Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja uvek na sve gledam optimističi...prolaz.

    A ako ćemo realno imali smo šansu u Torinu, preloše smo ušli u meč, precenili ih, odnosno možda ih je Alegri precenio. Sa onakvom njihovom odbranom trebalo je da bude 4:2 za nas i onda u Minhenu da se ćeramo.

    Sa 2:2, oni su u sredu na pol pozicjiji.

    Comment


    • Tacno, prelose otvoren prvi mec.
      Mogao je dosta bolji rezultat da bude, ali sta je tu je.
      Bice tesko, ali moramo optimisticno. Nije nemoguce.
      Raduje me sto su igracki a i rezultatski u odlicnoj formi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa ako gledamo rezultate u odličnoj smo formi, ali sa druge strane u poslednje vreme očajno igramo (izuzev odbrane).

        Teško pravimo šansu, malo držimo loptu....baš, baš se mučimo. Evo juče ovaj meč je bio mučenje, da ne pomenem Atalantu prošlo kolo, pa Inter u Kupu, pa remi sa Bolonjom, eto već par mečeva jedva....

        Jedino smo tu negde izmđemu Inter preslišali....i nadam se sad u sredu Bajern

        Btw. msm da smo svi spremni za taj meč, samo za Kjelinija nzm u kakvom je stanju.

        Comment


        • Jeste, ali prvi mec protiv Bajerna je bio dobar i napadacki, izuzev ocajnog starta utakmice.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • KATAKLIZMA !!!!

            http://www.juventus.com/en/news/news...cal-update.php

            I srećan rođendan bratu Polu Pogbi da sutra reši tekmu sa dva gola i jednom asistencijom

            Comment


            • Bez 3 standardna prvotimca, i Mandzuka je pod znakom pitanja, bas smo ga zaglibili...
              Opet moramo 4-4-2
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • И како их сад добити?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • nikako

                  Comment


                  • Lepo

                    Bufon
                    Lič-Bonući-Wall-Evra
                    Kvadrado-Kedira-Pogba-Aleks Sandro
                    Morata-Mandžo (Zaza)

                    Ne fali ništa.

                    Comment


                    • Ne uigrana je ta formacija, previse cemo izgubiti na posedu tj ko zna koliko cemo biti povezani. Imas svega jednog igraca koji ti je tu timski igrac, a to je Khedira. Mandzu ne racunam jer ce biti najistureniji i nije bas previse ukljucen u gradjenju akcija. Msm na papiru to deluje dobro i mogli bi se igrati opasne kontre sa tako brzim igracima, ali trebaju oni prvo sacuvati loptu kad krenu u kontru, jer Bayern ume da odigra strasan presing. Strah me da nas ne nabiju u 16m i napune do vrha.

                      Ne pise nam se dobro, nek ih skrpe u ova dva dana kako znaju i umeju.

                      Comment


                      • Mislim da će biti samo Hernanes unutra, dok će jedan od Evre ili Sandra van.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma daj Leminu da ih posprda

                          Comment


                          • Evra ce pre Alexa Sandra, zbog bolje odbrane. Voleo bih da gurne Alegri Leminu u vatru kao sto je prosle sezone uradio sa Sturarom protiv Reala, mislim da cemo tesko pobediti, ali bi mogli neki X izvuci, ali sta kad nam nista ne znaci ni to
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment







                            • I Gazeta i Sky najavili istu formaciju, s tim da

                              Comment


                              • "Bilo mi je 12 godina kada sam ti okrenuo leđa, odbacio sam prošlost, da bih osigurao budućnost.
                                Učinio sam to iz srca, zbog svog instinkta. Ali, od dana kada sam prestao da te gledam u lice, počeo sam da te volim.
                                Da te štitim.
                                Da budem tvoja prva i poslednja linija odbrane.
                                Obećao sam sebi da ću učiniti sve da zaštitim tvoje lice. Ili da barem uradim najviše što mogu.
                                Bilo je veoma bolno shvatiti da sam te izneverio svaki put kada sam morao da se okrenem prema tebi. Iznova. I iznova.

                                Oduvek smo bili suprotni, ali i komplementarni. Kao Mesec i u Sunce, prisiljeni da živimo zajedno, a nikada da se dodirnemo. Saigrači za života, ali u životu bez ijednog kontakta.

                                Pre 25 godina dao sam reč, zakleo sam se da ću te čuvati. Da ću te štititi od svih neprijatelja. Uvek sam vodio računa da ti bude dobro, čak i bolje nego meni.

                                Bilo mi je 12 godina kada sam okrenuo leđa golu i nastaviću to da radim dokle god moje noge, moja glava i moje srce budu mogli da izdrže", napisao je u emotivnoj odi golu veliki gospodin Đanluiđi Bufon.
                                Veliki Gigi Buffon, novi rekorder Serie A po broju minuta bez primljenog gola
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X