Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta je sa stomilionskim pojačanjem Gonzalom Pipitom Higuainom? Nešto sam slabo pratio Juve u poslednje vreme, a vidim da nema "otac, ćaća" komentara na njegov račun.
    Čini mi se da je taj novac mogao bolje da se uloži i da nije opravdao očekivanja. Nema u Juventusu dovoljno prostora.

    Comment


    • Kako šta je, gol Napoliju možda vredan titule....jbg zbog toga je i plaćen.

      Comment


      • E cuj Higuain nije opravdao ocekivanja... sta je trebo zlatnu loptu osvojit da opravdava pare.

        Comment


        • Sutra protiv Intera bez Gigija na golu i Lihstajnera. Najverovatniji sastav ce biti ovaj:



          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Kako šta je, gol Napoliju možda vredan titule....jbg zbog toga je i plaćen.
            E vala ako ste ga platili 100 miliona sam da ga da bivšem klubu...

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              E cuj Higuain nije opravdao ocekivanja... sta je trebo zlatnu loptu osvojit da opravdava pare.
              Onaj Higuain iz Napolija lagano rešavao utakmice, vukao tim, donosio prevagu konstantno, ovaj u Juventusu to ne radi, minus ova tekma sa Napolijem.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                E vala ako ste ga platili 100 miliona sam da ga da bivšem klubu...
                Odakle ti to da je samo Napoliju gol dao ?

                Pa ove godine ima samo 11 golova i 2 asistencije.

                Comment


                • Izgleda Max ostavio Dybalu na klupi i krece sa 4-3-3 tj Kvadrado-Iguain-Daglas.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pa igralo se u utorak, ako neko odmori nista strasno. I ne mracite sa Alex Sandrom, ako bude isao, otici ce na leto. I 200M da dobijemo za njega u januaru dzabe je kad mu ne mozes nac' zamenu.

                    Comment


                    • Ma gde da odmori za derbi, ne ide to ma koliko da je u losoj formi.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Odakle ti to da je samo Napoliju gol dao ?

                        Pa ove godine ima samo 11 golova i 2 asistencije.
                        Pa ja te pitam šta je sa Higuainom pošto slabo pratim Juve, ti mi pišeš da je dao gol Napoliju vredan titule. Odmah mi sinu da mu je to hajlajt sezone, jer se jelte nameće taj zaključak iz tvog komentara.

                        Comment


                        • Dao golove redom po jedan Kaljarinu, Kijevu, Olimpijakosu, Atalanti, Spalu, Sporting, Benevento, Napoli, i dao dva prosečnom Milanu. Mogao je ovo i Mandzuka da je gurnut gore u spic. Ne osporavam njegove kvalitete, bar ih nisam osporavao do ove sezone, al cini mi se da se ne koristi na pravi nacin i da se ocekivalo vise.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Od kada je on u klubu, dakle sezona i po, 1 liga i 1 kup, finale LŠ, izgubili smo 2 Super kupa, skromno je i to.

                            Nema on ulogu kao što ju je imao u Napoliju, a u ostalom nije isto igrati za Juventus i Napoli da budemo realni.

                            Comment


                            • Pravi protivnik za nastavak takmicenja u Evropi.... Bas kao sto sam se nadao.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja sam ocekivao TOT ili Liverpul. Nece biti lako sa njima, ali verujem u prolaz.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X