slučaju, ako De Lit želi 15milki neto, Englezi bi morali da mu plate blizu 30 milki, dok bi Italijani po tom novom zakonu trebali da mu plate oko 18 miliona.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Da, predlog zakona postoji, Camera ga je usvojila ali Senat još uvek nije a rok ističe 29. juna ili predlog gubi snagu. Važio bi tek od 2020. godine.
      sigpic

      Comment


      • Usvojen je zakon i stupice na snagu kao sto rece Djordje 2020.

        Tokom ove nedelje bi trebalo da se zavrsi De Ligt, odmori su sada pa se sve odugovlaci. Nadam se da se nece nista iskomlikovati.

        Comment


        • Samo bzvz odlazio. Jos De Liht da vam dodje i da date 150 miliona za Pogbu i cepajte u LS[emoji3]

          Last edited by Miki28; 25-06-19, 22:31.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • De Ligt skoro sigurno dolazi u Juventus.



            Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

            Comment


            • Daj Gigija u Juve da se lepo oprosti i dobije mesto direktora u klubu i svi srecni. Tako je trebalo da uradi i prosle godine ali ne znam sta mu bi
              De Liht blizu, Rabio kazu gotov isto, prica se o Pogbi a mene zanima ko treba da se proda da bi se ovi transferi ispeglali.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Koja je fora ovo sa Điđijem? Otišao, imao spektakularan oproštaj da bi se nakon godine vratio, i šta opet sad oproštaj? Ne kontam.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Zašto je odlazio?

                  If the report is accurate it means the legendary Juventus goalkeeper is enjoying an upgrade on his previous contract in Italy, which was €4.5 million per season.

                  This big a salary could be a reflection on his place in the team, suggesting he will be the club's first choice 'keeper and not a bench player despite being 40 years old.

                  His €410,000 ($650,000) net per month salary, as reported by L’Équipe, does not include bonuses, so his final earnings could be much larger.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Otprilike da Điđi baš ima taj problem što nikada nije uzeo LŠ.

                    Comment


                    • Vratila se legenda Koga briga sta je bilo, kako je bilo... najbitnije da cu ga opet videti u klubu.

                      Juventus one step away from De Ligt. [Romeo Agresti]
                      The completion/closing of the deal is one step away: the transfer will be defined in the next few hours. [Romeo Agresti]

                      Comment


                      • Bitno je kako je bilo, a bilo je dosta toga lepog.

                        A šta će biti, greota je da se di na klupi, sad da l ima mesta.....

                        Comment


                        • Ima trenutno neko bolji od njega i ujedno mladji. Msm bolji, jer ne samo sto je poljak odlican golman, nego je Buffon prilicno star

                          Evo i Di Marzio javlja da je gotovo u vezi De Ligta, ako zajebe ima da ga nema Bice otkupna klauzula od 150M. Msm ne znam sta ce ovo Rajoli, nema tu komisije

                          Comment


                          • Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Popakovali su neke klauzule da nakon prve sezone klub koji ponudi 150 miliona može da ga otkupi bez da se Juve pita, ta klauzula iz godine u godinu ugovora valjda raste za dodatnih 20 miliona.

                              Sad pitanje je da l je klauzula premala ili ne !?

                              Za štopera je svakako previsoka, ako mene pitate, ali kako divlja tržište ne bih se iznenadio.

                              Comment


                              • Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X