Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post



    Ne mogu, nemam opciju...inače bih sekao kao Sablasni kosač.
    kao Samuraj
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Xhaka 35m, Mustafi 35m, Perez 17m, Holding 2m, Asano mislim 4m, Nwakali 3.5m, plus cak Evans od 15m. I nije bilo prodaje.
      Da covek ne zna da je u pitanju Arsenal pomislio bi da se to WBA pojacao

      Comment


      • Ne valja ti ovo odmah. Walcott je na 140k, al je on prodao svoje image rights klubu.

        Valjda ja znam koji pratim Arsenal bolje od tebe i neke tamo stranice koja je nalupala gluposti.

        Sanchez i Ozil su na 150k, Walcott na 140k, Ceh na 130k to su najvece plate u klubu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jedino ko bi tu mogao u Juve je Džaka i to za fosnu....ovo ostalo je za Sasuolo.

          Mustafi može eto u ove malo jače italijanske, u Juventusu ni prići.

          Comment


          • Walcott na 140k jbt pa bolje da su najeli gladne ljude negdje...najprecjenjeniji igrac bilo kog sporta nakon mrskog mi Rubia u kosarci evo

            Matuidi Brajko ekstra pojacanje,ali fali mi tu jos jedan veznjak da moze 1 v 1 malo jace da odigra slazes li se
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Matuidi za 22 miliona je kradja ovog leta.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • I da ovo neko prosipanje neto i bruto plata.

                Ne mozes nekome obracunavati neto platu na osnovu bruto plate, kada englezi imaju kompleksan porezni sistem. Nije to ko kod nas. Odbij porez i doprinose i eto ga neto plata.

                A posebna je prica sto sasvim sigurno fudbaleri imaju kompanije registrovane da bi mogli primati platu i vodit svoje troskove preko firme, a ne licno. On ako ima platu 7m, ne placa sigurno porez ko neki John tamo sto ima platu 100k funti godisnje.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Walcott na 140k jbt pa bolje da su najeli gladne ljude negdje...najprecjenjeniji igrac bilo kog sporta nakon mrskog mi Rubia u kosarci evo

                  Matuidi Brajko ekstra pojacanje,ali fali mi tu jos jedan veznjak da moze 1 v 1 malo jace da odigra slazes li se
                  Fali Isko. Ali ni ovako nije loše, ovi dole beton, ovi u vezi da riju, a majstori gore Argentinci da rešavaju podupreti brazilskim bokovima. Idemo daleko, a za ostalo nam treba i malo sreće.

                  Sa Iskom smo druga dimenzija. Može i Džejms iako ga Brajko nešto i ne miriše.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Fali Isko. Ali ni ovako nije loše, ovi dole beton, ovi u vezi da riju, a majstori gore Argentinci da rešavaju podupreti brazilskim bokovima. Idemo daleko, a za ostalo nam treba i malo sreće.

                    Sa Iskom smo druga dimenzija. Može i Džejms iako ga Brajko nešto i ne miriše.
                    Bolji i tebi Isco od Jamesa???...nema nas puno da znas

                    Ma beton je ekipa samo vidjecemo za povrede ima i Max tu cesto problema.Sto se tice napada meni je nestvaran,bas po mom ukusu maksimalno

                    James ima daleko bolje statistike od Isca,tipa onu sezonu isao odnos go/asistencija 20/20 jbt,ali i meni jaci Isco tek imam osjecaj da ce da zablista mada ovaj mali Asensio ih jebe obojicu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Istina fali tu AMC jedan pravi, ali jbg, ja sam veoma zadovoljan ovim prelaznim rokom. Samo da se ozvanici Matuidi i kvadrado na pozajmici i da krenemo sa igranjem
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Bolji i tebi Isco od Jamesa???...nema nas puno da znas

                        Ma beton je ekipa samo vidjecemo za povrede ima i Max tu cesto problema.Sto se tice napada meni je nestvaran,bas po mom ukusu maksimalno

                        James ima daleko bolje statistike od Isca,tipa onu sezonu isao odnos go/asistencija 20/20 jbt,ali i meni jaci Isco tek imam osjecaj da ce da zablista mada ovaj mali Asensio ih jebe obojicu
                        Džejms mi je nekako predvidiv, a Isko je prava priča, zvrk.

                        Jedino što Džejms ima bolji prekid.

                        Samo da vezni red ostane čitav ovo ostalo možemo i da krpimo nekako. U vezi smo najtanji.

                        Comment


                        • Ima bolji sut James,iz prekida i iz igre i malo se ranije oslobadja lopte od Isca

                          Matuidi,Pjanic i Khedira tako bi moglo da bude neko vrijeme dok se Marchisio ne vrati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Kedira me raduje, deluje jači, brži, okretniji nego prethodne godine.

                            Ono od prošle godine što je igrao bilo na kefalo jer je bio trom kao džin, međutim ovo protiv Viole

                            Kedira može da bude taj koji će da reši neke stvari ove godine.

                            Comment


                            • Je l' ode Zaza u WH ili ostaje?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Je l' ode Zaza u WH ili ostaje?
                                Ode
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X