Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Je l' ode Zaza u WH ili ostaje?
    Najverovatnije.

    6 miliona pozajmica na godinu dana uz mogućnost otkupa dogodine za dodatnih 22 miliona. Samo da ne zajebe tamo nešto pa da nam se ne vrati dogodine. U tom slučaju ne gine mu neka Viola ili Napoli.

    Comment


    • Samo pozajmica? Pa pricalo se oko 25 miliona da ce biti transfer, sta sad pozajmica...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Bolji i tebi Isco od Jamesa???...nema nas puno da znas

        Ma beton je ekipa samo vidjecemo za povrede ima i Max tu cesto problema.Sto se tice napada meni je nestvaran,bas po mom ukusu maksimalno

        James ima daleko bolje statistike od Isca,tipa onu sezonu isao odnos go/asistencija 20/20 jbt,ali i meni jaci Isco tek imam osjecaj da ce da zablista mada ovaj mali Asensio ih jebe obojicu
        Meni je bolji James, ali najvise zbog razorne levice. Inace razlika izmedju njih bas mala. Opet nam fali taj jbni AMF, iako Alegri ima fetis za takve igrace Nikako da dovedemo nekog. Moze Pjanke to da igra, ali primarna mu pozicija CMF.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Meni je bolji James, ali najvise zbog razorne levice. Inace razlika izmedju njih bas mala. Opet nam fali taj jbni AMF, iako Alegri ima fetis za takve igrace Nikako da dovedemo nekog. Moze Pjanke to da igra, ali primarna mu pozicija CMF.
          Isco + James = Asensio ...isto kao da je neko izmijesao sve kvalitete obojice i nastao igrac

          Zizu se vec zaljubio u njega

          Spoiler


          Spoiler
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Fantastican igrac u najavi je Asensio. Ima razoran sut slicno kao James, kontrolu lopte kao Isco samo sto je ne davi toliko

            Steta sto nema klauzulu ovaj nas zrikavi se ionako preplatio na te klauzule od ovog leta.

            Comment


            • Daj onda tog Asensia.

              Ukolpio bi se kod nas bez greške, za tri godine vam ga vratimo za 200 miliona.

              Comment


              • A ima li sta od Rikija Sapuna? Bio bih ja zadovoljan i sa njim. On bi u ovom Juveu imao asistenciju po mecu u proseku.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Citam da Juventusovi stariji igraci nisu bas toliko gotivili Pogbu jer se ponasao neuobicajeno za njihove okolnosti i da su svi znali da ce otici...mnogo vise im zao Alvara bili jer se ovaj u potpunosti uklopio s njima,a i okruzenje ga prihvatilo

                  Pisem samo s aspekta licnosti,a ne igrackih kvaliteta...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • To je bilo pred kraj sa Pogbom. U Juventusu se uvek isticao kolektiv dok je ovaj počeo da se izdvaja iz kolektiva, počeo da glumi zvezdu što je navodno ovima smetalo.

                    Sandu, odavno se ne pominje Riki.

                    Inače, nema Džejms au rosteru za tekmu Reala ovog vikenda.

                    Comment


                    • Mandzukic ponovo starter sutra,a Pjanic bi mogao da zaigra samo se ne zna od prve minute ili ce kao i Higuain da udje...

                      Sto se tice Blaisea nista od njega

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Sad kad padne neki panic buy u vidu Parola Marka

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Sad kad padne neki panic buy u vidu Parola Marka
                          To nikako, to ni pod tackom razno. Bolje nista ne kupovati nego paniciti
                          Sada neka se malo presaltaju na ostrvo da traze od Deke Arsena nesto sto valja u njegovom timu
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Sad kad padne neki panic buy u vidu Parola Marka
                            Vodite ga za dz. Samo da ga moje oci vise ne gledaju.

                            Spoiler

                            Comment


                            • Sisoko iz Njukastla mi je nekako realna opcija ako budu nekog dovodili.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                To nikako, to ni pod tackom razno. Bolje nista ne kupovati nego paniciti
                                Sada neka se malo presaltaju na ostrvo da traze od Deke Arsena nesto sto valja u njegovom timu
                                Kaže Aki mednes kupovina Džejms, neka njima Džejms, nama buljavi Mesut.

                                Originally posted by Rossonero View Post
                                Vodite ga za dz. Samo da ga moje oci vise ne gledaju.

                                Spoiler
                                Voleo je Brajko nekada da Poli obuče dres Juventusa i to kada je isti nosio dres giganta iz Đenove - dres Sampa. Danas....ma jok.

                                Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Sisoko iz Njukastla mi je nekako realna opcija ako budu nekog dovodili.
                                Može on, za bek ap kod nas dušu dao. A i Juve i Francuz je uvek dobitna kombinacija.

                                Comment

                                Working...
                                X