Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky journalist Paolo Aghemo to TMW Radio: "Andre Gomes is very close to joining Juventus."

    Comment


    • Dok ne vidim da je Di Marzio javio na twiteru necu da pocnem da se radujem
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Simone Ganc potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Juventusom, igrac potvrdio, papirologija u toku nedelje bi trebalo da bude zavrsena.
        Prosle sezone igrao za Como i dao 16 golova, inace Milanov skolarac. Ja ne znam kakav je on, mozda nesto vise znate vi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nista posebno, barem ono sto sam ja upratio.

          Comment


          • http://www.tuttosport.com/video/calc...ign=Social_org

            Grande Gigi, kakav as !

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • BREAKING: Javier Mascherano has an agreement in principle to join Juventus this summer on a three-year deal. [@DiMarzio]
                Gianluca Di Marzio ‏@DiMarzio 52m
                La @juventusfc su #Mascherano, tra poco tutto su @SkySport 24 #calciomercato
                Cim DiMarzio pise ovo je ozbilno.
                Last edited by DeMoN17; 25-05-16, 11:20.

                Comment


                • Sta bre????
                  Ako je ovo istina, onda je zrikavi majstor.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mjenja ovo dosta stvari sad. Barca kupuje stopera. Da li je to Markinjos ili Laport, vidjet cemo.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Maskeranu dosadilo da igra stopera, vakat mu je da se vrati u sredinu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moram da priznam svaka cast Juve. Al` ljudi iz uprave prelepo rade... seku, prodaju, dovode... Recimo npr. mislio sam da ce odlazak Cileanca biti tesko zameniti... ma nista, k`o da ga nije ni bilo.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Odlican posao za Juve ako se transfer realizuje.I ako je u godinama ima Javier jos dosta toga da ponudi,fizicki besprekorno spreman,pravi profesionalac.

                          Comment


                          • Barcelona right back Dani Alves (33) will join Italian club Juventus in the coming weeks. [ser]
                            Stize i Dani.


                            Barcelona right back Dani Alves (33) will join Juventus on a three-year deal. Announcement next week. [ser sport]
                            Dani Alves (33) has been holding talks with Juventus for weeks. The deal was finalized after Copa final. He will leave for free. [ser sport]
                            Last edited by ognjen; 25-05-16, 19:42.

                            Comment


                            • Ovo me samo vuce da eto Pogbe u Barcelonu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I meni sad tako izgleda
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X