Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma cuva ga verovatno za LS, ne zeli da rizikuje novu povredu. Trebalo bi lagano da se izadje na kraj sa Peskarom, bice kombinovan sastav, iako je Allegri najjavio da ce izaci sa najjacim.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma jok bre, povređen Paulo, omanuli lekari u prognozi kao i kod Pjace, najavili navodno 3 nedelje van terena, pa onda rekli još 3, tako da ćemo još da sačekamo njegov povratak. Dakle, od povrede ukupno 6 nedelja. Neće igrati ni u LŠ.

      Comment


      • Znam da su zeznuli oko Pjace, nisam znao da su i za Dibalu... Ubise nas ove povrede, eto Kjelini neizvestan za Sevilju, Benatija bi mogao da zaigra.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Mozda ce ovaj mali Kean dobiti sansu, ne bi to bilo lose.
          A sta je sa Pjacom koliko njega cekamo? Isto kao i Paula?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • I Pjaci su rekli da se vraća za 3 nedelje, pa su posle prodižili na još tri. On bi trebalo valjda sledeće nedelje da uđe u kombinaciju, po mojoj ličnoj računici, ne stižem baš da propratim u poslu sam do guše.

            Može Kaen danas, jer cenim lakih 3:0. Mada ne polažem neke nade u njega, gledao sam ga par puta u primaveri u kupu i na onom turniru za mlade, ništa to nije sada wow, sem što je u odnosu na generaciju daleko fizički nadmoćan. Npr. Imobile me je baš oduševljavao u tom uzrastu, da ne pričamo o Đovinku i Makriziju kojima su se predviđale karijere u obliku danas Mesija i Ronalda.

            Comment


            • Sto nam govori da uspesnost u juniorskoj konkurenciji ne znaci automatski i bombasticnu karijeru u seniorskoj.
              Kao sto i vec znamo iz milion primera sirom svih sportova.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Kaen ti je svetski Ognjen Ožegović. Tako su kod nas svi na sav glas Ožegović, Ožegović, gledao ga ja kad je bilo ono EP valjda kod nas u Srbiji, a u užas, samo što ih obara ko kegle, jer jbg jači od ostale dece

                Daj Bože da grešim. Ima Juve jednog Italijana u ekipi, ali i on je pokidao koleno ko Markizio prošle godine i to nešto u par dana razmaka



                nzm da li se oporavio, izgubio sam ga iz vida od povrede, ali je bratenga moj i dalje. Sada nosi 10, tj. nosio je prošle godine.

                Comment


                • Neka ga ubaci negde na 3-0, jedno 20-ak minuta cisto da se vidi ima li potencijal za prvi tim ili ce proci kao Luka Marone
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Brat Evra, ako nije naduvan onda ne znam sta je
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma brat Evra ti je lud ko struja, pogledaj njegov instagram, svakvih budalstina tu ima

                      Comment


                      • Izgleda da ce Higuain propustiti mec sa Seviljom sutra. Dobio je neki udarac protiv Peskare i oseca bolove. U toku dana bi trebalo da se zna da li ce nastupiti sutra.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pozvani igraci za sutrasnji mec. I definitivno bez Higuaina, sto znaci da cemo igrati vrlo verovatno nesto poput 4-3-3 sa Alex Sandrom i Kvadradom na krilima a Mandzukom u spicu. Ili tipa 3-5-2 sa Kvadradom na SS. Mrtve povrede...


                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bonuci van terena 2 meseca, Alves 3, Barza 2, Pjaca i Dybala odavno trebalo da budu oporavljeni pa i dalje se ne zna kad ce se vratiti u tim.
                            Sada nam idu dosta teske utakmice, Atalanta, Torino, Dinamo( eto jedne lakse), Roma i Supercup sa Milanom.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Priča se da se Dibala vraća već u subotu.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Priča se da se Dibala vraća već u subotu.
                                To sam i ja procitao, valjda je tako, valja naduti nekog, a Atalanta je pogodna taman, jer su u formi.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X