Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opusti se bice, najmanje 2 razlike za nas protiv Atalante, igrao Dibala ili ne....

    Comment


    • Najavljuje se da cemo veceras izaci sa 4-3-1-2

      Buffon ; Lichtsteiner - Rugani - Chiellini - Alex Sandro ; Khedira - Marchisio - Sturaro ; Pjanić ; Mandžukić - Higuain
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Čitao sam juče. Hvala je vala Bogu da se malo manemo 3-5-2.

        Dibala ni večeras nije u rosteru. Trenira jakim intezitetom, verovatno ga čuvaju za iskušenja koja dolaze, Super kup i derbi Torina, kao i derbi sa Romom.

        Comment


        • Mora da dobijemo veceras. Treba dici samopouzdanje kod igraca.
          Mrtvi 3-5-2, nista gore od toga.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Čekaj, jel Sandro to igrao beka ili su loše prikazali formaciju na livescoru?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Levog beka igrao.
              Odlicno smo igrali dok se nismo povukli oko 75. minuta kada smo presli na 3-5-2 i onda primili gol.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Mandzukic igrao stoprera, veznog, napadaca i povremeno menjao Buffona dok ovaj sedeo pored stative nezainteresovan

                Comment


                • Vidim da je Mandzukara man of the match .... Jeste bio pozrtvovan, svaka mu cast. Samo tako da nastavi!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mandzuka pokidao sinoc. Alegri je najavio mogucnost da igra sa Mandzukom i Iguainom napred, a Dybalom iza njih uz odgovarajucu sredinu terena. Voleo bih da vidim kako bi islo to.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Juventus expected XI (4-3-1-2): Buffon; Sturaro; Rugani, Benatia, Evra; Lemina, Marchisio, Asamoah; Pjanic; Mandzukic, Higuain. [TJ]
                      Sturaro na beku.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Sturaro na beku.
                        Hahahah neka ga, protiv Dinama moze i na gol da stane.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Posto je u ponedeljnik zdreb, pricajte, sta bi ste najbolje voleli da nam dodje a sve u 16?
                          Moguci protivnici: Benfika, Bajern, Bajer, Siti, Paris, Porto, Real.
                          Sto se mene smatra moze sve samo ne bi voleo Bajern i Siti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kako šta ? Pa Real Madrid, njih uvek guzimo

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Posto je u ponedeljnik zdreb, pricajte, sta bi ste najbolje voleli da nam dodje a sve u 16?
                              Moguci protivnici: Benfika, Bajern, Bajer, Siti, Paris, Porto, Real.
                              Sto se mene smatra moze sve samo ne bi voleo Bajern i Siti.
                              Ma izvlacimo mi Bayern ili Siti, a Realu ide neki smesan protivnik, tipa Napoli ili Lester.
                              Ko god da padne, imamo vremena da dignemo formu do proleca, a inace najbolja varijanta bi bio Porto sigurno.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Porto, Kuzen i Benfika....svi ih nišane.

                                Ja se iskreno više cimam od PSŽ-a, nego od Mančester Sitija kog Konte izgazi lako upravo sa 3-5-2, odn. 3-4-3, sa pola gasa i to u gostima.

                                Comment

                                Working...
                                X