Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dybala wants to stay at Juve, But if he leaves, He would ask for a huge salary to accept Man Utd, Juve wants at least €15m Cash from the deal. [Sky]

    Comment


    • Vodaju engleze ko ciga mečku.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • After 20 days of the ritiro, Sarri has confided who he believes to be the 3 most technical players: Bernardeschi, Ronaldo & De Sciglio.
        Ko koga ovde jebe

        Comment


        • De Siljo je Sin Serije A, jednostavno neunistiv decko a tehnicki na nivou linglong lige srbije.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Obradujes se na startu kad vidis ove dobre transfere i onda useres sve tako sto prodajes Dybalu da bi doveo drvo Lukakua, a uz to dajes jos i Mandzukica. Sta su pili Nedved i Paratici, zasto se insistira toliko na prodaji Dzbale?
            Bolje da se otarasimo onog Kvadrada koji je ogranicen igrac, ali Sari ga izgleda voli i hoce ga na desnom beku, tako da bi i Kanselo mogao napustiti ekipu. Njegova cena je 70 m trenutno po proceni kluba.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Dybala vuole restare alla Juve
              Neće čovek u jedinstvo, nije ni lud, oćemo na silu da ga prodamo. Meni ga puno žao, mnogo mi je drag igrač.

              Comment


              • Ovi su debili ako ga prodaju.
                Ali loze se ocigledno na neke druge igrace...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dibala je završio u Juventusu, ovo sada je samo pumpanje cene.
                  Precrtan je definitivno, a hoće da ga utope u Englesku zbog ludačkih cifara. Pre neki dan je bio u trening-centru Totenhema, navijači se grlili i slikali sa njim, pitali ga da li dolazi, a on im namignuo.
                  Ali izabrali su pogrešnog za sankanje, Levi kada je čuo cifru, poslao ih u Mančester.

                  Mada nije nemoguće da Juventus zagrize za Eriksena, onda bi Dibala sa koferima punim keša možda došao u trampi.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  Last edited by La Jugoslavia; 02-08-19, 17:40.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Jebo im Lukaku sve, kako ce me razocarati Nedved i Paratici ako prodaju Dybalicu, pogotovo sto su rekli da ostaje sigurno.
                    Evo i sastanka sa Sitijem oko transfera Danila bogaljcine u Juventus i Kansela u Siti.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • https://twitter.com/tancredipalmeri/...649996801?s=19

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Lukaku je najgori igrač kojeg sam video prošle sezone uz Moratu a ne pratim puno fudbal.

                        Čovek sa viškom kilograma igra profesionalni fudbal, morali bi igrači malo jače penale da plaćaju i za fizičku spremu i za promašaje.

                        Maše idioti sve a zaradjuju fixno, hajde ti na poslu regularnom sjebi nešto ima da letiš. Mnogo oni zaradjuju a samo neki zasluže toliko koliko zarade.

                        Ibrahmović u ovim godinama je 3x bolji igrač od njega a verujem i da je bolje spreman.

                        Comment


                        • Juventus je resio da proda Dybalu jos prosle sezone tj krajem sezone je doneta odluka. Nije ovo ishitreno ili od juce. Nije mi Lukaku idealna zamena, iako ja i gotivim Lukakua sa sve manama njegovim

                          Taj Dybala se molio da ostane, dok mu je san da igra za Barsu, mater latinsku sa barsom i realom, penju mi se na qrac sa tim vise. Dala mu se desetka, ogromna plata i sta sve ne. Kako nam je vratio ? Posle septembra 2017. on igra kao neki prosecan igrac kojeg nema u vecim tekmama.

                          Opet kazem nije Lukaku idealno resenje tj zamena, ali prodaja Dybala me ne cudi nimalo.

                          Comment


                          • Isto sada i nas iskušava, da ne kažem omalovažava, sa tim pričama kako mu se ne ide u United zbog igranja slabijeg ranga takmičenja. Ako je stvarno tog mišljenja, ako mu je draži dres veštaka iz Pariza no velikog Mančestera onda ne cidim o čemu pregovarati. Ne treba nam još jedan eventualni buntovnik poput Pogbe da i ovako podeljenu svlačionicu dodatno uznemirava.
                            Volim Dibalu. Volim takve majstore s loptom ali ne "sečem vene" da posao mora uspešno da se okonča. Što duže bude palamudio i razmišljao treba podvući crtu i odustati od posla.

                            Comment


                            • Nije on dovoljno eksplozivan, nije atleta bukvalno iako je majstor sa loptom. To ga jbe opasno, tesko mu se nalazi pozicija. U premu gde se igra bas zustro msm da bi se mucio donekle, mozda bi se i privikao sta znam.

                              Ma Juve izgleda odlucno da ga proda, meni se cini da je to skoro pa gotovo, osim ako se bas Dybala ne zainati da ostane.

                              Comment


                              • Drugar mi sada piše kako je Sky objavio da je Dibala načelno pristao i da se može možda i sutra očekivati finiširanje celog posla.
                                Ja sam nešto skeptik ali brzo ću videti jer imam osnova za to.

                                Comment

                                Working...
                                X